RESS czy WASZKA ROBILA FOTY -bo dzisiaj wszyscy mamy niedosyt kolorowych obrazkow-jeszcze raz gratulacje:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
MADZIU chyle czolo przed TOBA- sledze ten temat od poczatku .powiem szczerze nie przypuszczalam ze dopniesz swego,tyle wytrwalosci konsekwencji w dazeniu do celu-brak mi slow JESTES WIELKA:modla: :modla: :modla: :klacz: :klacz: :laola: :lilangel: caluje mocno:lol:
MAGA dziekuje za sprostowanie-zapomnialam ze w KATOWICACH BYLA WYSTAWIANA W KLASIE SZCZENIAT-ale co sie odwlecze to nie UCIECZEEEEEEEEEEe:lol: KARIERA PRZED NIA:lol:
SOL JAK I CUKIER-zle wplywaja na organizm-:diabloti: :angryy: :lol: :lol: :lol: :lol:
REKUSIK-chyba CIEBIE nawet polubie :shake: :lol: zagladaj tu czesciej:iloveyou:
wszechwiedzacy REKUSIE-wyobraz sobie ze bywam na wystawach i to bardza czesto-jak chcesz zobaczyc moje pierwsze szarpki i ich tytuly to sa na plakacie MOJEGO PSA-sunia zaprezentowana jako wzorzec rasy:lol: :evil_lol: :lol:
tak naprawde to diagnoze moze postawic tylko dobry wet i tez nie wiem czy tylko ogladowo:crazyeye: wlascicielka przyznala sie ze lapki byly leczone ale juz jest dobrze:crazyeye:
rekus-wynika z tego ze moje szarpejki nie chorowaly i nie zetknelam sie z czyms takim:lol: ponadto pisze wielokrotnie ze nie widzialam pieska w realu:shake: to tak jak leczenie przez telefon:crazyeye:
bardzo mily jestes jak na pierwsze wejscie:lol: :loveu: pozdrawiam