-
Posts
15537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tomcug
-
Pomogę Wam troszkę z ogłoszeniami. Dzisiaj na tapecie była Dianka 92: [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,2473,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Cudowna-owczarkowata-Diana-jeszcze-ma-nadzieje.html,85018"]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/?controlCode=3e682b74b56f22c2b2be87bcf1fcbae5&id=57793&do=confirm"]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23606272,Katowice_Zwierzaki___Adopcja,142-192.html"]http://www.dwukropek.pl/[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=35775"]http://kupiepsa.pl/[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id103345.html"]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL="http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=52872"]http://www.neeon.pl/[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1780855_cudowna_owczarkowata_diana_jeszcze_ma.html"]http://ale.gratka.pl/[/URL] [URL="http://adsy.pl/ogloszenia/70/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/9745_Cudowna_owczarkowata_Diana_jeszcze_ma_nadziej_.html"]http://adsy.pl/ogloszenia/[/URL] [URL="http://rudaslaska.olx.pl/item_page.php?Id=17214752&g=6"]http://rudaslaska.olx.pl/[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=709"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL="http://www.zoonet.pl/Oferty/Ogloszenia_drobne/Sprzedam/Psy5/iID=1317/"]http://www.zoonet.pl/[/URL] [URL="http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&sort=0&R=a&if=16399"]http://www.psy.pl/[/URL] [URL="http://http//katowice.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Cudowna-owczarkowata-Diana-jeszcze-ma-nadziej-W0QQAdIdZ95868557"][/URL][URL="http://katowice.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Cudowna-owczarkowata-Diana-jeszcze-ma-nadziej-W0QQAdIdZ95868557"]http://katowice.gumtree.pl/[/URL] [URL="http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/4207,Cudowna-owczarkowata-Diana-jeszcze-ma-nadzieje..htm"]http://www.psy.elk.pl/[/URL] [URL="http://***********/ogloszenia/cudowna-owczarkowata-diana-jeszcze-ma-nadzieje_382.html"]http://***********/[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/ogloszenie/23434"]http://www.kokosy.pl/[/URL] [URL="http://www.argetto.pl/announcement/9116-Cudowna-owczarkowata-Diana-jeszcze-ma-nadziej%C4%99..html"]http://www.argetto.pl/[/URL]
-
Leo. Wierny przyjaciel i super stróż. Już w swoim domu.
tomcug replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B] -
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B]
-
Pomóc mu czy dać sobie spokój? Ma dom - trzymaj się szczęściarzu!
tomcug replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B] -
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B]
-
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B]
-
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B] -
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
tomcug replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B] -
Kropka i Maksio-chihuahua- wciąż bez domu.... psiaki za TM
tomcug replied to Zmysł's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. __________________ -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
tomcug replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B] -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B] -
Moskiewska stróżująca z ulicy- już w nowym domu!
tomcug replied to Rybka.'s topic in Już w nowym domu
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B] -
Maluch wyżełek znaleziony w podwejherowskim lesie już w nowym domu!
tomcug replied to Pancio's topic in Już w nowym domu
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B] -
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B]
-
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B]
-
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B]
-
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B]
-
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
tomcug replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B] -
13-latek BRUNO znalazł wspaniały dom u FRISKO dzięki... DOGOMANII!! :)
tomcug replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B] -
Sochaczew - o Suzi która waży mniej niż piórko MA DOM
tomcug replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B] -
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B]
-
Sochaczew - miał szczęście - wrócił do schroniska- MA NOWY DOM
tomcug replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[B]Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.[/B] -
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
tomcug replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Cudowne wieści. :loveu::loveu::loveu: