-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
SZNAUCER OLBRZYM Dori ma dom!!!:-) i jest bardzo szczęśliwy!
malagos replied to AśkaK's topic in Już w nowym domu
Co u tego poczciwca? -
No i bokserka miala przeprowadzone testy, na wszystko: kurz, środki piorące, pokarmy itp. Zareagowala pozytywnie na niektóre składniki jedzenia. Czyli unikamy: [u]eukanuby[/u], bo zawiera jakis olej, który też uczula, drobiu, mąki, czyli makaronu i pieczywa. Moze byc ryż, wołowina, wieprzowina, pieczywo ryżowe, warzywa i owoce. Ceny i sam przebieg testów-jak opisał Piotrek. Nie musimy psa odczulać, dzieki Bogu - dla portfela, ale unikać pewnych rzeczy . Ano, zobaczymy, poczekamy na efekty.
-
Byliśmy w lecznicy na Bemowie. Dermatolog pani dr Beata Milewska, podejście profesjonalne, pobrane zeskrobiny, omówione wyniki badań robionych poprzednio. Wszystko wskazuje na alergię i za tydzień będą zrobione testy alergiczne. Jesteśmy dobrej myśli :D
-
Asica, a czym żywisz psa? Ile oleju dodajesz? Oprócz Eukanuby, rzecz jasna.
-
Piotrek, Alicja, wielkie dzieki! Musimy zacząc działać i umówimy się w tej przychodni.
-
zeskrobiny - tak, hormony -nie. Psa mam i leczę w Warszawie,jest pod opieką mego syna, w okolicach Ostrołęki tylko mieszkam tymczasowo.
-
Nie mamy już sił! Bokserka ma 3 lata i od 2 lat leczymy jej uczulenie(?). Wiem, że boksery mają skłonność do alergii. Widziało ją 6 lekarzy i różnie byla leczona. Bez skutku. Ostatnio zajęła się nią homeopatka, kobieta jakaś nawiedzona, leki od 4 miesięcy i .......bez skutku, za to portfel puściutki. Sunia jest po sterylizacji (to też zalecenie lekarzy, bo hormony itp) i gdy nosiła kaftanik, nie drapała się z taką siłą i sierść trochę odrosła. Teraz znów drapie sie do krwi, są strupki na uszach i szyi, łapki powygryzane, obraz nędzy i rozpaczy. Dieta bez białka mleka, z miesa tylko indyk ( w czym kurczak gorszy? też masa hormonów i stymulatorów wzrostu....). Ostatni lekarz, ten od kastracji, powiedział, że tego się nie wyleczy i tak będzie do końca. :o Dwa pytania: może ktoś zna lekarza w Warszawie, który zmierzy się z tym problemem, a jeszcze lepiej na Żoliborzu? może ktoś ma doświadczenie z chorymi bokserkami?
-
Wezmę sie d roboty i podziaduję w tartakach. Mam nadzieję,że sklepy dorzucą jakie suche żarcie, choćby to najtaszńsze. Czy np. makaron, ryż itp. do gotowania też, czy nie tam gdzie gotować? Mam nawet jedną zaprzyjaźnioną hurtownię w Ostrołęce, ale to wszystko trochę potrwa. Jak coś uciułam, dam znać.
-
Weganka, czy cóś? :o
-
A może ktoś z Amicusa się wypowie?
-
Wolontariuszom mówimy WON !!! Schronisko w Zielonej Górze
malagos replied to andre's topic in Schroniska
Co się dzieje, kilka osób w tym samym czasie odsuniętych od pomocy w schroniskach?! -
2 psiaki sycyńskie - proszę! zapalcie świeczki
malagos replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co za okropne wieści, jak to, przez opaczne zrozumienie kilku osobistych słów, schronisko traci TAKIE osoby?! Aż nie chce mi się wierzć... Z innego schroniska odeszła XwegaX, też jakieś nieporozumienie...... -
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
malagos replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A ja tu zaglądam, czytam sobie "do podusi", uśmiecham się do siebie i pozdrawiam Wasza rodzinke ludzko-psią. A kotka tam Wam nie brakuje?... :lol: -
Dziewczyny, a próbowałyście dotrzeć do właścicieli schroniska? Tak sobie myśle, co powiedzieliby na rozmowę z Wami? Może trzeba im przypomnieć o ich podstawowym obowiązku, czyli karmieniu i leczeniu zwierząt? Za to biorą pieniądze...Tak sobie rozmyślam tylko, sama chyba bym nie miała odwagi na takie spotkanie.
-
I co? :question:
-
ja też jestem za, to bardzo rozsadna decyzja. Proszę o numer konta, ale raczej nie na priw, ale maila: [email protected] ciekawe, jaki stan jest tych dwóch innych kalekich psów.