Jump to content
Dogomania

marlena924

Members
  • Posts

    1561
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlena924

  1. marlena924

    Zuzia

    [FONT=Impact][SIZE=4][COLOR=plum]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZUZIOLKU :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.playnames.net/images/Happy-Birthday-Balloons.gif[/IMG]
  2. [B]:multi: Mi też się rameczki podobają :multi:[/B]
  3. Ja mam takie zdanie: jeżeli nie chcesz jeździć z pieskiem na wystawy, to możesz zawsze popytać hodowców o tańszego pieska z rodowodem. Hodowli jest naprawdę mnóstwo (na [URL="http://wonderful-yorkies.blog.onet.pl"]moim blogu [/URL]zrobiłam spis hodowli. Nie jestem pewna, ale podałam chyba wszystkie jakie są. Zobacz sobie z lewej strony w linkach, naprawdę jest ich mnóóstwo, popytaj się, może akurat coś znajdziesz) Dużo jest "początkujących" hodowli, które mają tańsze pieski. Pozostaje także wybór pieska bez rodowodu, no ale z tym może być problem. Różnie może być, naprawdę. Może się zdażyć tak, że ze szczeniaczka bez papierów wyrośnie naprawdę piękny, nie odbiegający od wzorca york, ale może też się zdażyć, że ze szczeniaczka, który wygląda jak prawdziwy szczeniaczek yorka, wyrośnie coś, co wogóle nie przypomina yorka :roll: ... Naprawdę, york bez papierów to ryzyko. Ja mam pieska bez rodowodu. Na początku, prawdę mówiąc, nie wiedziałam zbyt wiele o rodowodach. Wzięłam psa "po znajomości" od znajomej kolegi mojego taty. Cóż, więc można powiedzieć, że wzięłam psiaka z zaufanego źródła, widziałam mamę Toffiego i tatę, nawet siostrę z poprzedniego miotu, która była naprawdę piękna. Jeździłam do tej Pani gdy Toffi się urodzil i jeszcze u niej mieszkał. Potem w wieku 6-ciu tygodni odebralam szczęsliwa moje Cudo. Mój Toffiś jednak wyrósł na pięknego yorka (jaka skromność :evil_lol: ) i mogę sobie powiedzieć "uuff" Wybór należy do Ciebie :lol: .
  4. [B]Dzień Dobry Safinko :loveu: [/B] [B]A co Ty taka zajęta :-( ?[/B]
  5. Cudne cuda :loveu: :lol:
  6. [B]super foteczki :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/B]
  7. [FONT=Impact][SIZE=3]Sesyjka zdjęciowa Toffiego :cool3: [/SIZE][/FONT] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/411/2lb9.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6972/5eg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5724/6jf6.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5586/111kl2.jpg[/IMG] [B]Więcej w naszej galerii :lol:[/B]
  8. [FONT=Impact][SIZE=3]Sesyjka zdjęciowa Toffiego :cool3: [/SIZE][/FONT] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/411/2lb9.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/6545/3ao2.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/710/4jz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6972/5eg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5724/6jf6.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2403/7pi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5586/111kl2.jpg[/IMG] [B][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/7024/1fi8.jpg[/IMG][/B] [B]I jeszcze świeczuszka na koniec :lol: [/B] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2206/8ah9.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8559/zdjcie1610tt2.jpg[/IMG] Coś Mu się chyba na spacerek nie chciało iść :lol:
  10. [B]Wind [/B]widzę, że super spędziliście czas :loveu: :loveu: Masz moze jeszcze jakieś foteczki?
  11. [quote name='Patikujek_Zabrze']Czy to piękne wielkie zielone co widać na fotkach to jest twój ogród( a raczej twój prywatny park)???:o[/quote] ja też mam działkę i myślę, że te zdjątka zostały zrobione na 'korytarzyku' miedzy róznymi działkami :lol:
  12. [B]Pan Domu odpoczywa[/B] [B][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/2510/4ix0.jpg[/IMG][/B] [B]:lol: :lol: [/B] [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/237/5he2.jpg[/IMG] [B]Baawiimyy sięę![/B] [IMG]http://img432.imageshack.us/img432/418/1qc0.jpg[/IMG] [B]Mam imitację kości![/B] [IMG]http://img426.imageshack.us/img426/6738/2gm5.jpg[/IMG] [B]Podróbka, ale to co![/B] [IMG]http://img426.imageshack.us/img426/2951/3it2.jpg[/IMG] [B]Nieco dziwne tło :roll:[/B] [B][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/8599/4oi6.jpg[/IMG][/B] [B]A teraz mam butelę! :evil_lol: [/B] [IMG]http://img432.imageshack.us/img432/6163/5fp8.jpg[/IMG] :lol: [IMG]http://img432.imageshack.us/img432/5276/6xb1.jpg[/IMG] [B]I będę z nią spaałłł........[/B]
  13. Długo musiałam się naszukać naszej galerii-wylądowaliśmy na siódmej stronie :lol: Chciałabym zaprosić Was na mojego bloga poświęconemu yorkshire terierom [URL="http://wonderful-yorkies.blog.onet.pl"][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/4845/1ah8.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL="http://www.allegro.pl/item113925872_yorka_piekna_dorosla_sunia.html"]http://www.allegro.pl/item113925872_yorka_piekna_dorosla_sunia.html[/URL] widzę nieszczescie w oczach tej suni... chcialabym zebyscie zwócili na inne aukcje tej kobiety.... ma takze szczeniaki do sprzedaz, wiec co, suka byla tylko do rodzenia, ale juz sie znudzila... :angryy:
  15. Fajnie, że się zalogowałaś :multi: Pozdrawiam
  16. [B]Serdecznie Was zapraszam na mojego nowego bloga poświęconemu wspaniałym psom jakimi są yorki.[/B] [SIZE=3][COLOR=gray][B][URL="http://wonderful-yorkies.blog.onet.pl"]Wonderful Dogs-Yorkshire Terriers[/URL][/B][/COLOR][/SIZE]
  17. Piękne :multi: :multi: :multi: Maluśkie kluseczki :loveu:
  18. [B]Ale fajny kangurek :multi: :multi:[/B]
  19. [B][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5310/11kb2.jpg[/IMG][/B] [B]Od dziś to moja szczotka :evil_lol: [/B] [B][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8101/23ti.jpg[/IMG][/B] [B]Zlewam się trochę z otoczeniem :lol: [/B] [B][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1334/35od.jpg[/IMG][/B] [B]Pilnuję firanek [/B] [B][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9937/61ya1.jpg[/IMG][/B] [B](...)[/B] [B][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/4971/71ni.jpg[/IMG][/B]
  20. [B]Super foteczki :multi: :multi: Bannerek też mi się podoba :razz: :razz: :razz:[/B]
  21. Dawaj jeszcze jakies zdjątka :):)
  22. Baksiątko dzieciątko śliczności :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ :) To całkiem inny pies :multi: Avatarek :) [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9059/beztytuu3wf.jpg[/IMG] [IMG]http://www.blinkiebitch.com/out/64645a7727a2aa9561b6b8d3d34d861a.gif[/IMG]
  23. [B]Gratulacje Masterku :multi: Twoja galeryjka ma już 100 stron :multi: :multi: :multi: :multi:[/B]
  24. [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/5934/14iy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/107/23ef.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...