Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Żabciu Beniu trzymaj się Maleńka.
  2. Dzień dobry Żabciu. Wygrzej się dziś na słoneczku. Pewnie odwiedzi Cię ciotka Monika. A my zobaczymy sie w poniedziałek i pójdziemy do Pana Doktora na badnia. A potem, kto wie? :cool3:
  3. Jak Sonieczka? Całusy dla obu Pań.
  4. Żabciu - Bebetko - Beniu - nie mogę spać, Całuję Cię.
  5. [quote name='supergoga']Ciotka Goga - niestety niezbyt super - nie znalazła także jeszcze domku. Ale szuka. J[/quote] Goga, jesteś super - tego już dowiodłaś setki razy... Ale nie martw się. Ja mam pomysl na dom dla Żabci - a może Beni.... Pani Mirce będzie brak ciepłego psiego cialka w łóżku. Skętu psiego ciaka na powitanie, zimnego nosa. A Żabcia - Bebetka - ..... Benia - może Jej to dać. I z Nią sadzić kwiatki na grobie Benia....
  6. Żabciu, nie martw się. Znajdziesz domek. Mam nadzieję, że już wkrótce. Tymczasem śpij dobrze Maleńka. Jutro nowy dzień, nowa nadzieja. Wytrzymaj. Całuję Cię kochana.
  7. [quote name='agat21'] Starania takich fajnych babek jak Monika i Gosia na pewno nie pójdą na marne... ;)[/quote] Oby..... Dlaczego nikt nie chce Żabuni, takiej cudnej, kochanej suni?
  8. Kochana Żabciu, muszę iść spać więc dobranoc. Wytrzymaj jeszcze, proszę. Bardzo się staramy....
  9. Żabeńko, przepraszam, że nie było mnie chwilę... Skacz do samej góry po domek...
  10. Żabciu, nie spadaj w dół jak kamień. Całej roboty to my za Ciebie nie możemy robić!!!!!
  11. Witaj Żabciu. Popatrz jakie ładne słonko. Zmruż oczka i pogrzej się trochę. I pokaż się ludziom. Chwyć kogoś za serce - masz takie wielkie, takie ufne....
  12. Grunt, to się nie poddawć. Zabciu, popatrz na słoneczko - wygrzej troszkę stare kości, i nie trać nadziei. Domek się musi znależć dla takiej kochanej staruszki.
  13. W czepku urodzona, przeeeeeeeepiękna Sonieczka. Całujemy Twoją Panią i Ciebie.
  14. Dziś byłam w odwiedzinach u Żabci, ale Żabcia miala dziś gorszy dzień, i nie chciala wyjść z budy. Jej towarzysze niedoli ujadali, wciskali pyszczki w kraty, a nasza Zabcia łypała tylko na mnie smutnym wzrokiem... Nie trać nadziei malutka. Pamiętamy o Tobie, i bardzo się staramy o domek dla Ciebie. [B][img]http://upload.miau.pl/1/56112.jpg[/img][/B]
  15. W górę Żabciu. Proś ładnie o domek!
  16. :placz: No i spłodziłam, ale się nie podobało:mad: No to teraz wyslałam Ciotce Supergodze kolejny do rozpatrzenia, o! Proszę na mnie nie krzyczeć, bo nie wyzdrowieję:roll: Najważniejsze, że Żabcia vel Bebetka jest już na allegro. Teraz to trzymamy kciuki i wysyłamy jej wirtualne kiziaki.
  17. Zabciu, uciekaj na górę. Tekst na allegro już się robi. Niedługo zobaczy Cię cała Polska. Bądź jeszcze trochę cierpliwa. Znajdziemy Ci domek.
  18. Ciociu Moniko, poproszę o propozycję tekstu - mnie ciężko się myśli w tej chorobie :roll: A Ciocia Supergoga już się zgodziła i jak tylko coś spłodzimy, wstawi Żabcię na Allegro :multi:
  19. Ciocia Gonia jest chora i ledwo żywa, ale o Żabci nie zapomina! Wysyła jej wirtualne miziaki i podnosi w górę, by dobrzy ludzie Żabcię dostrzegli. Taka mała kochana sunia powinna wylegiwać się na kanapie i otrzymywać morze miłości codziennie, a nie od przypadku...:-(
  20. Podnoszę naszą żabcię:loveu::loveu::loveu:
  21. Pewnikeim nasza Supergoga....... Ale nie mam nam!iaru......... Wszystko zgubiłam........ Hallo! Ciociu!
  22. Tak o Żabci napisała MonikaP..."Mała, grubiutka Bebetka podbiła w schronisku przynajmniej dwa serca, w tym jedno - moje [IMG]http://schronisko.com/forum/img/smilies/smile.png[/IMG]. Mieszka w boksie już od pięciu lat, a wciąż jest pełna nadziei i wiary w to, że potrafi kogoś w sobie rozkochać. Wystarczy na chwilę przy niej stanąć, ...jest taka..."zwyczajna"... Bebetka - Żabcia to już starsza pani, ale marzą się jej jeszcze spacery i ... kto wie, może nawet pogoń za piłką?... [IMG]http://schronisko.com/forum/img/smilies/wink.png[/IMG]. Na pewno nie zasługuje na to, by spać w niewygodnej budzie - takie małe, słodkie sunie zwykle wygrzewają się na nasłonecznionej kanapie, są głaskane, tulone i mają swoich ludzi - tylko dla siebie... Żabcia czeka w boksie 5/5, jej numer to VNH 597. Jest wysterylizowana, zaszczepiona...gotowa do adopcji... A oto ona - prawda, że piękna? Proszę, pomóżcie znaleźć jej dom...".... [B][img]http://upload.miau.pl/1/55003.jpg[/img][/B]
  23. Żabcia jest inna niż reszta schroniskowych bidulek. Żabcia nie szczeka, nie naprasza się, nie rzuca się na kraty, nie prosi... Żabcia jest. Żabcia zwraca na siebie uwagę swoją delikatnością, swoim niebytem, swoją wyjątkową zwyczajnością. Tylko delikatnie merda ogonkiem na widok człowieka. Subtelna, grzeczna mała suczka. Mało kto zwraca na nią uwagę. Jednak zasługuje na nią. Byłaby najwierniejszym przyjacielem dla kogoś, kto dałby jej troszkę miłości. Tylko tego pragnie. Nie jest pięknością. Piękne jest jej serce, które pomimo bólu zadanego przez życie, ma do zaoferowania bezmiar miłości. No i to spojrzenie, które wyraża wszystko. Żabcia potrzebuje domu, tak wyjątkowego, jak ona sama............ [B][IMG]http://upload.miau.pl/1/54998.jpg[/IMG][/B]
  24. Ależ z niego szczęściarz!!!! Daga, a fotki z wyjazdu masz? Chętnie byśmy popatrzyli ;)
×
×
  • Create New...