Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Gacek na Allegro: [url=http://www.allegro.pl/item524155271_antek_pies_ktory_kocha_caly_swiat.html]ANTEK - PIES, KTÓRY KOCHA CAŁY ŚWIAT !!! (524155271) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  2. Niestety, nie potrafię kadrować, mogę oczywiście korzystać z całego inwentarza zawartego na podanej przez Ciebie stronie ogłoszeniowej, Murko? :razz: Dane do kontaktu te same?
  3. Ja już zdjęłam Allegro, może wznowić? Zostało jeszcze kilka dni wyróżnionych tricolorki, która znalazła dom, miałam podmienić jamniorka, ale nadal nie mam jego zdjęć, a czas leci. Może by tak cyknąć parę Gacusiowi to bym zrobiła z nowymi, tamte pewnie już się opatrzyły, bo aukcja była ponad miesiąc wznawiana? Jak myślicie?
  4. [quote name='wisela1']Ależ nie wątpię.....że i praca ukochana i szef też.....[/quote] A co? Zazdraszczasz? :evil_lol:
  5. Koss, tu chodzi o Allegro cegiełkowe. To musi być robione w porozumieniu z innymi i pieniądze muszą iść rzeczywiście tam, gdzie są przeznaczone. Widocznie tutaj tak nie jest.
  6. Ramzesek nadal czeka.
  7. Rycho, ucichło coś u ciebie.
  8. Leia, to niemożliwe, że nikt cię nie pokochał. :angryy:
  9. Podniosę z rana.
  10. Tanguś marnieje w tym schronie. :angryy:
  11. SWprajcik nadal szuka.
  12. Oj, Frano, jak długo już czekasz.
  13. Vega nadal ma nadzieję, my też.
  14. Aronku, pamiętam ze czekasz na domek i mam nadzieję, że nie na darmo.
  15. Ja latem ogłaszałam pieska, dostałam taki tekst, sama niewiele więcej wiem: :oops: "Funia. Imię rozkoszne, ciepłe, takie kochane, prawda? Brzmi jak zapowiedź sielankowej opowieści o zwierzęciu. Niestety, suni o tym imieniu los nie oszczędził. Zadrwił z jej delikatności, tęsknego błysku w oku, ujmującego za serce sposobu bycia. Tak naprawdę wobec nieszczęścia wszyscy jesteśmy równi. Wybrańców przeznaczenia można policzyć na palcach jednej ręki. Smutne to i przerażające. Funia jest 8 letnim drobiażdżkiem, który w skutek znalezienia się w niewłaściwym miejscu i równie niewłaściwym czasie, został dotkliwie pogryziony przez inne psy. Z pozoru banalna sytuacja zaowocowała tragizmem. Jej współbracia, zatapiając kły w tak maleńkim ciałku, przyczynili się do porażenia tylnych łapek Funi. Weterynarze wielkiego serca, pełni oddania zwierzętom, a do takiej lecznicy trafiła sunia, dwoją się i troją by przywrócić sprawność tej przekochanej istocie. Funia ma wielką szansę na odzyskanie całkowitej sprawności. Wymaga to jedynie czasu i stosownej, okupionej cierpliwością i przepełnionej wkładem miłości, rehabilitacji. Błagamy o pomoc w postaci domu i troskliwej opieki nad sunieczką. Ona ma przed sobą jeszcze wiele lat życia, ogrom ciepła do zaoferowania człowiekowi, który zechce dać jej szansę. O tę, prosimy, mając świadomość, jak wielka to prośba. Wierzymy w ludzkie serca, wierzymy w sens ratowania zwierząt takich jak Funia. Pochylamy głowy nad niepełnosprawnością. Nie odwracajmy więc spojrzenia od Funi, bo ona podobnie jak skrzywdzeni, cierpiący ludzie, myśli i czuje, a w jej psiej duszy, dzień po dniu, kwitnie nadzieja. Nie można jej odebrać sunieczce!!! Osoby zainteresowane pomocą Funi, proszone są o kontakt drogą mailową, pisząc na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Zapraszamy również do kontaktu z wybawicielką suni, Panią Agnieszką, pod numerem: 0 - 602 679 539. Obecnie sunia przebywa w Warszawie."
  16. A dzień dobry przed ukochana pracą. :diabloti:
  17. Ale to przymiskowe lenistwo jest przesłodkie. :loveu::loveu::loveu:
  18. Bo Zulka dostanie wyjątkowego człowieka, ale widocznie musi dłużej poczekać. :p
  19. Ale te ucholce są cudowne. :cool3:
×
×
  • Create New...