Jump to content
Dogomania

Agama

Members
  • Posts

    3029
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agama

  1. czy ktos w swoich fotach ma zdjecie VOLCANO NEGRO SUB O DIVO
  2. KOMECIK JEST BOSKI:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  3. kiedy JOKUSIA zadebiutuje na wystawie
  4. to tak jak pierwszy raz dawalam mysiego oseska LAPCI -kazalam sobie zapakowac i nie patrzac wlozylam do terrarium,swierszcze tez lubi-amerykanskich z grilla nie tyka-pisze powaznie sa i takie wynalazki
  5. ANGEL lojalnie informuje jak CIEBIE wciagnie terrarystyka to z tego nie wyjdziesz:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  6. wiekszosc gekonow chodzi po scianach-czy wydawaly dzwieki-jesli gadaly to TOKE:lol:
  7. ANGEL a jakie gekony ma ta TWOJA kumpela
  8. pajaczki to cudenka-wiemy cos o tym -jaszczurki tak samo piekne:lol:
  9. moze zostanie uznane choc watpie bo widzialam na hamerykanskim allegro jeszcze bardziej kundelkowate:crazyeye: pozdrawiam:lol:
  10. DONIO-bo to wystawa w PLOCKU:crazyeye: to tak jakby warszawke zorganizowac a WOLOMINIE:shake:
  11. ale bledola strzelilam -zaraz DONIO mi wygarnie-ale ja od tygodnia karmie i karmie -jednego skoncze pol godziny przerwy idalej nastepna kolejka
  12. CIUCIOLA to WIPPETKOWA ARYSTOKRATKA:lol:
  13. sliczna dziewczynka-pierwszy raz widze maluszke tej rasy-zawsze sa takie pulchniutkie:lol:
  14. ANKA W ja juz wszystko obczailam spis wystawcow grzywek jast w wystawach grzywaczy-7 w klasie mlodziezy:lol:
  15. MAGNOLIA czemu nie masz jeszcze pieska-jesli moge zadac to niedyskretne pytanie
  16. trzymam kciuki dla WSZYSTKICH WYSTAWIAJACYCH W GOSTYNINIE:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  17. WERONISIA KAPITALNE TE FOTY_-najbardziej mi sie podobaja haszczaki na plazy:lol:
  18. MAGNOLIA ludziska czesto nie maja wyobrazni:mad: :angryy: :diabloti:
  19. to super-bardzo sie ciesze-moze aicka pomylila date i piesek nie z 1 maja tylko z 1 czerwca-albo zostal sprzedany jak ostatnio bylo z buldozkiem
  20. mozesz podac mi link do tej foty -nic nie znalazlam- moze to znowu-moj TOMCIO:placz: juz rycze jak bobr
  21. nie wiesz czy ma tatoo
  22. MARTYNKO TWOJA prosbe umiescilam tez na innych forach:lol:
  23. z dziewczynkami niestety tak bywa:lol: AGA czytalas ze sprawe p. SARLEJ umorzono:crazyeye:
  24. tyle co wiem to nikt z nas nie jedzie do PLOCKA
  25. dr dembele przyjmuje w przychodni na OCHOCIE ul bialobrzeska:lol:
×
×
  • Create New...