-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
[quote name='fidelek2']Jakie mam dać zdjecia do aukcji? Te co są na wątku czy inne? Jeśli ja wystawie teraz i ktoś juz kupi zdjecie to potem nie będę w stanie nic zmienić...[/quote] Fidelek, wstrzymaj się. Nie warto robić tego na hura. Jeśli chodzi o konto, to należy podać konto Fundacji Animalia - ale zaczekajmy na Supergogę. Zdjęć innych aniżeli te w wątku chyba nie ma... -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Też nie... -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Fidelek, aukcja sie nie otwiera... -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Ucałuj od nas Demi :) -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina']no grrrr wkleje mi sie tekst tylko po 2linijki.... ostatni raz postaram sie wkeic calosc... [I][FONT="] Zły Człowieku,[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za swoją psią wierność…[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że się Ciebie boję[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że tęsknię[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że ufam[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że na Twój widok cieszę się[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że chcę byś mnie dotykał[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że pozwoliłam...[/FONT][/I] [I][FONT="]...pozwoliłam żebyś mnie katował[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że pozwoliłam żebyś sprzedał moje szczenięta…[/FONT][/I] [I][FONT="]…miałeś za co kupić alkohol[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że czekałam na Ciebie[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że nie ugryzłam Cię gdy mnie biłeś łopatą[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że się przed Tobą chowam[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że zachowuje się czasem jak szczeniak[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że jestem taka cicha…[/FONT][/I] [I][FONT="]…że nie pamiętam jak to jest szczekać z radości[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że nie umiem się bawić[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że jestem łagodna…[/FONT][/I] [I][FONT="]…że nie umiałam obronić…siebie przed Tobą[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że cierpiałam w milczeniu[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że uciekłam…[/FONT][/I] [I][FONT="]…że szukałam pomocy[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, ze kocham…[/FONT][/I] [I][FONT="]…chcę być kochana[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że pragnę żyć[/FONT][/I] [I][FONT="]Przepraszam za to, że jestem…NADAL JESTEM[/FONT][/I][/quote] Karolina, a może jeszcze użyć czasu przeszłego w pierwszej części, a teraźniejszego w drugiej? -
Skrzywdzona Westa-moje serce może odetchnąć bo ma dom!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Aż 6 dni nikt tu nie zajrzał :-( A Westa czeka... -
Malo kto tu zagląda :-( A kto szuka mu domu???
-
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Karolina, tekst super! Ryczę :placz: Na początku napisałabym "zły człowieku" i dodała "przepraszam za psią wierność". Na końcu dodałabym tylko: "Dobry człowieku, dziękuję Ci, że dałeś mi normalność/szczęście/nowe życie' albo coś w tym stylu. Spakowałam kolejną paczkę dla Miśki - klatkę, poduchy, i jeszcze jedną miskę. Ale nie mam już sił Ci jej przywieźć. Daj znać, kiedy mogę to zrobić jutro... No i zadam tylko pytanie, czy nie dostałaś żadnych przeciwbólowych od weta? -
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Kajan szuka domu! -
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
GoniaP replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
Marta, jestem pod niesamowitym wrażeniem fotek, które strzelacie :) A Czaruś, no cóż, wygrał!!! :) -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Na razie nic... Ale jadę dziś po klatkę kennelową dla Królewny. Brakujące 100zł dorzucił TZ :p -
Ile sunia ma lat?
-
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='iczing']a jak waszym zdaniem zgodzą się pitbul ok. 1,5 roku z TYM onkiem ? obaj to chłopczyki ![/quote] Nie polecam takiego rozwiązania...:shake: -
Zara sunia mix goldena i podhalana pojechała do nowego domu
GoniaP replied to beka's topic in Już w nowym domu
Ta sunia wygląda jak nasza Pikusia ... Będę jej kibicowała. -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Tak jak słyszałaś Karolinko.... Demi dostała dziś Royala po to, by dostarczyć jej wycieńczonemu organizmowi wysokiej jakości składników odżywczych.. By zbudować masę mięśniową, a ograniczyć tłuszcze. By pozbyć się toksyn z jej napchanego byle czym organizmu, by poprawić stan jej sierści. Myślę, że to zadziała, pod warunkiem, że będziesz odpowiednio dozować jej racje. Niech jej wyjdzie na zdrowie! -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina']wiec Demi miala u wetow pelen przeglad... ma wysypke-spowodowana zlym zywieniem-najwiecej na udzie...i posladku[/quote] I na boku... to takie duże pryszcze... Ja myślalam, że wymacałam kleszcza :shake: -
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='nyna']Hej Moge zaadoptowac pieska ale dopiero za ok miesiac... Pozdrawiam[/quote] napisz coś o sobie... Mój mail: [email][email protected][/email] -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina'] Goniu-poznalas mojego Andrzeja-nie dziw sie mu- ona taki smiszny przy ludziach a po katach rozdaje buziaki zwierzakom-a Demi to juz szczegolnie...dobrze ze nie spiewal;)...tylko ptaka w lazience sie boi;) ale jak to facet-mlodo wyglada prawda? a ma 26lat;) - i to przy obcej kobiecie-bedzie zgrywal pseudo sama nie wiem co- twardziela(?) ;)[/quote] :crazyeye: Faktycznie młodo wylgąda! Ale zrobił na mnie super wrażenie! Niby że nie patrzyłam, ale widziałam jak po kolei nosił i obcałowywał kocie stado! Jeśli to jest ten Twój jedyny, to tylko pozostaje mi Tobie pogratulować, i życzyć Wam wszystkiego co najlepsze! Andrzej może się zgrywać, ale nie zawoaluje miłości do zwierząt! Trzymaj się go ;) A o moje "tet a te" z Demi był prawie zazdrosny ;) -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
A jak sie mała ma? Nasza Fundacja nazywa się Canis et Felis - w skrócie FCEF ;) -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Cieszę się, że jest lepiej. Czy sunia siusia juz na bieżąco? To pewnie ważne. [/quote] Siusianie w normie. Byla nawet dziś wieeelka qoooopa ;) [quote name='supergoga'] Jak tam faktura - czy wet wystawił dzisiaj, czy czeka na zbiorczą?[/quote] FCEF zapłaciła za pierwszą wizytę na Zbąszyńskiej (odpchlenie, odrobaczenie i oględziny) Karolina zapłaciła pierwszą fakturę na AR z wczoraj = 110zł Ja dziś wywalczyłam na AR płatności bezgotówkowe, więc dzisiejsza płatność = 110 zł musi pójść przelewem. Czy Animalia pokryje ten koszt? No i jak uregulować z Karoliną? W sumie AR jest przygotowane wystawić fakturę na 220zł (z wczoraj i dziś). Karolina ma mi przesłać dane do przelewu... -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Miśki złamania i leczenie zostały skonsultowane z innym chirurgiem. On również jest zdania, żeby nie drutować kości, tylko pozostawić łapę w gipsie, jedynie zrobić kontrolne zdjęcia za 5 i 10 dni, i kontrolować proces zrostu. Dziś też odwiedziłam MIśkę (Demi) i ojej, ojej, to jest psie cudo :loveu:Zastałyśmy ją jak spała na łóżku Karoliny, ale natychmiast zeskoczyła i zaczęła się cieszyć tak, że myślałam, że rozwali gips :) No i straszna z niej pieszczocha - przykleja się do człowieka i błaga o drapanie... Na trzech łapkach radzi sobie świetnie! Moje inne spostrzeżenia to niesłychanie rzadka i kiepskiej jakości sierść - normalnie katastrofa :shake: No i ma straszną wysypkę - pewnie alergia na jedzenie??? Na własne oczy widziałam jak koty chodzą jej prawie po głowie, a ona nic... Boże, należy jej się już tylko sielskie psie życie!!! -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Co za piękne fotki i jakie optymistyczne wieści!!! Dziękujemy!:loveu: -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
GoniaP replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Sunia właśnie tuli się do KaLoliny i sobie odpoczywają po stresującym dniu. Łapka w gipsie. Dziś zdjęcia i dokumentację skonsultuje też inny lekarz. Zadecydujemy co dalej. Lekarzy wzruszył los suni i dali dużą zniżkę - dziś wizyta wyniosła 110zł. Dziękujemy!