Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Nowe zdjęcia są tu: http://fundacja-emir.org/aktualnosci/dudi.htm
  2. ojej, co tu taka cisza? Domu trzeba psiakowi szukać!!
  3. Dzień dobry Cudaczku. Kto wznowi Allegro w piątek? Czy tekst już dogadany? Czy ogłoszenia drobne też wiszą? No i kto potrafi dać ogłoszenia do gazet? To tyle pytań od rana ;)
  4. [quote name='Gonitwa']Jeszcze tak wspaniałego ONka nie widziałam! Cudo pies! Myślę,że kolejka po niego będzie spora, ale proszę Was nie dajcie go ludziom którzy nie są sprawdzeni![/quote] Gonitwa, komu Ty to mówisz?:evil_lol: Kajan już raz "poszedł do adopcji", a następnego dnia szybciutko wracał, bo okazało się "w praniu", że nie będzie mógł chodzić swobodnie po domu, i będzie ograniczony do przedsionka ;) Szukamy dla niego domu, który pokocha go bezgranicznie. Kajan musi w nowym domu być pełnoprawnym członkiem rodziny...
  5. Westa, no gdzież ten Twój dom?
  6. Dobranoc Cudaku. Czekamy, aż Ciotki urzeczywstnią Twój dom!
  7. [quote name='kaLOlina']czy o tym co ma byc napisane w tekscie???? bo w tekscie wszystko sie zmiesci;) i tez uwazam ze trzeba wpisac mix PONa ;) tekst jest sklecony na szybcika i do WIELKICH poprawek!!!!!![/quote] Karolina, tekst wg mnie jest super. I ja żadnych poprawek wnosić nie będę. Nie tknę się niczego co związane z Cudakiem, bo ja mu szczęścia nie przynoszę :-( Dlatego zostawiam to Wam, dobrze?
  8. Marta, normalnie pocztówki nam tu wklejasz :lol: No a Czaruś na stronie prezentuje się nadzwyczajnie! Jestem Wam taka wdzięczna!
  9. [quote name='beka']Jakie namiary umieścić na owczarku? Mail, tel. gg???[/quote] Dzięki Beka mail: [email][email protected][/email] gg: 5381055 Aha, no i to jest Kajan, a nie Kajetan:evil_lol:
  10. [quote name='zuziaM'] I jestem pewna, ze Gonia odpowiedniego opiekuna wybierze dla tego cudnego chlopaka.[/quote] Wybierać to można jak jest w czym :shake: :-(
  11. [quote name='beka']Goniu czy ogłosić go na Owczarek.pl?[/quote] Pewnie, bardzo proszę!
  12. Kto da mi dom i zakończy moją tułaczkę? [img]http://upload.miau.pl/3/10726.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/10728.jpg[/img]
  13. I mam pytanie.. Kto mógłby załatwić formalności związane z ogłoszeniami w gazetach - wyd. papierowych? Jeśli ja zapłacę?
  14. [quote name='kaLOlina']tiaaa jak wpisalam michowi mix sznaucer to od razu skoczyla ogladalnosc:) ja bardziem bym byla za PONem;) jakis tekst wyprodukuje ale teraz lece na zajecia...uff mialam popracowac;) bede pozniej;) i wkleje tekst...pomyslimy tez dlaczego nie mozna go znalezc na allegro...moza by go wyroznic-to kosztuje jakies 13 zlotych-ale zawsze skutkuje- Cudak bylby zawsze na pierwszej stronie allegro:)[/quote] Zasponsoruję ;)
  15. Myślcie dziewczyny! Ja za nic się nie obrażę, naprawdę. Jak chcecie przerobić tekst, to ja się z góry zgadzam...
  16. [quote name='outsi']Gonia, ile jeszcze czasu?[/quote] mało, najwyżej 10-14dni. Potem nie wiem :placz:Mail i telefon milczą jak zaklęte :shake:
  17. Księżniczka napędziła nam w zeszłym tygodniu stracha :crazyeye: Rano nie chciała się podnieść z legowiska, i leżała widocznie zbolała. Alarmowy dzwonek telefonu odezwał się o 7 rano. Potem zobaczył ją wet i .... wycisnął gruczoły okołoodbytowe, no i Pikulina ozdrowiała :loveu: Jest zdrowa jak ryba, uśmiechnięta i cała w pląsach. Urzekła wetów, że ich poznała i bardzo cieszyła się z wizyty w gabinecie. No i waży 43 albo 46kg (zapomniało mi się) w każdym razie ma się dobrze :lol:
  18. Kajan pięknie prosi o kochający domek [img]http://upload.miau.pl/3/10674.jpg[/img]
  19. Ja mało sie tu odzywam, bo po prostu już nie mam siły. Nie wiem co robić :placz:
  20. Czy ktoś pojedzie do dobków z wizytą poadopcyjną?
×
×
  • Create New...