Jump to content
Dogomania

marlena924

Members
  • Posts

    1561
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlena924

  1. [B]Ha ha.. To znowu ja Tofficzek :) Wczoraj byliśmy z całą rodzinką na spacerku :) [/B] [B]Widziałem kaczuszki! W takiej brudnej wodzie-a fe![/B] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/9233/13fn.jpg[/IMG] [IMG]http://img479.imageshack.us/img479/5554/28qy1.jpg[/IMG] [B]A tu ja z pańcią :)[/B] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/5762/839vu.jpg[/IMG] [B]To znów ja-najważniejszy pan w domu-Toffik-król[/B] [B][IMG]http://img479.imageshack.us/img479/1747/845yy.jpg[/IMG][/B] [B]Pozdrawiam!!!! :dog: [/B] [B][IMG]http://img479.imageshack.us/img479/990/32cz.jpg[/IMG][/B] [B]A jutro Pańcia zabiera mnie do fryzjera :roll: Już sie boję :scared: [/B]
  2. [B]Tak się leczy rany :):)[/B] [B]Piękny :multi: :multi: :multi: :multi:[/B]
  3. [B]Haha :):) Świetne foteczki[/B]
  4. [B]Moja pchełka :lol: [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/8083/10so2.jpg[/IMG][/B] [IMG]http://img419.imageshack.us/img419/1573/825ke.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu:
  5. Jaka zmokła kurka :multi: :multi: Hmm wycieranie o trawę... Mój Toffik jeszcze nie próbował :lol: Jak narazie tylko było wycieranko o meble, pościel, dywany itp. Może nadsunę mu ten pomysł i np. wrzucę go do małego dmuchanego baseniku na działce :evil_lol: ..?
  6. [B][COLOR=green]Hau! hau! Tu Toffik. Opowiem Wam wczorajszy dzień. Pogoda była brzydka :-( Na spacerki wychodziłem tylko na chwilkę, bo co jakiś czas deszczyk padał. Dużo się z pańcią bawiliśmy w domku popołudniu, a potem spałem... [/COLOR][/B] [B][COLOR=green][IMG]http://img471.imageshack.us/img471/8602/10ln.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=green]Potem niespodzianka! Przyszedł do mnie Tutti-mój kolega :)[/COLOR][/B] [COLOR=green][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/9258/28sx.jpg[/IMG][/COLOR] [B][COLOR=green]Najpierw się ładnie bawiliśmy chyba aż godzinkę :)[/COLOR][/B] [COLOR=green][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/9951/32wu1.jpg[/IMG][/COLOR] [COLOR=green][/COLOR] [B][COLOR=green][IMG]http://img279.imageshack.us/img279/5141/49dz.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=green]Potem ja już byłem zmęczony i chciałem odpocząć a Tutti był nachalny :shake: :shake: Ten psiak niczego się nie słucha!! Jest młodszy ode mnie o jakieś 3 miesiące a zachowuje sie jak noworodek! Nawet jak na niego nakrzyczeli, to dalej nic sobie z tego nie robił :-( A potem wkońcu się położyłem i pańcia zamknęła drzwi przed Tuttim :cool1: Potem znów się bawiliśy troszkę, walczyliśmy (wygrałem!!!) i potem poszedł...[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]Tak byo wczoraj :lol:[/COLOR] [/B]
  7. [B]Jeszcze zaległe foteczki :)[/B] [B]To jak pańcia, jestem wyspany, poczesałaś mnie, to kiedy wkońcu pójdziemy na dwór?[/B] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/1641/68um1.jpg[/IMG] [B]No, na co czekasz? Ubieraj buty i idziemy![/B] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/2401/76td.jpg[/IMG] [B]Tylko proszę cię... Nie idź znów do tej łazienki!!! [/B] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/6480/88gj.jpg[/IMG] [B]Bierz smyczkę i idziemy!![/B]
  8. [SIZE=3][COLOR=deepskyblue][B]Jutro postaram się dodać jeszcze jakieś foteczki :) A teraz...[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=royalblue][B][SIZE=7]D[COLOR=blue]O[/COLOR]B[COLOR=blue]R[/COLOR]A[COLOR=blue]N[/COLOR]O[COLOR=blue]C[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR]
  9. [B]Miś Uszatek mówi Dobranoc Oskarku[/B] [IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/pl/thumb/2/21/Dobranoc.jpg/400px-Dobranoc.jpg[/IMG] :lol:
  10. [quote name='nikusia']Do którego roku pies się może wybarwiać? Bo u Ramzesa widzę coraz to nowsze kolory- myślałam że będzie biały i tylko morda kremowa- tak było po obcięciu- a teraz grzbiet (był sebrny- jasny) zrobił się taki stalowy ponieważ trochę włosów zrobiło się czarnych :crazyeye: , przy uszkach i mordzie włoski są ciemnorude a na czubku głowy ma czarno-szare pasma przeplatające się z biszkoptowym, do tego włoski mu ciemnieją przy pyszczku, a na ogonku zrobiła się czarna plamka :) Ludziue na ulicy pytają czy robiłam mu balejaż :evil_lol: Na główce można bez problemu wyodrębnić dużo różnokolorowych pasm- czy ten kolor się jakś ujednolici, czy tak już zostanie? (Ramzes ma 1,2 roku)[/quote] Mój piesek ma 1,4 roku i też sama nie wiem jaki będzie... :lol:
  11. Jejku, ale fajne foteczki :loveu: Musze kiedys skombinowac taki koszyczek to moze i Toffis zobaczy jak wygląda jazda rowerem :lol: Jak narazie podróżowal tylko samochodem i autobusem :lol:
  12. Dzisiaj też pochmurno, ale narazie nie pada... Jutro ma się (podobno) poprawić.. Mam nadzieję :shake: [IMG]http://img415.imageshack.us/img415/6731/43at.jpg[/IMG] [B]Odpoczynek ;)[/B] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3217/57dn.jpg[/IMG]
  13. Super Psia Niania :loveu: :loveu:
  14. [B]Śliczna :loveu: :loveu:[/B]
  15. [I][B]Skąd ja to znam :lol: :lol: Pozdrowionka[/B][/I]
  16. Madziu, ja też gratuluję :multi: :multi: :multi: U mnie trochę inaczej, bo niestety moje najlepsze koleżanki są zapisane do innych klas.. Naszczęście niektóre się chyba przepiszą :) Fotki super!!! teraz idziesz do liceum...??
  17. Tez bym chciała jechać, ale napewno rodzice się nie zgodzą :-( A 4 lipca ide z Toffkiem do fryzjera :razz:
  18. [B]Sliczny goldenek :):) Ma taki jakiś niespotykany kolor... Piękny jest :multi:[/B]
  19. [B]Na małego Yogiego czekamy razem z Tobą :multi: :multi:[/B]
  20. [quote name='Nadia86']no to super fryzjerke znalzlam ktora zrobila sie dobra i juz spore wloski obciela:/ tak mi sie wydawala a ta ze nie ze to jej przeszkadza ehhh i sie kobieta dobra zrobila..no nic wloski dogonia reszte:)[/quote] Daj jakieś foteczki :)
  21. [B]Dzisiaj pogoda się zepsuła, słońca nie ma, wiatr wieje i jest chłodniej... Ciekawe jakie wkońcu bedzie te lato..?[/B] [B]A tak wogóle to dzień dobry :lol: [/B] [B]Poduszka to najlepszy gryzaczek...[/B] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/9028/11cz1.jpg[/IMG] [B]Moooja poduusiaaa...[/B] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7700/27wy2.jpg[/IMG] [B]Zawstydziłem sięę :oops:[/B] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/5046/35hx2.jpg[/IMG]
  22. [B]Śliczny :loveu: :loveu:[/B]
  23. [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/5203/zdjcie12632lw.jpg[/IMG] Biedny mokry szczurek :-( :lol: :lol: :lol:
  24. [quote name='basiulka22tychy'][I][B]masterek pocaluj ja szybko moze to jakas ksiezniczka:cool3:[/B][/I][/quote] A jak książe, to co?? :lol:
  25. [B][COLOR=green]Jeszcze pare fotek :):):) [/COLOR][/B] [B]My city :] (zdjęcie się nie udało :-( )[/B] [B][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/2910/10nk1.jpg[/IMG][/B] [B]Where is Toffi??? (zdjęcie robione z balkonu :lol: )[/B] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5697/24jy.jpg[/IMG] [B]Mój chomiczek Miluń :cool1:[/B] [B][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9172/33vd.jpg[/IMG][/B] [B]"Wole mieć poustawiane po swojemu" :lol:[/B] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8543/41uj.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...