[quote name='luka1']pies juz odpoczywa po schroniskowym boksie. Wszysto dobrze sie skończyło i psina opusciła schronisko. Jest w DT, resztą się zajmę osobiście.[/quote]
Brawo. :multi:
[quote name='Ziutka']No jakoś tak post Tomcug mnie rozwalił " No chociaż troszeczkę pociągniemy sobie " i tak jakoś nie wiem :evil_lol:[/quote]
No proszę, mamy kosmate myśli i wszystko wina tomcug :eviltong: :laugh2_2: