Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Rsiaczku, znamy historie Rexika i pomagamy mu. :p
  2. Elza, jeśli chcesz to poogłaszam sunię, potrzebuję tylko jakiegoś tekstu no i namiarów. :p
  3. Koszałku, tak bardzo będzie Ciebie brakowało [*] [*] [*]
  4. Pamiętam, myślę i naprawdę nie wiem, co pisać. :placz::placz::placz:
  5. [quote name='Therion']Przyłacze sie do dyskusji o gazach i zapachach, moja jest u mnie pół roku i szczesliwie ani razu jej sie nie zdazyło puscic "baka". Ze wsi dziewczyna pochodzi to ma pewnie twardy zoladek. Za to uwielbia sie rano wymiziac , jak pan przed wyjsciem do pracy wypryskany Kevinem Klainem albo Dolce -Gabana , no i pachnie sobie pieska. a [B]Najlepsza perfuma to kopa ludzka, jakby sie tylko udalo na spacerze znalezc i wytytlac.[/quote][/B] To chyba ogólnie uwielbiany zapaszek naszych pupili, a jeszcze jakaś rozkładająca się rybka :diabloti:. Mój Monti na starość okropnie psuje powietrze - uwali się na fotelu do góry łapami i puszcza takie "cichacze", po czym na moje rozpaczliwe "pfu" zmyka pod stół i udaje, że go nie ma. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. Jest jakiś odzew, czy cisza?
  7. .............................
  8. Z rana podniosę psiaki.
  9. A Sprajcik czeka nadal.
  10. Tango taki samotny.
  11. Te niesamowite oczy. :loveu:
  12. [quote name='ewab']Czy Franio ma ogłoszenia?[/quote] Miała robione dużo ogłoszeń, zero odzewu. :-(
  13. Podnoszę z rana.
  14. Muszę poszperać , na pewno coś znajdę. ;)
  15. Domek potrzebny na cito.
  16. Jamniorek do domku...
  17. Piekna sunia szuka człowieka.
  18. Megi, kiedy szczęście się do ciebie uśmiechnie?
  19. Zula naprawdę długo czeka.
×
×
  • Create New...