Jump to content
Dogomania

marlena924

Members
  • Posts

    1561
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlena924

  1. [IMG]http://img445.imageshack.us/img445/672/pic035800wo.jpg[/IMG] Nowa koleżanka Masterka :lol: ?
  2. marlena924

    Jamniczka FIGA

    [B]Śliczna :multi: :multi: :multi:[/B]
  3. [quote name='madzia i medor'] Ale pomysłowe, nie mógł zauważyć piłeczki, to wszedł na Safi;) :loveu: :loveu: :loveu: [/quote] Ja bym na to nie wpadła :lol:
  4. A czemu tu tak pusto :mad: ?
  5. Na koniec podstawówki-tak pisałam :lol: Pisałam już o tym wcześniej, ale napisze jeszcze raz :) :lol: Z próbnego miałam 34 pkt Z własciwego miałam 32 pkt :) :eviltong:
  6. U nas też już od trzech dni takiee upały... Moj piesek dzisiaj tylko na chwilke na dworek wychodzil, siusiu i do domku.... MNie tez już glowa boli
  7. Nie wypadnie :lol: Zresztą zawsze wyglądamy przez okno razem, a wtedy on tylko pozował :lol:
  8. [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3205/pic035576ko.jpg[/IMG] Mam to na codzień :lol: (udało mu się zabrać klapka i zwiać...? :lol: )
  9. [quote name='madziasto4']:hmmmm: Jak plemnik :evil_lol: - czy to było zamierzone :evil_lol: [SIZE=1]no dobra, jak kijanka :eviltong: [/SIZE][/quote] Na dodatek latający :-o i kolorowy :crazyeye:
  10. Super zdjęcia ! ! ! :multi: A cóż to za piękny piesek towarzyszył drugiemu pięknemu pieskowi..? A ten latawiec taki dziwny krztałt ma... :lol:
  11. [B]Balonik :lol:[/B] [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/3566/95lh1.jpg[/IMG] [B]Tofficzuś[/B] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/5843/132sk.jpg[/IMG] [B]Tofficzeek...[/B] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/438/158co1.jpg[/IMG] [B]Otoczenie..[/B] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/8237/144ns.jpg[/IMG] [B]Znów Tofficzek :):):)[/B] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/488/167db.jpg[/IMG] [B]Nowo poznany kolega-Kacperek[/B] [B][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/6807/178rr.jpg[/IMG][/B] [B]Główna atrakcja dnia-Urszula[/B] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/3682/184cl.jpg[/IMG] [B]No i najpiękniejsze zdjątko na koniec...[/B] [B][IMG]http://img354.imageshack.us/img354/9862/816jj.jpg[/IMG][/B] [B][SIZE=3]Zabawa tkwi w Toffifee...[/SIZE][/B]
  12. [B]W sobotę i niedziele były Dni Jastrzębia, jak już pisałam, w sobotę byłam z rodzinką na stadionie i porobiłam mnóstwo fotek :) Oto niektóre z nich:[/B] [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/2298/17kj1.jpg[/IMG] [B]W drodze na stadion.....[/B] [IMG]http://img473.imageshack.us/img473/1782/25eq.jpg[/IMG] [B]Toffiś maszeruje :lol:[/B] [B][IMG]http://img365.imageshack.us/img365/6355/33cc.jpg[/IMG][/B] [B]Już na stadionie (na scenie Cezary Pazury)[/B] [IMG]http://img325.imageshack.us/img325/6929/46eh.jpg[/IMG] [B]...[/B] [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/7630/51pz.jpg[/IMG] [B]Toffiś-znudzony[/B] [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/3416/69pf.jpg[/IMG] [B]Z miejsca siedzącego..[/B] [IMG]http://img284.imageshack.us/img284/3320/78iy.jpg[/IMG] [B]Znów scena...Tym razem gra Zakopower :roll: :lol:[/B] [IMG]http://img284.imageshack.us/img284/2111/102sz.jpg[/IMG] [B]Góoraluu czy cii niee żaaal[/B] [IMG]http://img284.imageshack.us/img284/8086/113bd.jpg[/IMG] [B]Jeszcze kawałek stadionu..[/B] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/8884/85sf1.jpg[/IMG] [B]Dmuchany plac zabaw dla dzieci...[/B] [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/7628/127sl.jpg[/IMG] [B][SIZE=3]Zaraz cd[/SIZE][/B]
  13. [COLOR=darkorchid][B]Aalee ciepłooo... Od rana do wieczora na działce :roll: Jeszcze spowrotem na nogach :eviltong: :roll: Ja i Toffi czujemy się tak samo-wykończeni... A ja na dodatek spieczona... Zapomniałam wziąć aparatu :oops: :oops: Ale mam mnóstwo zaległych fotek :)[/B][/COLOR] [B][COLOR=#9932cc]Z czwartku... (22.06)[/COLOR][/B] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/8936/17no1.jpg[/IMG] Nie przeszkadzać... [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/4640/27ll.jpg[/IMG] Miły sposób odpoczynku....... [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/8468/31oy.jpg[/IMG] Wynaleziony przez Toffiego :eviltong: [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/1364/46lo.jpg[/IMG]
  14. [quote name='lusia22']mam do was pytanie czy to możliwe żeby york był śnieżno biały/? u mnie na osiedlu jest taki piesek wyglądajęcy na te rasę ale bialutki a waścicielka upiera sie że to bardzo niespotykane umaszczenie i drogie ?? zgupiałam i to na pewno nie maltańczyk ani bolończyk![/quote] Może york-biewer?
  15. W mieszkaniu to piesek sam sobie radzi :) Na dwórku hmm... Jak jest bardzo gorąco, to tylko na chwilkę na dwórek, na 10 minut może. Gorzej jak idziemy na działkę, wtedy cała butla wody i przystanki :eviltong: Co jakiś czas sam ucieka mi pod jakieś drzewo do cienia :lol: Jak jestesmy na działce, to też jakoś sobie radzi, albo wejdzie do domku, albo do cienia, cały czas ma picie. Najgorzej to chyba jest z samochodem... Wtedy klimatyzacja, otwarte okno i jakoś sobie radzimy... :roll: Sama nie wiem co jest gorsze-okropny mróz czy upalne, gorące dni... :lol:
  16. [quote name='Patikujek_Zabrze']Jesteś pewna że to York czystej krwi, że jego tatusiem nie był jakiś kocurek ;P[/quote] Hmmm... Trzeba to zbadać :] Czasem wydaje mi się, że to pies, czasem że kot, a jeszcze innym razem że królik albo szczurek :lol: Nawet czasami jak małpka się zachowuje, albo jak leeeww :lol: :lol: :lol: [B][COLOR=darkorchid]A tak wogóle to hej :):)[/COLOR] Nie miałam czasu przez te dwa dni... W sobote i niedziele były dni Jastrzębia i świetnie się bawiłam na dwóch festynach (relacja na moim blogu) :) Foteczki porobiłam, i aż się rwę żeby je pokazać... Ale to dopiero jutro. Znaczy potem, bo już nastał poniedziałek :roll: :roll: A ja muszę iść spać... Więc widzimy sie jutro, znaczy potem dzisiaj :P :lol: Pozdrawiam idę jeszcze pooglądać telewizję :lol:[/B]
  17. Liluszka wygląda super :):)
  18. [B]Czekamy z Tobą :):)[/B]
  19. [B][COLOR=darkorchid]W[/COLOR] [COLOR=teal]A[/COLOR] [COLOR=blue]K[/COLOR] [COLOR=darkred]A[/COLOR][COLOR=darkorange] C[/COLOR] [COLOR=darkolivegreen]J[/COLOR] [COLOR=indigo]E[/COLOR][/B][COLOR=indigo] [/COLOR][COLOR=indigo][COLOR=royalblue]mam... Wakacje :):) A po wakacjach nowa szkołą :cool3: Świadectwo było dobre :lol: Średnia 4,7 :cool3: :cool3: Ale czerwonego paska nie było :lol:[/COLOR] [/COLOR] [COLOR=indigo]Dowiedziałam się, że pod koniec lipca przyjeżdża do nas rodzinka a wraz z rodzinką Jacky :):) Może jutro dostanę od kuzynki foteczki...[/COLOR] [B]TOFFI[/B] [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/8536/75fl.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=green][B]Myszkę mam... :evil_lol: :evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/2160/87pc.jpg[/IMG]
  20. [quote name='duszek01']Wiecie co? tak napatrzyłam się na Wasze Yoreczki ,ze postanowiłam Fionke ostrzyc.Dzisiaj był jej trzeci raz .Jestem jak zwykle bardzo zadowolona.Pani fryzjerka powiedziała ,ze Fiona to mały aniołeczek,bardzo ładnie sie zachowywała.Dopiero teraz widac ,ze moja suńka powoli sie wysrebrza:multi:.[/quote] Daj jakieś foteczki!
  21. [quote name='jaszczurka']Chyba musze czesciej zagladac do wlasnej galerii hehe. Dziekuje wszystkim za komentarze. Bylo pytanie czym sie rozni silk od yorka (mam nadzieje, ze autorka pytania jeszcze tu zajrzy;) Przodkiem silka jest terier australijski, york, byc moze takze inne teriery. Po australianie silky odziedziczyl odpornosc i wytrzymalosc. Jest to zdrowa rasa i to glownie zadecydowalo o moim wyborze. Sa wieksze od yorkow (moj drobny chudzielec wazy 4.5kg), dluzsze, nie wygladaja tak maskotkowato jak yoreczki, bo maja dluzsze pyszczki i wieksze uszy :) Wystawowym nie zaklada sie kokardek ani papilotow. Wloski nie sa az tak dlugie jak u yorkow. Zywiolowy i skoczny. W opisach jest napisane, ze w odroznienia od innych miniaturowych ras wymaga dlugich spacerow - rzeczywiscie bardzo lubi, biega za rowerem, bez problemu radzi sobie z calym dniem w gorach. Yoreczki powinny miec zlota glowke a silki moga miec srebrna czuprynke. Wlos chyba niczym sie nie rozni, poza dlugoscia, jedwabisty, delikatny, nieliniejacy, wszystkie zielsko sie przyczepia ;)[/quote] Zajżałam :):) Dzięki za opis :)
  22. [quote name='Patikujek_Zabrze']Co to za narzeczony z Safinką na wycieczke jedzie???[/quote] Muszkieterek chyba :):):)
  23. Dziękujemy za odwiedzinki :):):) Jutro po rozdanie świadectw :lol: I wakaaacjee :evil_lol: :multi: Musze się wyspać :) Pozdrawiam i [B][SIZE=4][COLOR=darkorchid]DOBRANOC : *[/COLOR][/SIZE][/B]
  24. Dziekuje za odwiedzinki :) Oczywiscie tez zaglądnęłam :) Nie wiem czemu tak piekny piesek mial juz wielu wlascicieli :( Najbardziej podobają mi się jego uszka :)
×
×
  • Create New...