-
Posts
15537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tomcug
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ja dzisiaj miałem informatyczny dzień. Możesz sobie wyobrazić jak on wyglądał po Sylwestrze :shake:................:evil_lol:[/quote] Wyobrażam sobie, wyobrażam. :megagrin::megagrin::megagrin: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']boszszszsz :roll: no nie płakaj już :calus: a ja tak sie zastanawiałam co mi gg olewasz :roll: a tu se kompa zepsował tylko :eviltong:[/quote] Fajnie Menrzusiowi nowy rok się zaczął. :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']a tak w ogóle to Dobry wieczór :loveu::loveu::loveu: przyszłam tak [I]se[/I] luknąć co tu się dzieje [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] i pogwiazdorzyć chwilkę :cool3:[/quote] Dobry wieczór! Jak na razie to widzę monolog, wszyscy wymiękli po Sylwku, kaca leczą pewnie. :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
No to i ja jestem po tej "godzince". :eviltong: -
Leo. Wierny przyjaciel i super stróż. Już w swoim domu.
tomcug replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
Już zmieniam. :lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Znowu gdzieś wywaliło mój post, więc powtarzam: za godzinkę wracam. :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dopiero zaczęła si ę miła pogawędka a ja muszę was opuścić na godzinkę :oops:. Ale ja tu wrócę!!!! :diabloti::diabloti::diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Jak nie była:-o, prosiła, żeby cichutko gadać, bo jak Ala słusznie zauważyła, globusa ma:evil_lol:[/quote] Właśnie, właśnie, a Wy się tutaj tak wydzieracie od rana! :evil_lol: Ludzie, już nie wiem, gdzie szukać tych postów. :crazyeye: -
Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro, pomyślności, potęgi miłości, samych spokojnych, pogodnych dni, mnóstwa cudownych chwil oraz wielu udanych, wspaniałych adopcji.
-
Lula- szczeniaczek- mix seter irlandzki- już w nowym domu
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro, pomyślności, potęgi miłości, samych spokojnych, pogodnych dni, mnóstwa cudownych chwil oraz wielu udanych, wspaniałych adopcji. -
Dobermanka Cora - SZCZĘŚLIWY PIES :)))) (nowe foty strona 12)
tomcug replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro, pomyślności, potęgi miłości, samych spokojnych, pogodnych dni, mnóstwa cudownych chwil oraz wielu udanych, wspaniałych adopcji. -
Skazana na śmierć młodziutka sunia leonberger-mix-MA DOMEK!!!
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro, pomyślności, potęgi miłości, samych spokojnych, pogodnych dni, mnóstwa cudownych chwil oraz wielu udanych, wspaniałych adopcji. -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
tomcug replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro, pomyślności, potęgi miłości, samych spokojnych, pogodnych dni, mnóstwa cudownych chwil oraz wielu udanych, wspaniałych adopcji. -
Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro, pomyślności, potęgi miłości, samych spokojnych, pogodnych dni, mnóstwa cudownych chwil oraz wielu udanych, wspaniałych adopcji.
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Witanko:multi::loveu:, ja też się przyczołgałam:diabloti:. Cioteczka Tomcugowa migrenę ma:evil_lol::cool3:?[/quote] No coś jakby...ale gdyby ktoś pytał to od razu odpowiadam: z przepracowania moi mili, z przepracowania.....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro, pomyślności, potęgi miłości, samych spokojnych, pogodnych dni, mnóstwa cudownych chwil oraz wielu udanych, wspaniałych adopcji.
-
Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro, pomyślności, potęgi miłości, samych spokojnych, pogodnych dni, mnóstwa cudownych chwil oraz wielu udanych, wspaniałych adopcji.
-
Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro, pomyślności, potęgi miłości, samych spokojnych, pogodnych dni, mnóstwa cudownych chwil oraz wielu udanych, wspaniałych adopcji.
-
Porzucony w lesie, dobroduszny psiaczek-MA DOMEK
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro, pomyślności, potęgi miłości, samych spokojnych, pogodnych dni, mnóstwa cudownych chwil oraz wielu udanych, wspaniałych adopcji. -
Suka o księżycowym spojrzeniu wpatrzona w swoją rodzinę. LUNA ma dom!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro, pomyślności, potęgi miłości, samych spokojnych, pogodnych dni, mnóstwa cudownych chwil oraz wielu udanych, wspaniałych adopcji. -
Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro, pomyślności, potęgi miłości, samych spokojnych, pogodnych dni, mnóstwa cudownych chwil oraz wielu udanych, wspaniałych adopcji.
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='wisela1']NO PROSZĘ ! I KOKIETKA DO TEGO ;) :evil_lol: [B]A ten rok do przodu to niby tylko Tobie ucieka?:mad:[/B][/quote] Na to wygląda, że tylko ja mam takiego pecha. :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro, pomyślności, potęgi miłości, samych spokojnych, pogodnych dni, mnóstwa cudownych chwil oraz wielu udanych, wspaniałych adopcji.