[quote name='EVA2406']Qrcze, czy wszystkim dobrym ludziom musi się coś "kręcić" w życiu?
Coraz tu więcej takich :shake:[/quote]
Ktoś kiedyś powiedział, że gdyby czasem nie było źle, to człowiek nawet nie wiedziałby, że jest dobrze. Może to prawda? Na pewne rzeczy i sytuacje nie mamy wpływu i trzeba brać życie takim, jakie jest. Ale ciężko bardzo.