-
Posts
1561 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlena924
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
marlena924 replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B]Heh świetna kampania reklamowa :):)[/B] -
[B]Takie zdjęcia właśnie najbardziej lubię :loveu: :loveu: :loveu: Super :):):) Buziaczki dla Mikiego :cool1:[/B]
-
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Imprezka się udała :cool3: :cool3: Swietnie się bawiliśmy :multi: Najlepsze było to, że przyszła prawie cała klasa. Pod koniec szkoły tak się zjednoczyliśmy, mamy nadzieję, że w nowej szkole będziemy wszyscy razem w klasie... Teraz mam za swoje-strasnzie nogi mnie bolą :lol: :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B]Zaległe foteczki :) [/B] [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/727/12xg2.jpg[/IMG] [B]Fajnie tak poprzytulać się z paskiem do spodni...[/B] [B][IMG]http://img326.imageshack.us/img326/8923/29jf.jpg[/IMG][/B] :loveu: :loveu: :loveu: [B][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/5829/30rm.jpg[/IMG][/B] [B]Proszę mnie nie budziiić....[/B] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/5073/47sd.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i25.photobucket.com/albums/c81/jureja/DSCN2383.jpg[/IMG] [B]Mały i duży :multi:[/B]
-
[B]Piękne psiaki :loveu: :crazyeye: Wszystkie trzy :):):):)[/B]
-
[B]Moja pchełka :loveu:[/B] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/9775/22mu.jpg[/IMG] :lol: :lol: :lol: :lol: [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/7508/35ep.jpg[/IMG] [B]DOBRANOC [/B] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6073/16xw1.jpg[/IMG] [B]Ja jutro na 16.00 mam komers w szkole, może uda mi się wcześniej wejsc na kompa (wychodzę o około trzeciej) zobaczymy :lol:[/B] [B][COLOR=royalblue]A teraz good night[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img161.imageshack.us/img161/9444/17by1.jpg[/IMG] [B][SIZE=3]Noseczek :loveu: [/SIZE][/B] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/7590/20ba1.jpg[/IMG] [B][SIZE=3]Mordeczka [/SIZE][/B] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/9135/33pe1.jpg[/IMG]
-
Bardzio ładne foteczki :):):):) Zapraszam do nas :):) Pozdrawiam :):)
-
[B]Nieźle to on wznosi toasty :lol: :lol: :lol: :drink1: :chlup:[/B] [B]Ja już dzisiaj ocenki miałam wystawiane, jutro konferencja zatwierdzająca[/B] :roll: [I]Jak to poważnie brzmi :lol:[/I] [B]W środę komers :multi: :multi: och, bedzie się działo :evil_lol:[/B] [B]A ja za to składam papierki do gimnazjum :cool3:[/B]
-
Ja też wpadłam :):):):) Śliczne foteczki, Miki świetnie wygląda wśród zieleni :) :multi:
-
Nie, Madziu, aparat mój ten co miałam, ale już nabrałam wprawy :):):) Coraz lepsze fotki mi wychodzą... :) Jaka skromność :lol: Zaraz jeszcze jakieś dodam
-
[B][SIZE=3][COLOR=royalblue]No i Toffiś już uczesany :):):)[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/5946/650ix.jpg[/IMG] :multi: [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/8605/666vj.jpg[/IMG] Reszta jutro :) Albo potem
-
[B]Wyginam Śmiało Ciało [/B] [B]:lol: :lol: :lol: [/B] [B]Dla mnie too...[/B] [B]:lol: :lol: :lol: [/B] [B][SIZE=4]MAŁO[/SIZE][/B] :lol: :lol: :lol:
-
[B]Troszkę zdjęć z rajdu w Brennej (robione komórką przez moją koleżankę)[/B] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/6882/zdjcie1105do.jpg[/IMG] Piękne góry... [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5351/zdjcie1093tx.jpg[/IMG] :):):):) [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5397/zdjcie1019rb.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1851/zdjcie559bu.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/3533/zdjcie516fi.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1985/zdjcie520rs.jpg[/IMG] Ja :cool1: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9670/zdjcie451yt.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/452/zdjcie344yb.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7374/zdjcie314we.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9360/zdjcie253oy.jpg[/IMG] [B]Fajnie tak czasem oderwać się od miasta :lol: :razz:[/B]
-
[B]No to mam foteczki :) Najpierw mój Toffiś.. Nie zrobiłam zadnych rameczek, tak na szybko :lol: [/B] [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/3448/14kg1.jpg[/IMG] [B]Słucham cię..[/B] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5884/20as1.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/628/39xq.jpg[/IMG] [B]Toffiś taki nie uczesany, ale ciiichoo[/B]
-
[B]Lilu[/B] piękne foteczki, bardzo dziękujemy :loveu: :multi: :multi: :multi: :multi: Wspaniała jesteś, ja nie mogłam sie tam zjawić, to chociaz pooglądałam :lol: A Twoja Liluszka jak urosła, masz jesczez jakieś foty?
-
[quote name='Magda_Miki'] [B]Marlena[/B] i ty ten caly woreczek zjadlas? Ja tylko mieseczke i juz padlam......:lol: [/quote] Niestety nie, może z pięć naraz, nie mogę więcej, bo od razu mam reakcję na podniebieniu i mnie gardło drapie :roll: Tak samo jest z owocami typu czereśnie, jadbłka itp. a o brzoskwiniach już nie wspomnę :-(
-
Siuper foty kapielowe :multi: Ja mam juz aparat spowrotem moze dzis zrobie juz jakies foty :lol: Pozdr.
-
Wróciłam :):) :evil_lol: :evil_lol: Było super :lol: :lol: :lol: Nie będę opisywać tu na forum, pelna relacja na moim blogu, jestem wymęczona i wyczerpana, ale jeszcze jakos sie trzymam. Wyjechalismy wczoraj o 9.00 przyjechalam dzis o 15.30 :cool3: Moi rodzice tez dzis przyjechali i nareszcie mam aparat :multi: Niestety, rodzice przyjechali pozniej, i nie mialam aparatu na rajdzie, a wioki byly rozbrajające, poprostu pięknie. Zrobiłam pełno zdjęć na komórce ae nie mam do niej kabelka :roll: Heh moze dzisiaj zrobie juz jakies foty, pozdrawiam
-
[B][SIZE=3][COLOR=seagreen]Super foteczki, Masterek wsrod kwiatkow :loveu: :multi: :razz:[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[B]Nie bedzie mnie przez dwa dni, bo jutro o 8.00 jadę w góry na dwudniowy rajd z klasą... Piesek w domciu zostaje pod opieką babci :) :) Wracam w sobotę około godziny 17.00 więc może jak wrócę to wpadnę, bo może już wtedy bedzie aparat (moi rodzice też chyba w sob. wracają :):):)) Pozdrawiam :)[/B]
-
[B][COLOR=seagreen]Dzyndzelek[/COLOR][/B] wygląda super :loveu: :loveu: :multi:
-
Toffi już ma się lepiej :lilangel: W nocy bylo okropnie, najpiuerw ladnie lezal, potem nagle sie zerwal na rowne nogi i zaczął warczec, potem znow sie polozyl, chwile lezał, a potem poszedl i musialam go wypuscic z pokoju, chodzil po calym domu, raz do mnie, raz do babci, szukal moich rodzicow i brata, potem wkoncu u babci spał... :shake: Zaraz pozukam jakichś starych fot... Stęskniłam się za aparatem :evil_lol:
-
Ballada, Albi i Killuś - niufy i york zapraszają...
marlena924 replied to AlKil's topic in Foto Blogi
Nie byłam tu u Was juz dawno, ale nadrobiłąm :cool3: Pozdrawiam i[B][SIZE=3] dobranoc[/SIZE][/B] -
[B]Piękną masz psinkę :loveu: I jaka fotogeniczna:loveu: [/B]