Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Niestety nie wiem czy mial cokolwiek oprocz tej obrozy.... Nie sadze tez, zeby byly na ten temat jakiekolwiek notatki. Ale jeszcze popytam, niestety dopiero w poniedzialek, kiedy pojawia sie jakies kompetentne osoby... Faktycznie, moze to ten sam? Pomysl z ogloszeniem tez super. Mozesz pomoc? Zdjecie wysle na pw. Jesli sie powtorze to wybaczcie. Jego numer w schronisku to XNL 874.
  2. Dolly, Jayo, czy transport we wtorek aktualny?
  3. Uff, dopiero teraz zdolalm sie zalogowac :mad: Do rzeczy. Nasz Digger to okolo 4letni pies, a znaleziono go walesajacego sie 10 grudnia ubieglego roku, w okolicach ul. Newtona w Poznaniu. Jak widac, nikt go nie szukal, albo tez szukal malo skutecznie. A moze wcale temu ktosiowi nie zalezalo, zeby go odnalezc? Musial do kogos nalezec, bo mial na sobie skorzana obroze. Zatem, kto to wie jaka jest jego historia... A teraz siedzi za kratami, w wybetonowanym boksie, a mieszka w watpliwej jakosci budzie. Niestety nie zdolalm go dzis poobserwowac, bo snieg, mroz i warunki niemozebne:shake:. Ale wiadomo, ze jest wystraszony, nieufny i .... nieszczesliwy, jak reszta mieszkancow schroniska, ktora dzieli z nim ten sam fatalny los. Digger potrzebuje domu. Dogomaniacy, do dziela.
  4. Na jutro mam zaplanowany wywiad na temat Diggera. Prosze wiec o cierpliwosc.Komu wyzelka?
  5. Trzymajcie kciuki za transport Sonii w przyszly wtorek. Nieoceniona jayo zadzialala :multi:
  6. Halo, nikt nie reflektuje na wyzelka? Popatrzcie jaki sliczny.... To rasowy pies. Czy dlatego nikt tu nie chce zajrzec? Jesli tak, to co z mieszancami? Jekie one maja szanse? Jest ich mnostwo w schronisku. Desperacko pragna domu. Komu? Komu?
  7. Generalnie to jak najszybciej. Gdyby Wam się udało, to proszę skontaktujcie się z Dolly. Trzeba by to jakoś zsynchronizować.
  8. Kontaktowalam sie z Jayo, ale niestety, ze wzgledu na nowego czlonka rodziny, w tej chwili nie moze nam pomoc. Szukamy dalej.
  9. Sonia szukaj transportu do nowego domku. Pilne Poznan - Siedlce!!!!
  10. [URL="http://img76.imageshack.us/my.php?image=39pxnl8745fr.jpg"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/5545/39pxnl8745fr.th.jpg[/IMG][/URL] Digger juz jakis czas spedza swoje dnie i marznie w poznanskim schronisku. Czy nikt nie szuka wspanialego przyjaciela? Jest baaaaaaaardzo przestraszony.... Pewnie byl domowym pupilem.............. [URL="http://www.zwierzaki.org.pl/diger.doc"] [/URL]
  11. Tak? A co? Chetnie sie wszyscy dowiemy :lol:
  12. Halo! Gdzie transport? Dogomaniacy ruszcie glowami PLEASE!
  13. Bardzo mi przykro, trzymajcie sie jakos.
  14. Wlasnie napisalam do Jayo, i gdzie tylko sie da. Trzymajmy kciuki za pomyslny koniec tej historii.
  15. Co za niesamowity rozwoj akcji :lol: Wreszcie jakies dobre wiesci :multi: A swoja droga, to ciotka Monika ma niezla wyobraznie :evil_lol: Pociesze ja, ze musi wymyslic jeszcze jakies 450 imion hahahaha
  16. Oj trzymamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. Kochani, los sprawił, że Sonia zamieszka z Dolly. Gratuluję i bardzo się cieszę. Jestem przekonana, że będzie jej tam jak w niebie. Przesyłam wyrazy pocieszenia tym Paniom, które zadzwoniły do właścicielki zbyt późno. Zachęcam do odwiedzenia stron poznańskiego schroniska [url]http://schronisko.com[/url] - w galerii zdjęć również są najróżniejsze psy w potrzebie, niekiedy też boksery. Musimy znaleźć transport dla Sonii Poznań - Siedlce, lub przynajmniej Poznań - Warszawa najpóźniej do 28 stycznia - czas nagli. Proszę więc wszystkich dogomaniaków o pomoc. Tymczasem pozdrawiam, i dziękuję za wszystko.
  18. Dolly, masz priva. Pisalo do mnie kilka osob, i wszystkim dalam bezposredni kontakt do Wlascicielki. Tak bedzie najlepiej - posredniczenie jest niezwykle trudne, i niekiedy frustrujace - uwierzcie. Ja tez trzymam kciuki za Sonie i jej przyszly szczesliwy dom.
  19. Znów się pojawiła szansa......
  20. Jesli ktoś wstawił sunię na Allegro, to ja o tym nic nie wiem. Jeśli możesz, zrób to proszę, bo ja niestety nie posiadłam jeszcze tej umiejętności. Zależałoby mi jednak na tym, by zobaczyć tekst który chciałabys tam zamieścic (to wszystko w związku z zaistniałym nieporozumieniem, o którym wcześniej pisałam). Trudno dogadać się z tą "właścicielką", i nie sądzę by na aktualne zdjęcia była jakakolwoek realna szansa. Musimy sobie radzić bez tego. Pozdrawiam.
  21. Juz sie robi Pani Prezes :lol:
  22. Niestety, nic sie dotad nie ruszylo w sprawie suni. :shake:
  23. M, masz wiadomosc na privie. A los Sonii nadal niepewny....
  24. Malenka wciaz bez domku...
×
×
  • Create New...