Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Collie to takie fajne psy, czuja sie odpowiedzialne za stado. Moja Kostaryka jak jestesmy u cioci na wsi, to pilnuje porzadku i zeby wszystkie psy (razem 5) ladnie szly na spacer i zaden nie zostawal. Bardzo lubi tez zaganiac kury i szczegolnie kaczki. Widze, ze Daisy tak samo sie zachowuje, dobrze jej zrobi takie pilnowanie kolegow w ogrodzie. Dziewczyny, jest jakis tekst do ogloszen? Moze by ruszyl z kopyta. Mam konto na gumtree, fajnie sie tam robi ogloszenia, a gumtree ostatnio sie reklamuje.
  2. Ja tez pytam co u Was? Jak sie czujesz Anciaahk?
  3. Krew sie nie leje, to nic sie nie dzieje, jak to powiedzial dziennikarz, gdy probowalysmy go zainteresowac sprawa zaniedban w mieleckim schronisku. Trudno walczyc o bezdomniaki, gdy temat nie jest medialny. Slabnie zainteresowanie i zaczyna sie koszmar codziennosci. A o dobrego wolontariusza bardzo trudno.
  4. Falcorku szukaj domu na 1-szej stronie, moze ktos tam zajrzy i zobaczy taka fajna parowe jak Ty.
  5. Moze by na Facebook trzeba zrobic wydarzenie? Na FB z reguly jest duzy odzew. Na miau.pl moze by ktos sie znalazl z okolic.
  6. Super :D To dobrze, ze Ziuciu sie tak dobrze zaaklimatyzowal, ciesza takie wiesci z domu :fadein:
  7. Murko, a moze polewac Jarusie woda codziennie, jesli bedzie tylko cieplo? Woda przyniesie jej ulge. Zeby ten olej rybi juz przyszedl, to za kilka dni watroba Jarej lepiej by pracowala i skora nie musialaby ta intensywnie pracowac.
  8. Piszcie cos cioteczki, co tam u Ziutoslawa slychac.
  9. Murko, a drugie ucho tez trzeba bedzie robic? Czy to juz koniec operowania?
  10. Domek Dextera nadal na niego czeka, nie zrezygnowali. Tylko nie wiem co z transportem, czy w X.2011 Dexter bedzie w Brzysciu czy w Wielkopolsce?
  11. Calkiem ladne to uszko, takie rozowe, niezaognione. Oby dalej sie tak dobrze goilo :kciuki:
  12. Cos z charta pewnie ma, ze tak lubi biegac. To nie pies dla kazdego. Dalam go na gumtree.krakow, moze akurat ktos sie skusi.
  13. Moge dolozyc 10 zl. Czy oglaszac Nesie jako mix szpica? Mozna by tak sprobowac. Taki mix szpico-onek :D
  14. No i wlasnie nie wiemy czy Franio i Dexter i Martin tam pojada, czy tutaj zostana jakis czas.
  15. To przynajmniej zapomni, ze Ziucia nie ma, bedzie miala zajecie. Amcia to byla zawsze kochana,grzeczna,delikatna, nieklopotliwa sunia. Polecam kazdemu, kto szuka spokojnego psiaka.
  16. Basiu, to Amcia jest mamcia dla tych dwoch koteczkow malych, jednego bialo czarnego i drugiego burasia? Amcia zasluguje na najlepszy dom, czekajmy dopoki taki sie nie znajdzie.
  17. Potwierdzam, rodzice czasami to jakby innych ludzi nie zauwazali...bylam kiedys na agroturystyce z Ulka i Kostaryka. Byl koniec sierpnia, same rodziny z malymi dziecmi nam sie trafily. Zeby tylko wrzaski od rana, czy wieczne darcie i piski. Ale szczytem wszystkiego bylo, gdy podczas sniadania jedna matka zaczela przebierac osranego niemowlaka na lawie/stole, przy ktorej jedlismy. No jasne, dla niej koopa syneczka to normalka, ale dla mnie przy sniadaniu to jednak szczyt wszystkiego. Jakas wybitna swoboda obyczajow dopadla rodzicow, nie ma zadnych norm, czy zasad, wolno wszystko, dzieci sa swiete.
  18. Jak tam Daisunia? Jak mala Smerfetka, poprawila sie troche?
  19. Wrocili juz z wakacji? Mialas jakies wiesci Basiu?
  20. Pozdrowienia od Kolusi :hand: [QUOTE] Von: sylvia hohberger Gesendet: Dienstag, 9. August 2011 20:27 Betreff: Kolusia und Murphy(früher mobi) Hallo ..... Hier ein foto von meinen kleinen Lausern..,Kolusia hat sich sehr gut eingelebt und ist ein sooo liebes und braves Mädchen,und Murphy ist eher ein Lausbube...... l.g. sylvia mit Bande [/QUOTE] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/bild620.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4115/bild620.jpg[/IMG][/URL] [B]Magda[/B], jak tam przygotowania do slubu?
  21. Ojoj, biedna Sarunia, co sie stalo, moze cos zjadla podczas spaceru? Skad by sie tak nagle przyplatala biegunka...trzymam kciuki za zdrowie Saruni :kciuki:
  22. Collie zyja ok. 12-15 lat, a nawet dluzej w dobrych warunkach i gdy sa zdrowe. Charakterystyczne dla collie jest klapanie dziobem (to juz Diasy pokazala), bekanie na caly glos, szczypanie w lydki i lapanie za nogawki oraz zaganianie podczas spacerow. Murko, musisz znalezc cos, na punkcie czego Daisy zwariuje, moze to bedzie pilka, moze sznur, moze hantelek i tym 'fixatem' ja zachecac do zabawy. Moze jakis maly piesek sie jej spodoba? Trzeba jakos zaczac, grunt, zeby wstala i nie kladla sie co chwilke.
  23. Tylko szczescia Ziuciu, tylko szczescia w nowym domu :D
  24. Pewnie by p.Halina miala pretensje, ze wyczesalas podszerstek i ze Daisy nie jest juz taka napuszona, ale suni na pewno jest lżej. Pazurki rzeczywiscie dlugasne, widac dzieki bogu te biale i wiadomo, ze mozna przyciac. Super teraz Daisy wyglada.
×
×
  • Create New...