-
Posts
1561 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlena924
-
[FONT=Impact][SIZE=4][COLOR=plum]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZUZIOLKU :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.playnames.net/images/Happy-Birthday-Balloons.gif[/IMG]
-
[B]:multi: Mi też się rameczki podobają :multi:[/B]
-
Ja mam takie zdanie: jeżeli nie chcesz jeździć z pieskiem na wystawy, to możesz zawsze popytać hodowców o tańszego pieska z rodowodem. Hodowli jest naprawdę mnóstwo (na [URL="http://wonderful-yorkies.blog.onet.pl"]moim blogu [/URL]zrobiłam spis hodowli. Nie jestem pewna, ale podałam chyba wszystkie jakie są. Zobacz sobie z lewej strony w linkach, naprawdę jest ich mnóóstwo, popytaj się, może akurat coś znajdziesz) Dużo jest "początkujących" hodowli, które mają tańsze pieski. Pozostaje także wybór pieska bez rodowodu, no ale z tym może być problem. Różnie może być, naprawdę. Może się zdażyć tak, że ze szczeniaczka bez papierów wyrośnie naprawdę piękny, nie odbiegający od wzorca york, ale może też się zdażyć, że ze szczeniaczka, który wygląda jak prawdziwy szczeniaczek yorka, wyrośnie coś, co wogóle nie przypomina yorka :roll: ... Naprawdę, york bez papierów to ryzyko. Ja mam pieska bez rodowodu. Na początku, prawdę mówiąc, nie wiedziałam zbyt wiele o rodowodach. Wzięłam psa "po znajomości" od znajomej kolegi mojego taty. Cóż, więc można powiedzieć, że wzięłam psiaka z zaufanego źródła, widziałam mamę Toffiego i tatę, nawet siostrę z poprzedniego miotu, która była naprawdę piękna. Jeździłam do tej Pani gdy Toffi się urodzil i jeszcze u niej mieszkał. Potem w wieku 6-ciu tygodni odebralam szczęsliwa moje Cudo. Mój Toffiś jednak wyrósł na pięknego yorka (jaka skromność :evil_lol: ) i mogę sobie powiedzieć "uuff" Wybór należy do Ciebie :lol: .
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
marlena924 replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
:multi: Super psiaki :multi: -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
marlena924 replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B]Dzień Dobry Safinko :loveu: [/B] [B]A co Ty taka zajęta :-( ?[/B] -
Cudne cuda :loveu: :lol:
-
[B]super foteczki :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/B]
-
[FONT=Impact][SIZE=3]Sesyjka zdjęciowa Toffiego :cool3: [/SIZE][/FONT] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/411/2lb9.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6972/5eg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5724/6jf6.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5586/111kl2.jpg[/IMG] [B]Więcej w naszej galerii :lol:[/B]
-
[FONT=Impact][SIZE=3]Sesyjka zdjęciowa Toffiego :cool3: [/SIZE][/FONT] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/411/2lb9.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/6545/3ao2.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/710/4jz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6972/5eg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5724/6jf6.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2403/7pi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5586/111kl2.jpg[/IMG] [B][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/7024/1fi8.jpg[/IMG][/B] [B]I jeszcze świeczuszka na koniec :lol: [/B] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2206/8ah9.jpg[/IMG]
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
marlena924 replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8559/zdjcie1610tt2.jpg[/IMG] Coś Mu się chyba na spacerek nie chciało iść :lol: -
[B]Wind [/B]widzę, że super spędziliście czas :loveu: :loveu: Masz moze jeszcze jakieś foteczki?
-
[quote name='Patikujek_Zabrze']Czy to piękne wielkie zielone co widać na fotkach to jest twój ogród( a raczej twój prywatny park)???:o[/quote] ja też mam działkę i myślę, że te zdjątka zostały zrobione na 'korytarzyku' miedzy róznymi działkami :lol:
-
[B]Pan Domu odpoczywa[/B] [B][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/2510/4ix0.jpg[/IMG][/B] [B]:lol: :lol: [/B] [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/237/5he2.jpg[/IMG] [B]Baawiimyy sięę![/B] [IMG]http://img432.imageshack.us/img432/418/1qc0.jpg[/IMG] [B]Mam imitację kości![/B] [IMG]http://img426.imageshack.us/img426/6738/2gm5.jpg[/IMG] [B]Podróbka, ale to co![/B] [IMG]http://img426.imageshack.us/img426/2951/3it2.jpg[/IMG] [B]Nieco dziwne tło :roll:[/B] [B][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/8599/4oi6.jpg[/IMG][/B] [B]A teraz mam butelę! :evil_lol: [/B] [IMG]http://img432.imageshack.us/img432/6163/5fp8.jpg[/IMG] :lol: [IMG]http://img432.imageshack.us/img432/5276/6xb1.jpg[/IMG] [B]I będę z nią spaałłł........[/B]
-
Długo musiałam się naszukać naszej galerii-wylądowaliśmy na siódmej stronie :lol: Chciałabym zaprosić Was na mojego bloga poświęconemu yorkshire terierom [URL="http://wonderful-yorkies.blog.onet.pl"][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/4845/1ah8.jpg[/IMG][/URL]
-
Oferty sprzedaży i krycia nierasowych psów...
marlena924 replied to baby's topic in Yorkshire terrier
[URL="http://www.allegro.pl/item113925872_yorka_piekna_dorosla_sunia.html"]http://www.allegro.pl/item113925872_yorka_piekna_dorosla_sunia.html[/URL] widzę nieszczescie w oczach tej suni... chcialabym zebyscie zwócili na inne aukcje tej kobiety.... ma takze szczeniaki do sprzedaz, wiec co, suka byla tylko do rodzenia, ale juz sie znudzila... :angryy: -
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
marlena924 replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Fajnie, że się zalogowałaś :multi: Pozdrawiam -
[B]Serdecznie Was zapraszam na mojego nowego bloga poświęconemu wspaniałym psom jakimi są yorki.[/B] [SIZE=3][COLOR=gray][B][URL="http://wonderful-yorkies.blog.onet.pl"]Wonderful Dogs-Yorkshire Terriers[/URL][/B][/COLOR][/SIZE]
-
Piękne :multi: :multi: :multi: Maluśkie kluseczki :loveu:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
marlena924 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[B]Ale fajny kangurek :multi: :multi:[/B] -
[B][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5310/11kb2.jpg[/IMG][/B] [B]Od dziś to moja szczotka :evil_lol: [/B] [B][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8101/23ti.jpg[/IMG][/B] [B]Zlewam się trochę z otoczeniem :lol: [/B] [B][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1334/35od.jpg[/IMG][/B] [B]Pilnuję firanek [/B] [B][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9937/61ya1.jpg[/IMG][/B] [B](...)[/B] [B][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/4971/71ni.jpg[/IMG][/B]
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
marlena924 replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[B]Super foteczki :multi: :multi: Bannerek też mi się podoba :razz: :razz: :razz:[/B] -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
marlena924 replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Dawaj jeszcze jakies zdjątka :):) -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
marlena924 replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Baksiątko dzieciątko śliczności :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ :) To całkiem inny pies :multi: Avatarek :) [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9059/beztytuu3wf.jpg[/IMG] [IMG]http://www.blinkiebitch.com/out/64645a7727a2aa9561b6b8d3d34d861a.gif[/IMG] -
[B]Gratulacje Masterku :multi: Twoja galeryjka ma już 100 stron :multi: :multi: :multi: :multi:[/B]
-
[IMG]http://img369.imageshack.us/img369/5934/14iy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/107/23ef.jpg[/IMG]