-
Posts
1561 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlena924
-
[B]Piękna psina :multi: :multi: Szczególnie gustownie wygląda w kokardce :lol:[/B]
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
marlena924 replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]mina pełna skupinia[/B][/I] [I][B][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/9462/im0005618ue.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] Bąbelki, bąbelki, bąbelki :lol: (a gdzie jest Nemoo..? :lol: ) już naprawdę mówię dobranoc :lol: -
[B]Hehe nigdy nie zrozumię języka zwierząt :lol: :lol: [/B] [B]Toffi znajduje kolegów wśród wszystkich zwierząt szczególnie tych mniejszych:evil_lol: Nawet ostatnio zaczepiał komara :lol: :lol:[/B]
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
marlena924 replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B]Dla Safinki :):) :lol:[/B] [B][IMG]http://www.blinkiebitch.com/out/7c71d0d46526057d758d498021f72df7.gif[/IMG] [IMG]http://www.blinkiebitch.com/out/8a7dc404ea5092ffbb1aa9ab1a95c9cb.gif[/IMG][IMG]http://www.blinkiebitch.com/out/19f380f40694eed1bda02e5cf59c4501.gif[/IMG][/B] [B]Dobranoc :)[/B] -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
marlena924 replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B]Jestem! Melduję się![/B] [B]Śliczne fotki :multi: Szczegolnie te z kaczusiami :cool3:[/B] -
[QUOTE][IMG]http://img483.imageshack.us/img483/157/dsci000111bc.jpg[/IMG][/QUOTE] [B][SIZE=3][COLOR=seagreen]Leccęę booo chcęęę..[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[B]Ostatnio znalazłem sobie nową koleżankę-wprawdzie jest muchą, ale można się nieźle pobawić. Ganiałem za nią, a ona mi uciekała i tak bawiliśmy się w berka :lol: [/B] [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/5194/30iq.jpg[/IMG] [B]Cały czas mi skubana uciekała![/B] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/6902/43ye.jpg[/IMG] [B]Wkońcu myślałem, że ją dotkę i zaszczekam "berek" ale znów gdzieś pofrunęła :shake:[/B] [B][IMG]http://img462.imageshack.us/img462/6007/57iz.jpg[/IMG][/B] [B]Potem chyba zabawę w berka połączyła z zabawą "w chowanego" bo gdzień mi się za kwiatkiem skryła[/B] [B][IMG]http://img56.imageshack.us/img56/3989/65cb1.jpg[/IMG][/B] [B]O, proszę bardzo, oto moja kolezanka :):)[/B] [B][IMG]http://img462.imageshack.us/img462/4475/71xs.jpg[/IMG][/B] [B]A tu już ja po zabawie...[/B] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4093/80km.jpg[/IMG] [B]No i moja pańcia :shake:[/B] [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/6157/141rd.jpg[/IMG] [B]P.S mam jeszcze filmik "Toffi goni muchę" ale jest za długi by go wstawić... A tak fajnie się z nią bawił, machał ogonkiem i nawet szczekał na nią :evil_lol:[/B]
-
[quote name='fuks']:help1: Czy przy szczepienieniu wasze pieski piszczą i jak długo????:-([/quote] Hmm... Chyba reakcja przy szczepieniu zależy od wieku pieska. Jak mój Toffiś był mały, to piszczał przy szczepieniu troszkę i się trząsł, teraz raczej spokojnie siedzi, ale tak ogólnie to nie lubi chodzićdo weterynarza i warczy na niego...
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
marlena924 replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Będzie golaskiem ?? :razz: -
[quote name='Patikujek_Zabrze']Pracus, lubi pomagać w domu:) Mój z resztą też, czasem za chydraulikę się bierze(fotki u mnie)[/quote] [B]Mój to spec od wszystkiego :lol: Na galeryjkę zaraz oczywiście wpadnę :multi: [/B] [B]A na lodowisko jednak nie poszlam (idę jutro :lol: ) :shake: Za to poszłam do sklepu i kupiłam Tofficzkowi znów szelki :evil_lol: Teraz ma 2 pary; jedne te czerw. jakby ze skórki, z cyrkoniami będzie miał na zimę na ubranka, bo są jednak dużo za duże :shake: a drugie, te co dziś kupiłam, takie z materiału regulowane niebieskie+smycz gratis :lol: Akurat pasują jak ulał (kurdę muszę nowe zdjątka porobić :lol: ) [/B] [B]No i jeszcze pojechaliśmy na działeczkę :) piesek się wyganiał, niedawno przyjechaliśmy wykończeni. Niestety zapomniałam aparatu :angryy: Zaraz poszperam i wkleję jakieś foteczki :lol: [/B] [B]Kurdę, ale dużo minek nastrzelałam :lol: :evil_lol: :cool3: [/B]
-
[quote name='Aga K']nieeee,nioooo !!!!!!!!!!!!!!! ten Toffik przystujniak to mnie co rusz to zaskakuje :):):) tak sie pięknie prezentuje-pozer jedne-kolejny z resztą :):):) a ja nawet myślałam o takim Tofficzku :):):),ale napierw boks :lol::lol::lol::lol::lol: a taki Toffi to za kilka latek :):):)[/quote] Te pieski są naprawdę kochane :lol: NHiby mskoteczka, ale naprawdę ostry charakterek :evil_lol: :evil_lol: Zaraz wybieram się na lodowisko z kolezanką i właśnie mój kooochaanyy piesek coś mi tam przy łyżwach majstruje :lol: Bo on jest specjalistą we wszystkich dziedzinach ;)
-
Dziękuję za odwiedzinki :multi: Mój pies też bardzo nie lubi upałów... Na dwórek tylko na chwilkę, pochodzi i do cienia. Za to lubi jeździć na działkę w takie dni, wylata się a potem może odpoczywać ile chce :evil_lol: Pozdrawiam
-
[quote name='Aga K']A ja mogę jeszcze prosić o jakiś filmik ;););)[/quote] [B]Dziękujemy za odwiedzinki :multi: Filmik może jutro będzie :) ;) [/B] [B]Jeszcze (aktualne już) zdjęcia z balkoniku :)[/B] [IMG]http://img479.imageshack.us/img479/3038/17fd1.jpg[/IMG] [B]Tak się dumnie prezentuję :lol:[/B] [B][IMG]http://img479.imageshack.us/img479/474/22pr1.jpg[/IMG][/B] [B]Zawstydzony :oops:[/B] [IMG]http://img479.imageshack.us/img479/1660/39hz1.jpg[/IMG] [B]A cio tam jessstt...?[/B] [IMG]http://img476.imageshack.us/img476/3809/41dk.jpg[/IMG]
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Cześć Marlenko,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]muszę przyznać, że ślicznie teraz Tofficzek wygląda, zgolenie go było strzałem w 10 - super :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [B]No widzisz :) Akurat zaryzykowalam i poszlam go ściąć na łysolka i pasuje :) Teraz bedziemy chodzić raz/dwa razy w roku :)[/B]
-
[B]Świetne foteczki :multi: :multi:[/B]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
marlena924 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
I ja zapomniałam wczoraj wpaść... :smilecol: :smilecol: Happy Birthday! :smilecol: :smilecol: Stoo Laaat :smilecol: :smilecol: [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/5826/beztytuu6rt1.jpg[/IMG] -
[IMG]http://img457.imageshack.us/img457/595/p1010220n4ey.jpg[/IMG] Słodziak :loveu: :loveu: :loveu:
-
[B]Mam dla Was filmik :):) Był kręcony dwa tygodnie temu, ale jest fajny :lol: [/B] [SIZE=3][URL="http://media.putfile.com/Tofficzek-kopiemy"][B]Tofficzek-kopiemy![/B][/URL][/SIZE]
-
[B]Dobry Wieczór :multi:[/B] Byłam dzisiaj na basenie i poopacać się, w sumie pięć godzin na słonku, jestem spieczona i spalona, wszystko szczypie, ałłć.... [B]Dwie foteczki robione jeszcze przed wizytą u fryzjera (jeszcez nie był golaskiem :lol: )[/B] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/624/14vk1.jpg[/IMG] Cześć pańcia :evil_lol: Przybyłem odpocząć na balkoniku do Milusia, a co ! [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/5376/28dz1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Alka']No, no , jestem pod wrażeniem :loveu: Moim skromnym zdaniem Tofficzek duuużo ładniej wygląda :loveu:, fryzurka znakomicie dobrana, strzał w dziesiątkę.:p Marlenko, ile Toffiś waży ?[/quote] Hmm... Musiałabym go zważyć. Ostatnio był ważony jaieś 3 miesiące temu :oops: i ważył coś około 2,7 kg
-
Świetna parka :):):):):)
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
marlena924 replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[B]A tak wogóle to super fotki :cool3:[/B] -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
marlena924 replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek_Zabrze']Częśc już widziałam w twojej galerii i czekam na resztę, ale Baksiu cudnie na tych twoich fotkach powychodził, nawet avatar zmieniłam:) A co do obcinania to jutro jadę do fryzjerka umówić się na jakiś termin tylko mam nadzieję żę za długo czekać nie będę musiała!!! A ty ile czekałaś na termin u twojego fryzjera???[/quote] Ja się zapisywałam i musiałam czekać dwa tygodnie :) -
[B]Super wygląda :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/B] My też jesteśmy po fryzjerku :lol: Toffiś stał się golaskiem. Mój Toffiś też jest chudy, chyba najchudszy york w okolicy, a jednak fryzurka spasowała/zapraszam do mnie :lol: