-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Niestety nie wiem czy mial cokolwiek oprocz tej obrozy.... Nie sadze tez, zeby byly na ten temat jakiekolwiek notatki. Ale jeszcze popytam, niestety dopiero w poniedzialek, kiedy pojawia sie jakies kompetentne osoby... Faktycznie, moze to ten sam? Pomysl z ogloszeniem tez super. Mozesz pomoc? Zdjecie wysle na pw. Jesli sie powtorze to wybaczcie. Jego numer w schronisku to XNL 874. -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dolly, Jayo, czy transport we wtorek aktualny? -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Uff, dopiero teraz zdolalm sie zalogowac :mad: Do rzeczy. Nasz Digger to okolo 4letni pies, a znaleziono go walesajacego sie 10 grudnia ubieglego roku, w okolicach ul. Newtona w Poznaniu. Jak widac, nikt go nie szukal, albo tez szukal malo skutecznie. A moze wcale temu ktosiowi nie zalezalo, zeby go odnalezc? Musial do kogos nalezec, bo mial na sobie skorzana obroze. Zatem, kto to wie jaka jest jego historia... A teraz siedzi za kratami, w wybetonowanym boksie, a mieszka w watpliwej jakosci budzie. Niestety nie zdolalm go dzis poobserwowac, bo snieg, mroz i warunki niemozebne:shake:. Ale wiadomo, ze jest wystraszony, nieufny i .... nieszczesliwy, jak reszta mieszkancow schroniska, ktora dzieli z nim ten sam fatalny los. Digger potrzebuje domu. Dogomaniacy, do dziela. -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Na jutro mam zaplanowany wywiad na temat Diggera. Prosze wiec o cierpliwosc.Komu wyzelka? -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie kciuki za transport Sonii w przyszly wtorek. Nieoceniona jayo zadzialala :multi: -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Halo, nikt nie reflektuje na wyzelka? Popatrzcie jaki sliczny.... To rasowy pies. Czy dlatego nikt tu nie chce zajrzec? Jesli tak, to co z mieszancami? Jekie one maja szanse? Jest ich mnostwo w schronisku. Desperacko pragna domu. Komu? Komu? -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
up! up! up! up! up! -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Generalnie to jak najszybciej. Gdyby Wam się udało, to proszę skontaktujcie się z Dolly. Trzeba by to jakoś zsynchronizować. -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Kontaktowalam sie z Jayo, ale niestety, ze wzgledu na nowego czlonka rodziny, w tej chwili nie moze nam pomoc. Szukamy dalej. -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Sonia szukaj transportu do nowego domku. Pilne Poznan - Siedlce!!!! -
[URL="http://img76.imageshack.us/my.php?image=39pxnl8745fr.jpg"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/5545/39pxnl8745fr.th.jpg[/IMG][/URL] Digger juz jakis czas spedza swoje dnie i marznie w poznanskim schronisku. Czy nikt nie szuka wspanialego przyjaciela? Jest baaaaaaaardzo przestraszony.... Pewnie byl domowym pupilem.............. [URL="http://www.zwierzaki.org.pl/diger.doc"] [/URL]
-
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Tak? A co? Chetnie sie wszyscy dowiemy :lol: -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Halo! Gdzie transport? Dogomaniacy ruszcie glowami PLEASE! -
Bardzo mi przykro, trzymajcie sie jakos.
-
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Wlasnie napisalam do Jayo, i gdzie tylko sie da. Trzymajmy kciuki za pomyslny koniec tej historii. -
"PRZEPRASZM,ŻE ŻYJĘ"Staruszek zwany UCHATKIEM już za TM
GoniaP replied to bunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj trzymamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Kochani, los sprawił, że Sonia zamieszka z Dolly. Gratuluję i bardzo się cieszę. Jestem przekonana, że będzie jej tam jak w niebie. Przesyłam wyrazy pocieszenia tym Paniom, które zadzwoniły do właścicielki zbyt późno. Zachęcam do odwiedzenia stron poznańskiego schroniska [url]http://schronisko.com[/url] - w galerii zdjęć również są najróżniejsze psy w potrzebie, niekiedy też boksery. Musimy znaleźć transport dla Sonii Poznań - Siedlce, lub przynajmniej Poznań - Warszawa najpóźniej do 28 stycznia - czas nagli. Proszę więc wszystkich dogomaniaków o pomoc. Tymczasem pozdrawiam, i dziękuję za wszystko. -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dolly, masz priva. Pisalo do mnie kilka osob, i wszystkim dalam bezposredni kontakt do Wlascicielki. Tak bedzie najlepiej - posredniczenie jest niezwykle trudne, i niekiedy frustrujace - uwierzcie. Ja tez trzymam kciuki za Sonie i jej przyszly szczesliwy dom. -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Znów się pojawiła szansa...... -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Jesli ktoś wstawił sunię na Allegro, to ja o tym nic nie wiem. Jeśli możesz, zrób to proszę, bo ja niestety nie posiadłam jeszcze tej umiejętności. Zależałoby mi jednak na tym, by zobaczyć tekst który chciałabys tam zamieścic (to wszystko w związku z zaistniałym nieporozumieniem, o którym wcześniej pisałam). Trudno dogadać się z tą "właścicielką", i nie sądzę by na aktualne zdjęcia była jakakolwoek realna szansa. Musimy sobie radzić bez tego. Pozdrawiam. -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Juz sie robi Pani Prezes :lol: -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Niestety, nic sie dotad nie ruszylo w sprawie suni. :shake: -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
M, masz wiadomosc na privie. A los Sonii nadal niepewny.... -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Malenka wciaz bez domku...