Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Nikt się nie ainteresował Ratankiem, mimo, że to taki wspaniały pies.:-(
  2. Ale śniegu nasypało!!!!!!!!!!!!!!!! U Was też?
  3. Co słychać u Brajlusia? Jak stadko się miewa?
  4. Musimy poczekać na Zmysła, który na razie nie bywa na dogo. jak powróci poproszę o nowe fotki i zacznę ogłaszać kolejny raz. W końcu musi się udać.
  5. Ucałuj Fruzinkę od ciotki tomcugowej, która będzie zawsze pamiętać o kochanej koteczce.
  6. Są jakieś nowe foteczki Bartusia, na Allegro bardzo mało wejść. :-(
  7. [quote name='Renata5']Oddać jak oddać,ale żeby nie zwiał.Eh,ci faceci,nie doceniają tego co mają:shake::p[/quote] Prawda. :cool3:
  8. Poczekamy na Zmysła, jak się zjawi poproszę o foteczki psiaków do adopcji i ruszę z nowymi ogłoszeniami. Bo nic z tego nie będzie.
  9. Zzosiu, co tam u Was słychać? Może znowu jakieś foteczki zimowe by się przydały, uwielbiam oglądać twojego Barego. :razz:
  10. Czyli dalej szuka.
  11. :shake: :shake: :shake:
  12. Co to będzie z Tobą, psinko. :shake:
  13. Franio, do doopy to wszystko.
  14. Czy Ergo na już ogłoszenia?
  15. Koszałciu, żarłoku wstrętny, doprowadzisz Ule do zawału. :mad:
  16. Ogłaszana była na około 20 portalach, allegro miała, ale to nie ja robiłam. Teraz pewnie nikt nie robi Allegro.
  17. :-( :-( :-(
  18. Majeczko, czekamy na rozwój wydarzeń.
  19. Taki śliczny piesio i ...nic. :-(
  20. Aronku, ja zaglądam, tylko nie za bardzo wiem, co pisać.
  21. [quote name='Bazyliah']Rozmawiałam dziś z Panią. W przeciągu kilku dni ma się zastanowić. Pani zakochana w Zulce, ale ma obawy co do wielkości psa. Także w przeciągu paru dni będzie wiadomo co i jak.[/quote] Trzymam kciuki, może to w końcu TA PANI!
  22. Ratanku, beznadziejna sprawa....
×
×
  • Create New...