moim zdaniem na tylnych lapkach rosnie wlos w ciemnym kolorze co jast niedopuszczalne u psow-z rodowodem w metryce taki piesek mialby wpisane - nie do hodowli-nie wiem czy CIEBIE to PRZEKONALO
jeszcze raz pisze ze nie widzialam chlopczyka w realu:shake: pozdrawiam:lol: :lol: :lol:
moim zdaniem ON nie jest CHORY -u szarpeja choroba skory natychmiast jest widoczna na calym ciele- a przy takim wychudzeniu juz wszystko powinno sie ujawnic-zawsze sluze rada:lol: LICZE NA CIEBIE:loveu: :lol: :lol: :lol:
jeszcze raz popatrzylam na fote ONA jest NIEDOZYWIONA-mam szarpeje od 9 lat i:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
niestety mam 3 dorosle i nie moge JEJ przyjac:placz: :placz: :placz: :placz:
la PEGAZA:lol: ta sunieczka jest bardzo chudziutka to po pierwsze:placz: -wystajace kosci ledziwiowe i miednicy-sadzac po umaszczenie czarny pychol,to lapeczki taz maja ciemnu kolor szaty-nie sadze zeby miala chora skore -ale moge sie mylic bo nie widzialam jej w realu:crazyeye:
nie rozumiem tylko jednego dlaczego wlascicielka nie stara sie znalezc jej domku:crazyeye: -dodatkowo nie podaje miejsca zamieszkania:crazyeye: czyzby wstydzila sie swoich poczynan:angryy: :diabloti:
jak mozna oddac 5 letnia dziewczynke do schronu:shake:
szkoda ze nie udalo im sie doskoczyc do farszu kapustkowo-grzybkowego z koncentratem pomidorowym:lol: pieski wykapane-pierogi niestety jeszcze nie zrobione:lol:
u mnie maly error male grzywki zciagnely z blatu kg maki i jeszcze w ferworze zabawy rozlaly wode:evil_lol: kuchnia sprzatnieta z ciasta-pieski wszystkie do kapieli:placz: a mialam robic pierogi
NESJANKA -wszystko sie zgadza -ale takie tlumaczenie spowodowalo ze biedny DUDEK chcial zrezygnowac z wejscia na ring-to wina organizatorow ze zatrudniaja takich tlumaczy:crazyeye: slyszalam jak sedzina widzac ze nie jest rozumiana w j.angielskim zastepowala go niemieckim-dalej nic to nie pomagalo
ALUSIA ma cudowna psychike:multi: bardzo rozumna dziewczynka:loveu: