Jump to content
Dogomania

Agama

Members
  • Posts

    3029
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agama

  1. ANKA W czy RADAREK tez ,,padl,,ze zmeczenia jak w LODZI:lol:
  2. SLICZNY PORTRECIK I PIEKNY PIESEK _didi GRATULACJE:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: JASONEK SWIETNIE SIE PREZENTUJE:loveu:
  3. IWONA dla CIEBIE CORECZKI i oczywiscie KESI caluski:lol: :multi: :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  4. RESS czy WASZKA ROBILA FOTY -bo dzisiaj wszyscy mamy niedosyt kolorowych obrazkow-jeszcze raz gratulacje:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  5. MADZIU chyle czolo przed TOBA- sledze ten temat od poczatku .powiem szczerze nie przypuszczalam ze dopniesz swego,tyle wytrwalosci konsekwencji w dazeniu do celu-brak mi slow JESTES WIELKA:modla: :modla: :modla: :klacz: :klacz: :laola: :lilangel: caluje mocno:lol:
  6. ANKA W OGROMNIE SIE CIESZE BRAWO CALUSKI DLA RADARKA:klacz: :klacz: :klacz: :laola:
  7. MAGA dziekuje za sprostowanie-zapomnialam ze w KATOWICACH BYLA WYSTAWIANA W KLASIE SZCZENIAT-ale co sie odwlecze to nie UCIECZEEEEEEEEEEe:lol: KARIERA PRZED NIA:lol:
  8. WITAMY NOWA MLODZIEZOWA CHAMPIONKE POLSKI BULKOWSKA:multi: :multi: BRAWO:multi: :multi: :laola: SIWULEC-jeszcze na dokladke-RESS nie dostalas zawrotu glowy:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ANIA 1 GRATULACJE:multi: :multi: :multi: :multi:
  9. a moje dwie dziewczynki pojechaly do nowego domku:placz: :lol: cale szczescie ze RAZEM:multi:
  10. medali i pucharkow-dobrej zabawy:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  11. TRISTAN miot jeszcze nie mial przegladu bo wlascicielka czeka na przydomek hodowlany-czyli nic sie nie zmienilo-KINGA ostatnio widziala szczeniaczki
  12. o tym myslalam -jak to zwal tak to zwal- nie chodzi o szczegoly:lol: :lol: :lol:
  13. chyba TY na mala randke:iloveyou: :lilangel: :lol:
  14. super znowu sie spotkamy:loveu: :lol: dzisiaj mija termin zgloszen i ostatni dzien nizszej oplaty
  15. kto mi powie jak daleko jest z dworca PKP na teren wystawy i czym mozna dojechac:lol:
  16. Kto Jedzie Do Krakowa Oprocz Miniagi
  17. w 4 lapach jest ogloszenie o 2 letniej szarpejce do oddania:placz: co sie dzieje z ludzmi to jakis error:shake: :shake: :shake: :angryy: :diabloti:
  18. SOL JAK I CUKIER-zle wplywaja na organizm-:diabloti: :angryy: :lol: :lol: :lol: :lol: REKUSIK-chyba CIEBIE nawet polubie :shake: :lol: zagladaj tu czesciej:iloveyou:
  19. jest w psach w potrzebie-ale post spada trzeba szukac do oporu 6-7 strona i jak pisala KAROLKA na forum shar-pej:lol:
  20. a ja przeczytalam ze minipejki nie widziano dzis w schronie moze znalazla domek:lol: szczegoly beda znane w sobote:crazyeye:
  21. mysle ,ze musicie sie spotkac i omowic szczegoly:iloveyou: tak SPEKTAKULARNE KYNOLOGICZNE WYDARZENIE-musi byc szczegolowo dopracowane:cool3: :oops: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: owocnej pracy warszawka tuz tuz
  22. wszechwiedzacy REKUSIE-wyobraz sobie ze bywam na wystawach i to bardza czesto-jak chcesz zobaczyc moje pierwsze szarpki i ich tytuly to sa na plakacie MOJEGO PSA-sunia zaprezentowana jako wzorzec rasy:lol: :evil_lol: :lol:
  23. tak naprawde to diagnoze moze postawic tylko dobry wet i tez nie wiem czy tylko ogladowo:crazyeye: wlascicielka przyznala sie ze lapki byly leczone ale juz jest dobrze:crazyeye:
  24. rekus-wynika z tego ze moje szarpejki nie chorowaly i nie zetknelam sie z czyms takim:lol: ponadto pisze wielokrotnie ze nie widzialam pieska w realu:shake: to tak jak leczenie przez telefon:crazyeye: bardzo mily jestes jak na pierwsze wejscie:lol: :loveu: pozdrawiam
  25. KC slicznosci niedlugo bedzie miala wlos do ziemi:lol: :loveu:
×
×
  • Create New...