Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='Ziutka']Mam nadzieje, że aż tak źle to nie będzie :evil_lol:[/quote] Kto wie, kto wie. :diabloti: :eviltong:
  2. nadal czekamy przycupnięte ;)
  3. I ja z rana wpadnę do ślicznotki bez domku.
  4. Wszystko już zostało powiedziane. :-(
  5. Zapomniałaś dodać, że jest pięknym pieskiem. :cool3:
  6. Kiedy ogłaszałam Tomiego to z pełną wiarą, że domki bić się będą o takiego cudnego psa. Ale ludzie są nieprzewidywalni jednak.
  7. Nie mogę się doczekać. :cool3:
  8. Bo Aronkowi trafiły się same solidne cioteczki. :multi:
  9. Wszystko prawda. Zmysł, może ogłoszę sunię? Stare ogłoszenia już przeterminowane. Proszę tylko o namiary do kontaktu.
  10. Może czasu nie ma, albo awaria kompa?
  11. Trzymam mocno!
  12. Przecież mówię, że tam chyba tylko ślepi przychodzą, bo nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego......
  13. [quote name='Zmysł']e, to wtedy byś wiedziała do trzech razy sztuka[/quote] No może, ale nie wiem, dlaczego Gosia się nie odzywa. Wiem, że ma kłopoty z rejestracją na dogo, ale miała przesłać zdjęcia Plucika na maila. Poczekam jeszcze trochę i pewnie zadzwonię, bo mnie skręca..:eviltong: Te przeskakujące posty to totalna porażka. :angryy:
  14. To już znacznie lepsze wieści. :lol:
  15. Ale nikt go nie chce!!!!!!!!
  16. [quote name='Ziutka']Klonowanie :diabloti:[/quote] Na razie zabronione. :eviltong: :evil_lol:
  17. A w tym schronisku to w ogóle są jakieś adopcje?
  18. [quote name='Zmysł']Ziutka w ogóle przestała zaglądac do Nelci:placz:[/quote] Ja też zaniedbuję wszystkich. :oops:
  19. [quote name='Ziutka']Jak tylko uda Ci się dowiedzieć to pisz nam od razu ;)[/quote] Ja też czekam na wieści.
×
×
  • Create New...