[quote name='Zmysł']e, to wtedy byś wiedziała
do trzech razy sztuka[/quote]
No może, ale nie wiem, dlaczego Gosia się nie odzywa. Wiem, że ma kłopoty z rejestracją na dogo, ale miała przesłać zdjęcia Plucika na maila. Poczekam jeszcze trochę i pewnie zadzwonię, bo mnie skręca..:eviltong:
Te przeskakujące posty to totalna porażka. :angryy: