Jump to content
Dogomania

Agama

Members
  • Posts

    3029
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agama

  1. CIUCIOLA TAK BARDZO PROSIMY o foty:lol: :loveu: :loveu:
  2. EM KA a juz nie moj AKROPOL CI SIE NIE PODOBA
  3. jeszcze raz obejrzalam foty i wybralam RUBUSA I TEODORA:lol:
  4. sliczne chlopaki-chyba nie wiedzialabym ktorego RYCERZYKA WYBRAC:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  5. Agama

    Onka

    stopeczki prosze wycalowac:lol: na tych portretach to MISIO wyglada jak calkiem powazny facet:lol: sliczny maluszek:lol: :lol: :lol: :lol: :loveu:
  6. grzywki potrafia sie pogniewac-KIKI wczoraj widziala ze pakuje magiczny plecak-a wnim malutka metalowa walizeczka ze smakolykami na szkolenie-wstala wesola i juz byla gotowa do wyjscia a ty nagle pani zamknela sie w pokoju z inna sunia-do poludnia obrazila sie na caly swiat
  7. przepraszam wyslalo sie dwa razy -ale znaczy to ,ze szczerze napisalam-tak od serca
  8. na tych fotach to BULKOWSKA JEST TAKA JESIENNA NOSTALGICZNA SLICZNA NIEWIASTA
  9. Agama

    Gorzów 2006

    dlaczeego sie nie pochwalilas ze dziewczynka jest czempionka:lol: :loveu: :multi:
  10. zwrot ,,chce psa ,,-bardzo duzo mowi o tobie:cool1: -zachowujesz sie jak 3 letnie dziecko ,ktore rzuca sie na podloge w sklepie z zabawkami ,bo mamusia nie chce kupic nastepnej zachcianki-naucz sie jeszcze prawidlowej konstrukcji zdania w jezyku polskim:mad: :placz: :placz: :placz: -przykro sie czyta takie posty
  11. DYGOTKO ZROD COS Z TA FOTA TWOJEJ ULUBIENICY FRAGMENTAMI TO CIEZKO OGLADA SIE PIESKA- wyszly z tego wielkie puzzle:crazyeye:
  12. ANGEL gratulacje i caluski dla pieseczkow:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :multi: :multi: :multi: :multi: :klacz: :klacz: :klacz: :laola: :laola: :laola:
  13. cukierki jak cukierki ja jestem bardzo krytycznie nastawiona do psow z mojaj hodowli-moze to zle ale coz ANIA w LUBLINIE bede i wcale sie nie boje:multi: -AKROPOL JEST SYNEM MADRYTA I KREOLKI SASQUEHANNA-ta para nie ma co ukrywac daje swietne szczeniaczki-SMOK TEZ JEST Z TEJ PARY:lol: ale co dobre to sie szybko konczy KREOLKA WKROCZYLA W 8 rok zycia
  14. to AKROPOL od ZBOJNIKA ONDRASZKA foty niestety ciemne swiadomie ma zostawione wlosy w niektorych miejscach zeby wlasciciele wiedzieli ,ze jest do golenia-jest on lekkim semikiem nowe jego foty moze beda -jesli je dostane od wlascicieli
  15. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/9692/12py3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/74/28jq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/408/37oa.jpg[/IMG][/URL]
  16. VIRIS musisz sciskac palcami dosc mocno sam sutek-jest jeszcze drugi sposob -kupic glowke kapusty kazdy lisc mocno stluc tluczkiem do kotletow az zobaczysz sok-nastepnie oblozyc brzuszek liscmi i calosc obwiazac bandazem-nie za scislo ale zeby nie wypadly liscie-to naturalna metoda ale bardzo skuteczna:lol: mizianki dla dziewczynki
  17. dzisiaj wstawie foty AKROPOLA -ten miot juz ma nowych wlascicieli dziewczyny sa razem -bo pani nie mogla sie zdecydowac i stwierdzila ze najlepiej jak nie bedzie sie ich rozdzielac:lol: AKROPOL MOJA MILOSC WCZORAJ POJECHAL DO SWOJEGO DOMKU :placz: :lol:
  18. urodzily sie 4 wielkie kluchy -2 nagusy chlopczyki jeden jasny z kilkoma czarnymi kropami drugi czarno brazowy 2 pp dziewczyny biale z czarnymi glowami i ucholami jadna ma jeszcze duzo czarnego na ogonie:lol:
  19. ORSINI TO DLA CIEBIE I EKIPY:terazpol: :terazpol: :terazpol: :terazpol: :terazpol: :terazpol: :laola: :calus: :calus: :calus: :calus: GRATULUJE
  20. Dudek Zyczymy Szybkiego Powrotu Do Zdrowia
  21. a my mamy szczeniaczki od 5 godzin :lol: i zamiast na szkolenie z dogoterapii -odbieralam porod-KIKI BYLA BARDZO ZAWIEDZIONA-ale coz tak bywa
  22. caluski i gratulacje dla WSZYSTKICH:lol: :lol: :lol: :lol: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :laola: :laola: :laola:
  23. czy ktosik mi powie kto sedziowal w LESZNIE grzywki
  24. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :shake:
×
×
  • Create New...