Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Nieustanne mizianka i całuski dla kochanej Fruzinki. :lol:
  2. Mam nadzieję, że to dobry domek będzie.
  3. [quote name='luka1']nie będę pisać bo nic nie widzę[/quote] Ja też. :shake:
  4. Leoś, jak miło znowu zobaczyć twoją roześmianą kufę. :lol: :lol: :lol:
  5. Nop właśnie, normalka.
  6. Wesoły piesek szuka domu.
  7. Tango nie ma powodzenia. :shake:
  8. Dzisiaj tez się przywitam, a co????????????? :razz:
  9. bardzo niedobre wieści, bardzo. :-( Mocno ściskam kciuki za pieski.
  10. Rycho, czekamy cały czas na wieści.
  11. Funiu, przypominam o Tobie.
  12. Z rana przypomnę o sunieczce.
  13. Bo ludzie się nie znają. :mad:
  14. Franio bezdomniaczek. :-(
  15. On miał tyle ogłoszeń i nic........................
  16. Pisać teksty, pisać nie marudzić.:mad::mad::mad: Po feriach już nie będę miała czasu na ogłaszanie. :shake:
  17. Tu też na razie kicha. :shake:
  18. Muszę ją ogłosić, na pewno ktoś wypatrzy taką piękność.
  19. [quote name='luka1']do wesołego miasteczka z nią[/quote] No to kierunek Chorzów. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. Wygląda na to, że nikt nie chce Zyziolka. :-(
  21. I tu: ;) [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=38128"]http://kupiepsa.pl/[/URL]
  22. Jest już allegro suni? Potrzebuję tekstu i danych kontaktowych do dalszych ogłoszeń. ;)
  23. Jeszcze tu: [URL="http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/2250/"]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL]
×
×
  • Create New...