-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Czy coś wiadomo? Martwię się. -
Skrzywdzona Westa-moje serce może odetchnąć bo ma dom!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
piękna, delikatna i spragniona miłości człowieka, swojego czlowieka, sunia, błaga o dobry dom! -
[quote name='anula1959']Ponieważ aukcja Sułtana na allegro została zakończona podaję rozliczenie i dane osób które już wpłaciły pieniążki za cegiełki: [/quote] Ja dodam, iż moje 20 cegiełek zostało przelanych bezpośrednio na konto FCEF. Sułtan prosi o nowy, dobry dom!!!
-
Skrzywdzona Westa-moje serce może odetchnąć bo ma dom!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Westa, pokaż sie światu. -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina'] a moze ja normalnie odkupic?? juz Leszka z meliny odkupilam...[/quote] Byl taki pomysł.... ale odradzono go nam. Można dostać nożem. -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina'] ehh ale ci ludzie wezma kolejnego psa..i kolejnego... :(:(:([/quote] no chyba, że ukradną, bo pieniędzy tam nie ma, a jak są to starcza na procenty... Ponoć eksmisja wisi nad nimi jak widmo... -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Strasznie mi jej żal...:-( [img]http://upload.miau.pl/3/9511.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/9513.jpg[/img] -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vika_Bari']Bardzo bym prosiła o ponowienie Allegro dla Ricza i nie wiem czy nie dac mój numer jako dodatkowy bo i tak Gosia potem zainteresowanym osobom daje mój numer.[/quote] Dołączam się do prośby. Wszystkich zainteresowanych odsyłam do Oleny po wstępnej rozmowie. No chyba, że ktoś jej nie przejdzie pozytywnie ;) Wielu ludzi dziwnie zrezygnowało jak okazało sie że Ricz jest wykastrowany.... -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina']ja mam miejsce na Dt-pamietajcie trzymam je dla Bonki ale w takiej syt...do tego juz jestem umowiona ze Starachowicami ze przygarne od nich psa, ale spokojnie wszystko da sie zalatwic;) jesli nie macie jej gdzie umiescic zapraszam do mnie:) tamten psiak to ma byc szczenie i nie wiem kiedy przyjedzie wiec poradze sobie:) o ktorej jedziecie po nia?? matko-a dzis taaaaaki deszcz:([/quote] Jak zwykle na posterunku :Rose: Deszcz, nie deszcz, jedziemy popołudniu. Trzymajcie zatem kciuki by tam była. No i nie muszę mówić, że przyjmujemy zaproszenie ;) -
Dziękujemy Ci Aniu. Wczoraj rozmawiałam z Państwem, którzy chcieli zaadoptować Sułtana. Niestety mimo, iż byli gotowi poświęcić mu wiele uwagi, dać wiele serce i wspaniałą opiekę, pies miałby mieszkać na zewnątrz. W związku z powyższym, nie przeszli Sułtanowego "pierwszego sita", ale szukamy dla nich odpowiedniego psiaka. Temat założyłam w dziale adopcyjnym.
-
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] Jutro byłoby ok. Gonia - możesz? I gdzie się umówimy. Ja napisze do KaLOliny i mrówy - w sprawie domku[/quote] Mogę. Gdzie się umawiamy? Mam obroże i smycz ;) Co jeszcze mam zabrać? Nie musze mówić, że jestem absolutnie przeciwna schronisku...Więc szukamy na gwałt dt! -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Vika Bari jest zawalona dobermanami :-( A kontaktował sie ktoś z KaLOliną? może ona ma wolny tymczas... -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Jadę z Wami. Trza pomyśleć gdzie ją umieścić... Może podjedziemy jutro? -
[quote name='sairisa']Normalnie nie wiem jak mam to juz wyjaśniac... Czy tak trudno zrozumiec, że to sa [B]psy pierwotne i[/B] [B]pracę mają we krwi!!![/B] [B]Że bez tej pracy żyją, ale nie są szczęśliwe?? [/B]Nie chodzi tu o ciężka prace w zaprzęgu, ale ogólnie o zapewnienie tym psom pracy! Nawet lekkiej! [B]One musza biegac i ciagnąc cokolwiek! Czas ile zajmie im przebiegnięcie nie ma znaczenia! Liczy się to, że moga robic to co kochają i po co zostały stworzone! [/B]Z Twoim podejściem, to połowa maszerów by psy oddała...[/quote] Sairisa, a ja, która znam Sułtana, która widziałam go zarówno w schronisku (gdzie przedstawiał obraz nędzy i rozpaczy) i zaraz po odebraniu go, oraz już po 1 operacji na SGGW, nie wierzę w to,by nie był szczęśliwy odzyskawszy sprawność w łapach. Nawet jeśli nie będzie mógł "biegać i ciągnąć" jak się wyraziłaś. Nie każdy pies husky, jest psem pracującym... Nie każdy pies husky jest psem, który musi biegać i ciągnąć.... Natomiast jak każdy pies potrzebuje człowieka i jego czułości. Myślę, że jeśli Sułtan to dostanie, będzie szczęśliwym psem - bez psich sportów.