pewnie tak-ja mam swietny pociag o 7 40 -jedzie tylko 2 godziny:lol:
codziennie pastwie sie nad SMOCZYM i jego zaskornikami:evil_lol: po kazdym zabiegu kapiel w mudelku brzozowym na tradzik-mysle ze damy rade
bushak-mnie sedziowal kilkakrotnie shar-peje-bardzo dokladny w mlodziezy dajacy bdb -hoduje goldeny pony i razem z BOGUCKA rowniez sedzina maja boksery-to tyle moge napisac
juz sie prawie zdecydowalam-tylko teraz zastanawiam sie czy zdaze pociag przyjezdza o 10 05 czyli o 10 15 bede na stadionie przed grzywkami pewnie sa jakies psy-bo jedna sedzina ma 9 grupe a my w otwartej-czy sedziowanie zaczyna sie o 10
skarpety najmniej wazne nawet nie zauwazylam :lol: chcialabym QUANDULCA zobaczyc w realu- w OPOLU tak smacznie spal w kontenerku ze szkoda GO bylo budzic:lol:
RESS zglosilas go do KRAKOWA
OUDI jest boski :loveu: tylko dlaczego DIDI jest ubrana na czarno-rozumiem ze to JEJ ulubiony kolor:lol: ale na fotach nie widac jaki OUDI jest sliczny
WASZKO WIECEJ FOT SA KAPITALNE:multi: :loveu: :loveu: :loveu: