-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Ojej, jak dobrze, że się znalazł :loveu::multi::multi:
-
To właśnie jest specyfika wszelkich forów internetowych, niestety... Ludzie czują się anonimowi, a nie są.
-
[quote name='medar']Ten koniec świata mi po drodze, będę bardziej pomocny za kilka chwil - Gonia wie jakie to chwile..[/quote] Medar, jestem gdybyś mnie potrzebował, ale to pewnie już wiesz.
-
Piccolo/Pompej/Sonar- basset - znów w schronisku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Prosiłam o powstrzymanie emocji! Na pewno zrobimy co w naszej mocy, by Pompej ucierpiał jak najmniej. -
Piccolo/Pompej/Sonar- basset - znów w schronisku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Proszę o powstrzymanie emocji. Tak jak i Wy, my również dowiedzieliśmy się o tej przykrej sprawie dopiero dziś. Podjęliśmy już kroki w celu odzyskania Pompeja oraz ukarania "właścicieli". -
[quote name='Isadora7']Spocznij [/quote] Nie spocznę póki ona siedzi w schronie i płacze! [quote name='majqa']Kuj Isadorko baner. Tekst zrobię najpóźniej juterkiem. Nie można spisać tej bidy na straty bez walki. :shake:[/quote] Majguś, dziękuję! Z Wami pójdę na koniec świata. Z Wami na pewno dojdę.
-
[quote name='Isadora7'][B] Wniosek: Bierzemy się za ratowanie[/B][/quote] All right!!!!!!!!!!!!!!
-
Zbiórka kasy i wyciąganie na tymczas.......... Majguś, potrafisz to urzeczywistnić???
-
[quote name='majqa']Ona jest w poznańskim schronie?[/quote] Tak................... Tuż pod moim nosem :(
-
Jest 23.30 w nocy a dzwoni telefon. Odbieram, choć przekleństwa cisną mi się na usta, bo w końcu ile można... Dzwoni sąsiadka i informuje mnie o psie, który waruje uwiązany do ogranicznika w sąsiednim lesie... Obserwuje go od godziny, pies się nie rusza, nikogo wokół... Niecierpliwie chłepce podaną mu wodę, sztywnieje wobec próby kontaktu cielesnego, rozgląda się wokół... Sytuację rozwiązuje telefon do Straży Miejskiej, która "odławia" psa i wiezie go do schroniska z braku innej alternatywy :( Dzień później odwiedzam SUNIĘ, która wygląda tak: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/200/e8428906f7534b86.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/200/75de2f3b7d56c82c.jpg[/IMG][/URL] Dwa dni później poszłam do suni z parówką. Oto efekt: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/197/5d895e7dee7c2f0cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/200/55c98c0651fb5c01med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/197/a14e5d3ece2727f1med.jpg[/IMG][/URL] Minęło parę dni, a sunia wciąż wygląda tak: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/200/08a085a6804d4d16med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/196/1c9c7ed67e1d8446med.jpg[/IMG][/URL] Mimo moich najśmielszych chęci, nie mogę zrobić jej ani jednego, bardziej optymistycznego zdjęcia :-( To starsza sunia, która nie może pojąć co ją spotkało. Wciąż czeka na swojego Pana.... Panicznie boi się zastanej w schronisku rzeczywistości! Może właściciel zmarł, a Jego dzieci postanowiły przywiązać ją w lesie? Gubimy się w domysłach, ale wiemy jedno... Ona w schronisku długo nie pożyje!!!!!!!!!!!!! Widać, że straciła sens swojego życia :placz: Czy ktoś ma pomysł jak jej pomóc???
-
PEPSI JUZ W NOWYM ,SUPER DOMU U BeaBono!!!!!!!
GoniaP replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Ale ma u Was raj :loveu: Dziękuję! -
Zmigród.Pan do więzienia a psy same w domu.MAJĄ NOWE DOMY!Hurra!!!
GoniaP replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Edi, czekamy na wyjaśnienia. -
>>>Patyczek - psie dziecko wyrwane z koszmaru<<<POZNAŃ
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Chyba się kroi Patyczkowi dt :) To już coś, przynajmniej będą bardziej bieżące info i zdjęcia ;) No i koszty hotelu odpadną... uff -
Dwie sznaucerki średnie - Maja i Tina w wyjątkowych DOMACH
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
O kurczę ! Bardzo się wzruszyłam i łezkę ocieram. Domi, a to wszystko dzięki Tobie :buzi: -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malwi'] Dzisiaj w ostrowie była akcja propagująca psiaki ze schronisk połączona ze zbieraniem funduszy i uświadamianiem ludzi jak bardzo potrzebne są starylizacje. Część pieniędzy zostanie przekazana na Pelego ;)[/quote] Malwi, dziękuję bardzo za przekazanie nam 500zł na poczet leczenia i hotelowania Pelego. Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni za ten gest. :Rose: Pele ma się coraz lepiej i czas najwyższy by szukać mu najwspanialszego domu pod słońcem. 2 osoby były na niego chętne. Jedna narobiła szumu i więcej się nie odezwała, a druga rodzina chciała trzymać Pelego w kojcu - nie o taki dom nam chodzi. -
>>>Patyczek - psie dziecko wyrwane z koszmaru<<<POZNAŃ
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, zdjęcia będą jak ja się tam wybiorę, a to nie będzie szybko. Proszę, uzbrojcie się w cierpliwość. Patyczek ma się dobrze i jest bezpieczny, teraz są inne priorytety... -
SOS dla Pączusia - buldożek fr. w schronie!!! (P-Ń)
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Pączuś dziś opuszcza schron :) -
SOS dla Pączusia - buldożek fr. w schronie!!! (P-Ń)
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='netti1']a nie można go zabrać na dt??jaki jest dla innych psiaków?[/quote] Inne psiaki go gryzą :( -
>>>Patyczek - psie dziecko wyrwane z koszmaru<<<POZNAŃ
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Isadoruś, czy Ty "załatwiałaś" te zdjęcia od Kariny? Ja niestety będę u Patyczka dopiero za parę dni. Muszę najpierw nadrobić zaległości po urlopie... -
SOS dla Pączusia - buldożek fr. w schronie!!! (P-Ń)
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ale tu cicho, a Pączuś czeka.... -
Już prawie dwa miesiące siedzi biedaczek w schronisku (od lipca), jest terroryzowany przez inne psy w boksie. Pączuś ma ok. 6 lat i, przynajmniej przez kraty, bardzo miłe usposobienie. Patrzył mi błagalnie w oczy, lizał rękę, popiskiwał. Może znajdą się tu miłośnicy rasy, którzy pomogą mu odnaleźć nowe, lepsze życie? Tu znajdziecie jego zdjęcia: [url=http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Paczus?feat=directlink]Picasa Web Albums - Małgorzata - Pączuś[/url]
-
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
GoniaP replied to Monday's topic in Już w nowym domu
A on nadal bez domu :( [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/193/6f78faf0bcca8da3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/197/a747b872f2093c02med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/197/71f0e71e9aaa873amed.jpg[/IMG][/URL] -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Peluś nadal bez domu :( [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/197/2f301db97dd9f99emed.jpg[/IMG][/URL] -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dolly Kochana! :loveu: Dziękuję pezde wszystkim za 3 rzeczy: 1. za piękną linię 2. za uśmiechnięty pychol (całe szczęście, że dziewczynka trafiła do Ciebie! 3. za adresówkę ;) Przesyłam szczere i ciepłe uściski dla Was i całej Rodziny! Oczywiście proszę o ekstra mizianie od ciotki z Poznania!