Jump to content
Dogomania

Agama

Members
  • Posts

    3029
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agama

  1. tak to ANIA z RADKIEM:lol:
  2. pewnie tak-ja mam swietny pociag o 7 40 -jedzie tylko 2 godziny:lol: codziennie pastwie sie nad SMOCZYM i jego zaskornikami:evil_lol: po kazdym zabiegu kapiel w mudelku brzozowym na tradzik-mysle ze damy rade
  3. na stronie zwiazku plockiego jest juz stawka grzywaczy:lol:
  4. gdzie byla MIROCU-dlaczego NIKT sie tu nie chwali:lol:
  5. RAFKA moze choc zdradzisz termin obozu
  6. bushak-mnie sedziowal kilkakrotnie shar-peje-bardzo dokladny w mlodziezy dajacy bdb -hoduje goldeny pony i razem z BOGUCKA rowniez sedzina maja boksery-to tyle moge napisac
  7. Agama

    Gorzów 2006

    bedziesz moze w KRAKOWIE
  8. KROLICZKU OGROMNE GRATULACJE:laola:
  9. dzieki DZIEWCZYNY juz wyslalam zgloszenie:lol:
  10. RESS SMOK pierwszy coby pokazac klawiature takiej panci:diabloti:
  11. zaraz zobacze czy mozna mailem zglosic:lol:
  12. juz sie prawie zdecydowalam-tylko teraz zastanawiam sie czy zdaze pociag przyjezdza o 10 05 czyli o 10 15 bede na stadionie przed grzywkami pewnie sa jakies psy-bo jedna sedzina ma 9 grupe a my w otwartej-czy sedziowanie zaczyna sie o 10
  13. bardzo sliczne pieski-mocno zbudowane i takie krociutkie-dziekuje za foty:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  14. czy jakas dobra duszyczka zLUBLINA powie mi jak daleko jest z dworca PKP na stadion i czym najlepiej dojechac-z gory dziekuje:lol:
  15. ANKA W wlasnie przeczytalam ze LUBLIN mozna zglaszac do 25 i chyba sie zdecyduje
  16. Agama

    Gorzów 2006

    Martus Alez Sie Rozwystawowalas
  17. To Wiem Ale Jak Przeczytasz Post Wyzej To Jednoznacznie Wynika Z Niego...
  18. MAGA przeciez AJCKA ma suczki -skad ten WOOLI CI SIE URODZIL :crazyeye: EM_KA ma racje zeby dodec hodowle WIATRY PUSTYNI
  19. w tym roku ma byc na tym stadionie bo WAT robi remont obiektu na BEMOWIE-ponoc
  20. WASZKO DLA CIEBIE:olympic: :iloveyou: DZIEKUJE ZA UCZTE ZDJECIOWA:loveu:
  21. skarpety najmniej wazne nawet nie zauwazylam :lol: chcialabym QUANDULCA zobaczyc w realu- w OPOLU tak smacznie spal w kontenerku ze szkoda GO bylo budzic:lol: RESS zglosilas go do KRAKOWA
  22. OUDI jest boski :loveu: tylko dlaczego DIDI jest ubrana na czarno-rozumiem ze to JEJ ulubiony kolor:lol: ale na fotach nie widac jaki OUDI jest sliczny WASZKO WIECEJ FOT SA KAPITALNE:multi: :loveu: :loveu: :loveu:
  23. ogromne gratulacje:laola: czekamy na foty
  24. THALIA jest boska-sliczna sunieczka:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...