Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Cudo Fąfelek. :loveu::loveu::loveu:
  2. O mateńko, zaraz dorzucę zdjęcie na Allegro. :loveu: :loveu: :loveu:
  3. Dawno mnie tu nie było. :oops:
  4. Podrzucę psiunia.
  5. Niechby już ten psiak był w swoim domeczku.
  6. Czekamy na więści, tylko dobre oczywiście. :lol:
  7. Rysieńku, przypominam o Tobie.
  8. Ja też zapytam. Może w wigilię przemówi i powie, czego tak bardzo się boi?
  9. A ja jeszcze przypomnę.
  10. Spóźnione, ale równie szczere życzenia dla naszego wspaniałego literata. :lol:
  11. Zuli nikt nie chce pokochać? To niemożliwe!!!!!!!!!!!!!
  12. Obrotny i puści naszą Ulę z torbami, jak tak dalej pójdzie. :mad:
  13. Mam nadzieję, że psinka już będzie pięknie chodziła na czterech łapkach.
  14. Podniosę malutką.
  15. I nie wiadomo, kiedy się to zmieni.
  16. Oj, Ratanku - nie będzie Świąt we własnym domku? :placz::placz::placz:
  17. jamnik, jamnik - niech będzie i jamnik, byle znalazł kochający dom. :razz:
  18. [quote name='Ziutka']trzymam z calych sil :cool3:[/quote] I ja, i ja. :razz:
  19. Groźny bo się boi. Potrzebaa wilee czasu, by to zmienić.
  20. Ale Franio ma naprawdę wyjątkowe umaszczenie. Czy jeszcze nikt tego nie docenił?
  21. To i ja podrzucę.
  22. [quote name='Ulka18']Cioteczki i co wy na ogloszenie Gacka w kaciku adopcyjnym? W jakim terminie?[/quote] Tak się zastanawiam, czy świąteczny czas sprzyja dobrym uczynkom czy raczej ludzie są zgonieni i zajęci innymi sprawami. Nie mam pojecia, ale na Allegro nadal nie widzę zainteresowania. :shake:
×
×
  • Create New...