Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Myślę, że wszystko się rozstrzygnie w poniedziałek... Paznokci już nie mam ;)
  2. [quote name='dana'] Czy dla Bojki i dla szczeniaków po suni Nelly od Bajki, mogę wpłacić na to samo konto ?[/QUOTE] Nie dana, każdy z oddziałów fundacji Emir ma osobne konto. To jest konto dla Bojki: [B]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "EMIR" Oddział Poznań Konto Fundacji: Bank Śląski O/Grodzisk Maz. [COLOR=blue]80 1050 1924 1000 0023 0438 1029 [/COLOR][/B]
  3. [quote name='Kana'] Goś jak widzisz, z Gonią nie ma latwo :][/QUOTE] Wiem, wiem, jestem zołza:silly:
  4. [quote name='dana'] Czy ma jakieś ślady znęcania, jest chudziutka, może to mogłoby stanowić podstawę do zgłoszenia okrucieństwa ? [/QUOTE] Mamy trochę związane ręce, bo nie odbieraliśmy niuni interwencyjnie, a jedynie zostaliśmy poproszeni przez schronisko o pomoc dla niej. Na miejscu w schronie są lekarze, ale sprzętu nie ma do dokładnej obdukcji... Sunia ma otarcia, jest tkliwa na dotyk, ale najwięcej mówią przerażone oczy i ten ogon podwinięty pod brzuch. O reakcji na mężczyzn nie wspomnę. Pytacie czy można wyciągnąć konsekwencje? Mogę spróbować dowiedzieć się o adres tego faceta i pojechać sprawdzić, czy aby nie wymienił Bojki na jakiegoś bullowatego np. Alę wątpię, by z uwagi na ochronę danych osobowych, schronisko udostępniło mi szczegóły. W każdym razie pogadam z nimi i zobaczymy co da się zrobić.
  5. [quote name='Frogg']Może jakiś płatny DT byłby tańszy i bardziej odpowiedni.... ?[/QUOTE] To musiałby być doświadczony dt bez zwierząt. Bojka reaguje paniką na mężczyzn i inne psiaki :( Bóg jeden wie, co ten gnojek musiał z nią robić :( W hotelu, którego koszt miesięczny to kwota 400zł, są behawioryści, którzy nie jednego psa wyprowadzili na prostą.
  6. [quote name='Lilmo']Jak on musi cierpieć! [/QUOTE] No właśnie, stąd ta panika z operacją... Szczęście w nieszczęściu, że psiunio jest ugodowy i grzeczny... Może znajdzie się dobra dusza, która go przygarnie po remoncie szczęki...
  7. Na cegłę potrzeba więcej zdjęć, najlepiej zrobionych podczas operacji - niestety :(
  8. [quote name='Goś']GoniaP, napisz czy się zgadzasz, bo na zawał padnę i psa osierocę! ;P A tak serio, to myślę, że to najlepiej bedzie jeśli Paweł odbierze Iwana z hotelu osobiście. Uru będzie mu cały czas asystować, więc wszystko musi pójść gładko ;) Czy mogę powrócić do martwienia się takimi drobnostkami jak zmiana imienia i... o właśnie, tag! Będzie do tego czasu? Goniu? ;] A poza tym, to tak od strony techniczne, kto będzie wydawał Iwana? Dasz radę tam być czy nie bardzo? I...zapomniałam o co jeszcze miałam zapytać, ech :/[/QUOTE] Zgadzam się :) Pod warunkiem, że zapłacicie za Iwanowy hotel od 15 grudnia. Do tego dnia ma zapłacony przez nas ;) Tag będzie, a ja będę 21ego też. See you Uru & Paweł!
  9. [quote name='Helga&Ares']Co on w takim razie jada?[/QUOTE] Obecnie papkę :(
  10. [quote name='Goś']ps:[B] GoniaP[/B] czy mi się wydaje, czy jednak Iwan trochę przytył?? :D[/QUOTE] Karina się stara :)
  11. Muszę poprosić ładnie Alę o nowe zdjęcia;)
  12. [quote name='a.piurek']Co u chłopaka, stęskniłam sie za jego cudnym widokiem[/QUOTE] Dziś bawił się z dogiem niemieckim! Szkoda, że Alicja nie zarejestrowała tego na filmie :(
  13. Dzisiejszy Iwan: [URL]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Iwan41209?feat=directlink[/URL] Rozmawiałam z wetem i odbiór psa 11.12 jest niemożliwy. Wysłanie próbek krwi do Puław w piątek może poskutkować tym, że z próbką coś się stanie przez weekend i wynik będzie niemiarodajny. Wobec powyższego Iwan idzie do weta na pobranie krwi w poniedziałek, 14go grudnia. Uru, nie zadzwoniłaś do mnie, chciałam Ci to powiedzieć osobiście, ale napiszę to tu. Nie zgadzam się na podróż Iwana pociągiem. Możecie wieszać na mnie "przysłowiowe psy", ale podróż pociągiem z nieznaną psu osobą, może spowodować nieszczęście. Trzeba wymyślić coś innego - jest jeszcze trochę czasu.
  14. Słuchajcie! Najpierw spójrzcie sobie na powyżej wklejone zdjęcia, i zwróćcie uwagę na lewą wargę psiaka. A teraz przejrzyjcie sobie te zdjęcia: [url]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/KOpot41209?feat=directlink[/url] [B]Kłopot ma straszną paradontozę!!! Ząbki w stanie opłakanym, kieł się kiwa, dziąsła obrzęknięte i krwawiące. ON CIERPI! potrzebna jest operacja w trybie pilnym! [/B]
  15. [quote name='Asia & Ginger']Dzięki Gonia za fotki, już wrzucam je na forum spanielowe. W jakim hoteliku jest psinek? Jak będę w Poznaniu, to mogę podjechać do hoteliku i go wyczesać i ostrzyc. :cool3:[/QUOTE] Asiu, piesio jest w Piotrkówku u Kariny, hotel się nazywa stajenna sfora.
  16. Ech... A państwo, którzy byli u Ciebie Olga i poznali Perrusię, nie odezwali się do mnie :(
  17. Ojej, ale tu cicho, a psiak tak bardzo potrzebuje pomocy!!! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/139/b2e034200decd2e4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/139/f2edf9cb74da1b1cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/139/62b7101295319975med.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  18. [quote name='majqa']Isadorka, pszszszeeeeeeeeginasz...ale... Spoko loko, lada moment znów będę u Jadziolka. :eviltong:[/QUOTE] Nie strasz!!! :lol!:
  19. Dziękuję bardzo za zwrot pieniążków za sterylkę Sabuni :)
  20. [url]http://www.efakt.pl/Przedszkolanka-glodzila-psiaki,artykuly,58352,1.html[/url]
  21. [quote name='Uru']d no a co tam u Iwanka? jak kastracja? zdążą mu szwy zdiąć do 11... własnie. to ja moze do GoniP sie zwróce- czy jest mozliwe bym w pt. 11 grudnia mogla iwana zabierac? od razu mówie,bede niestety jechac pociagiem. w pt. czy sobote? jak lepiej?wg. mnie najgodziwiej dla wszystkich bedzie spotkac sie w poznaniu. zrobie tam przesiadke. postaram sie by byla sensowna jezeli chodzi o czas. bysmy mogli,ja i osoba przekazująca Iwana zamienic kilka słów. zebrac sie konkretnie. czy Iwan bedzie mial z kim dojechac do Poznania?[/QUOTE] Iwan już po kastracji:) Uru, podaję Ci moje namiary: 785 03 03 03 w celu omówienia szczegółów. Trochę jestem zaniepokojona tą podróżą pociągiem :(
×
×
  • Create New...