Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Natalia, a może zmień tekst allegro na proponowany przez dziewczyny parę stron wcześniej.... Już sama nie wiem.:placz:
  2. [quote name='fidelek2']Jakie mam dać zdjecia do aukcji? Te co są na wątku czy inne? Jeśli ja wystawie teraz i ktoś juz kupi zdjecie to potem nie będę w stanie nic zmienić...[/quote] Fidelek, wstrzymaj się. Nie warto robić tego na hura. Jeśli chodzi o konto, to należy podać konto Fundacji Animalia - ale zaczekajmy na Supergogę. Zdjęć innych aniżeli te w wątku chyba nie ma...
  3. Fidelek, aukcja sie nie otwiera...
  4. [quote name='kaLOlina']no grrrr wkleje mi sie tekst tylko po 2linijki.... ostatni raz postaram sie wkeic calosc... [I][FONT=&quot] Zły Człowieku,[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za swoją psią wierność…[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że się Ciebie boję[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że tęsknię[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że ufam[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że na Twój widok cieszę się[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że chcę byś mnie dotykał[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że pozwoliłam...[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]...pozwoliłam żebyś mnie katował[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że pozwoliłam żebyś sprzedał moje szczenięta…[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]…miałeś za co kupić alkohol[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że czekałam na Ciebie[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że nie ugryzłam Cię gdy mnie biłeś łopatą[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że się przed Tobą chowam[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że zachowuje się czasem jak szczeniak[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że jestem taka cicha…[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]…że nie pamiętam jak to jest szczekać z radości[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że nie umiem się bawić[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że jestem łagodna…[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]…że nie umiałam obronić…siebie przed Tobą[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że cierpiałam w milczeniu[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że uciekłam…[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]…że szukałam pomocy[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, ze kocham…[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]…chcę być kochana[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że pragnę żyć[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Przepraszam za to, że jestem…NADAL JESTEM[/FONT][/I][/quote] Karolina, a może jeszcze użyć czasu przeszłego w pierwszej części, a teraźniejszego w drugiej?
  5. Aż 6 dni nikt tu nie zajrzał :-( A Westa czeka...
  6. Malo kto tu zagląda :-( A kto szuka mu domu???
  7. Karolina, tekst super! Ryczę :placz: Na początku napisałabym "zły człowieku" i dodała "przepraszam za psią wierność". Na końcu dodałabym tylko: "Dobry człowieku, dziękuję Ci, że dałeś mi normalność/szczęście/nowe życie' albo coś w tym stylu. Spakowałam kolejną paczkę dla Miśki - klatkę, poduchy, i jeszcze jedną miskę. Ale nie mam już sił Ci jej przywieźć. Daj znać, kiedy mogę to zrobić jutro... No i zadam tylko pytanie, czy nie dostałaś żadnych przeciwbólowych od weta?
  8. Marta, jestem pod niesamowitym wrażeniem fotek, które strzelacie :) A Czaruś, no cóż, wygrał!!! :)
  9. Na razie nic... Ale jadę dziś po klatkę kennelową dla Królewny. Brakujące 100zł dorzucił TZ :p
  10. Jestem zszokowana tym milczeniem telefonu i braku maili w sprawie Cudeńka :-( Zupełnie nie rozumiem w czym leży problem...Chyba nie da nam sie uchronić Cudaka od jego losu schroniskowego psa :placz:
  11. [quote name='iczing']a jak waszym zdaniem zgodzą się pitbul ok. 1,5 roku z TYM onkiem ? obaj to chłopczyki ![/quote] Nie polecam takiego rozwiązania...:shake:
  12. Ta sunia wygląda jak nasza Pikusia ... Będę jej kibicowała.
  13. Tak jak słyszałaś Karolinko.... Demi dostała dziś Royala po to, by dostarczyć jej wycieńczonemu organizmowi wysokiej jakości składników odżywczych.. By zbudować masę mięśniową, a ograniczyć tłuszcze. By pozbyć się toksyn z jej napchanego byle czym organizmu, by poprawić stan jej sierści. Myślę, że to zadziała, pod warunkiem, że będziesz odpowiednio dozować jej racje. Niech jej wyjdzie na zdrowie!
  14. [quote name='kaLOlina']wiec Demi miala u wetow pelen przeglad... ma wysypke-spowodowana zlym zywieniem-najwiecej na udzie...i posladku[/quote] I na boku... to takie duże pryszcze... Ja myślalam, że wymacałam kleszcza :shake:
  15. [quote name='nyna']Hej Moge zaadoptowac pieska ale dopiero za ok miesiac... Pozdrawiam[/quote] napisz coś o sobie... Mój mail: [email][email protected][/email]
  16. [quote name='kaLOlina'] Goniu-poznalas mojego Andrzeja-nie dziw sie mu- ona taki smiszny przy ludziach a po katach rozdaje buziaki zwierzakom-a Demi to juz szczegolnie...dobrze ze nie spiewal;)...tylko ptaka w lazience sie boi;) ale jak to facet-mlodo wyglada prawda? a ma 26lat;) - i to przy obcej kobiecie-bedzie zgrywal pseudo sama nie wiem co- twardziela(?) ;)[/quote] :crazyeye: Faktycznie młodo wylgąda! Ale zrobił na mnie super wrażenie! Niby że nie patrzyłam, ale widziałam jak po kolei nosił i obcałowywał kocie stado! Jeśli to jest ten Twój jedyny, to tylko pozostaje mi Tobie pogratulować, i życzyć Wam wszystkiego co najlepsze! Andrzej może się zgrywać, ale nie zawoaluje miłości do zwierząt! Trzymaj się go ;) A o moje "tet a te" z Demi był prawie zazdrosny ;)
  17. A jak sie mała ma? Nasza Fundacja nazywa się Canis et Felis - w skrócie FCEF ;)
  18. [quote name='supergoga']Cieszę się, że jest lepiej. Czy sunia siusia juz na bieżąco? To pewnie ważne. [/quote] Siusianie w normie. Byla nawet dziś wieeelka qoooopa ;) [quote name='supergoga'] Jak tam faktura - czy wet wystawił dzisiaj, czy czeka na zbiorczą?[/quote] FCEF zapłaciła za pierwszą wizytę na Zbąszyńskiej (odpchlenie, odrobaczenie i oględziny) Karolina zapłaciła pierwszą fakturę na AR z wczoraj = 110zł Ja dziś wywalczyłam na AR płatności bezgotówkowe, więc dzisiejsza płatność = 110 zł musi pójść przelewem. Czy Animalia pokryje ten koszt? No i jak uregulować z Karoliną? W sumie AR jest przygotowane wystawić fakturę na 220zł (z wczoraj i dziś). Karolina ma mi przesłać dane do przelewu...
  19. Miśki złamania i leczenie zostały skonsultowane z innym chirurgiem. On również jest zdania, żeby nie drutować kości, tylko pozostawić łapę w gipsie, jedynie zrobić kontrolne zdjęcia za 5 i 10 dni, i kontrolować proces zrostu. Dziś też odwiedziłam MIśkę (Demi) i ojej, ojej, to jest psie cudo :loveu:Zastałyśmy ją jak spała na łóżku Karoliny, ale natychmiast zeskoczyła i zaczęła się cieszyć tak, że myślałam, że rozwali gips :) No i straszna z niej pieszczocha - przykleja się do człowieka i błaga o drapanie... Na trzech łapkach radzi sobie świetnie! Moje inne spostrzeżenia to niesłychanie rzadka i kiepskiej jakości sierść - normalnie katastrofa :shake: No i ma straszną wysypkę - pewnie alergia na jedzenie??? Na własne oczy widziałam jak koty chodzą jej prawie po głowie, a ona nic... Boże, należy jej się już tylko sielskie psie życie!!!
  20. Co za piękne fotki i jakie optymistyczne wieści!!! Dziękujemy!:loveu:
  21. Sunia właśnie tuli się do KaLoliny i sobie odpoczywają po stresującym dniu. Łapka w gipsie. Dziś zdjęcia i dokumentację skonsultuje też inny lekarz. Zadecydujemy co dalej. Lekarzy wzruszył los suni i dali dużą zniżkę - dziś wizyta wyniosła 110zł. Dziękujemy!
×
×
  • Create New...