Jump to content
Dogomania

szajbus

Members
  • Posts

    28422
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szajbus

  1. Na zawsze w mym sercu i mej pamięci.
  2. Kochamy, tęsknimy, pamiętamy. W te święta cisza jest głośniejsza niż kiedykolwiek i bardzo mocno boli.
  3. Dziękuję . Wszystkim odwiedzającym wątek moich psiaków życzę również zdrowych i radosnych Świąt
  4. Radku życzę Tobie i Twoim bliskim zdrowych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten magiczny czas wypełni Wasze domy miłością, ciepłem i wielką radością. Wesołych Świąt.
  5. Na zawsze w naszych sercach i naszej pamięci
×
×
  • Create New...