[quote name='Ulka18']Cioteczki i co wy na ogloszenie Gacka w kaciku adopcyjnym?
W jakim terminie?[/quote]
Tak się zastanawiam, czy świąteczny czas sprzyja dobrym uczynkom czy raczej ludzie są zgonieni i zajęci innymi sprawami. Nie mam pojecia, ale na Allegro nadal nie widzę zainteresowania. :shake: