oj ORSINI zapraszaj pieskomaniakow na sesje zdjeciowe i aparat szybko na siebie zarobi -ja jesli bede w okolicach to pierwsza sie zglaszam:lol: AUGUSTOW SOPOT -wszystko w TWOICH REKACH-sesja na plazy przy,,PRZYSTANI RYBAKA,,-bajka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: