Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='luka1']no własnie- schronisko to już jego dom[/quote] Każdy inny byłby chyba lepszy. :shake:
  2. [quote name='luka1']jutro może będę w schronisku to go pomiziam[/quote] Ode mnie też proszę. ;)
  3. [quote name='luka1']żeby tak jeszcze ktoś się zainteresował[/quote] ano żeby.........................
  4. Ines, nie zapominamy i ogromnie się cieszymy z tak wspaniałych wieści. :loveu::loveu::loveu:
  5. Gdzie się dało to pozmieniałam. Niestety, niektórych ogłoszeń nie można edytować ani usunąć, bo tak byłoby najprościej (i wystawić nowe). Florida_blue, musisz się przygotować na to, że jednak część ludzi do Ciebie będzie dzwonić, o ile w ogóle będą jakieś telefony. :shake:
  6. [quote name='Ziutka']Przeca cały czas coś jem i doopa...cały czas 43 kilo :cool1: czy jem 3 obiady czy jeden to to samo no :roll: ehh...[/quote] Marzę o TAKIM problemie.:cool3: :razz: :diabloti:
  7. Obiecuję ogłosić psiaka, na razie nie mam czasu, ale jak się trochę "odrobię" to ogłoszę na pewno ;).
  8. To może czas na nowe przemyślenia? :razz:
  9. Niezmiennie prosimy o relacje i foteczki. :p
  10. Ogólnie kicha z adopcjami. Totalny zastój. :shake:
  11. To psiaki z charakterkiem i pewnie trudno ich do czegokolwiek zachęcić. ;)
  12. Piękne fotki. :loveu::loveu::loveu: A wagę Księcia napisałaś małymi literami i ja nic nie widzę. :razz:
  13. [quote name='EVA2406']Qrcze, czy wszystkim dobrym ludziom musi się coś "kręcić" w życiu? Coraz tu więcej takich :shake:[/quote] Ktoś kiedyś powiedział, że gdyby czasem nie było źle, to człowiek nawet nie wiedziałby, że jest dobrze. Może to prawda? Na pewne rzeczy i sytuacje nie mamy wpływu i trzeba brać życie takim, jakie jest. Ale ciężko bardzo.
  14. A my cieszymy się bardzo. Skoro taka decyzja Państwa a Misio szczęśliwy to my też. :p
  15. Czuje się jak u siebie w domu, bo nie ma innego. Ale to dobrze, że to taka wesoła sunieczka.
  16. No to lecimy do góry sobie.
  17. Całkowita kicha.
  18. To i ja z rana podniosę.
  19. Jak on pięknie patrzy na człowieka.:p
  20. Miejmy nadzieję.
  21. [quote name='luka1']komu w taki dzień zachce się iść do schroniska.[/quote] Czy ja wiem, gdybym chciała zabrać psa to dzień nie miałby znaczenia.
  22. Bo wszędzie zastój. Zimą zastój, w wakacje kolejny wysyp porzuconych zwierzaków. Zawsze do tyłu.
  23. Ale to tak na poważnie? Bo różnie bywa z licytującymi, kontaktowali się?
×
×
  • Create New...