-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
ojej, co tu taka cisza? Domu trzeba psiakowi szukać!!
-
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Jeszcze tak wspaniałego ONka nie widziałam! Cudo pies! Myślę,że kolejka po niego będzie spora, ale proszę Was nie dajcie go ludziom którzy nie są sprawdzeni![/quote] Gonitwa, komu Ty to mówisz?:evil_lol: Kajan już raz "poszedł do adopcji", a następnego dnia szybciutko wracał, bo okazało się "w praniu", że nie będzie mógł chodzić swobodnie po domu, i będzie ograniczony do przedsionka ;) Szukamy dla niego domu, który pokocha go bezgranicznie. Kajan musi w nowym domu być pełnoprawnym członkiem rodziny... -
Skrzywdzona Westa-moje serce może odetchnąć bo ma dom!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Westa, no gdzież ten Twój dom? -
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Kajan! -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się doczekać.... -
POZNAŃ - PIKUŚ i TABS, TABS i PIKUŚ obaj nowe domy mamy!
GoniaP replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
Co u psinki??? -
[quote name='kaLOlina']czy o tym co ma byc napisane w tekscie???? bo w tekscie wszystko sie zmiesci;) i tez uwazam ze trzeba wpisac mix PONa ;) tekst jest sklecony na szybcika i do WIELKICH poprawek!!!!!![/quote] Karolina, tekst wg mnie jest super. I ja żadnych poprawek wnosić nie będę. Nie tknę się niczego co związane z Cudakiem, bo ja mu szczęścia nie przynoszę :-( Dlatego zostawiam to Wam, dobrze?
-
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
GoniaP replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
Marta, normalnie pocztówki nam tu wklejasz :lol: No a Czaruś na stronie prezentuje się nadzwyczajnie! Jestem Wam taka wdzięczna! -
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Jakie namiary umieścić na owczarku? Mail, tel. gg???[/quote] Dzięki Beka mail: [email][email protected][/email] gg: 5381055 Aha, no i to jest Kajan, a nie Kajetan:evil_lol: -
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuziaM'] I jestem pewna, ze Gonia odpowiedniego opiekuna wybierze dla tego cudnego chlopaka.[/quote] Wybierać to można jak jest w czym :shake: :-( -
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Goniu czy ogłosić go na Owczarek.pl?[/quote] Pewnie, bardzo proszę! -
Skrzywdzona Westa-moje serce może odetchnąć bo ma dom!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Kto da mi dom i zakończy moją tułaczkę? [img]http://upload.miau.pl/3/10726.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/10728.jpg[/img] -
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dlaczego nikt tu nie zagląda??? -
[quote name='kaLOlina']tiaaa jak wpisalam michowi mix sznaucer to od razu skoczyla ogladalnosc:) ja bardziem bym byla za PONem;) jakis tekst wyprodukuje ale teraz lece na zajecia...uff mialam popracowac;) bede pozniej;) i wkleje tekst...pomyslimy tez dlaczego nie mozna go znalezc na allegro...moza by go wyroznic-to kosztuje jakies 13 zlotych-ale zawsze skutkuje- Cudak bylby zawsze na pierwszej stronie allegro:)[/quote] Zasponsoruję ;)
-
Księżniczka napędziła nam w zeszłym tygodniu stracha :crazyeye: Rano nie chciała się podnieść z legowiska, i leżała widocznie zbolała. Alarmowy dzwonek telefonu odezwał się o 7 rano. Potem zobaczył ją wet i .... wycisnął gruczoły okołoodbytowe, no i Pikulina ozdrowiała :loveu: Jest zdrowa jak ryba, uśmiechnięta i cała w pląsach. Urzekła wetów, że ich poznała i bardzo cieszyła się z wizyty w gabinecie. No i waży 43 albo 46kg (zapomniało mi się) w każdym razie ma się dobrze :lol:
-
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Kajan pięknie prosi o kochający domek [img]http://upload.miau.pl/3/10674.jpg[/img]