-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Collie to takie fajne psy, czuja sie odpowiedzialne za stado. Moja Kostaryka jak jestesmy u cioci na wsi, to pilnuje porzadku i zeby wszystkie psy (razem 5) ladnie szly na spacer i zaden nie zostawal. Bardzo lubi tez zaganiac kury i szczegolnie kaczki. Widze, ze Daisy tak samo sie zachowuje, dobrze jej zrobi takie pilnowanie kolegow w ogrodzie. Dziewczyny, jest jakis tekst do ogloszen? Moze by ruszyl z kopyta. Mam konto na gumtree, fajnie sie tam robi ogloszenia, a gumtree ostatnio sie reklamuje.
-
Ja tez pytam co u Was? Jak sie czujesz Anciaahk?
-
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
Ulka18 replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Krew sie nie leje, to nic sie nie dzieje, jak to powiedzial dziennikarz, gdy probowalysmy go zainteresowac sprawa zaniedban w mieleckim schronisku. Trudno walczyc o bezdomniaki, gdy temat nie jest medialny. Slabnie zainteresowanie i zaczyna sie koszmar codziennosci. A o dobrego wolontariusza bardzo trudno. -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
Ulka18 replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Moze by na Facebook trzeba zrobic wydarzenie? Na FB z reguly jest duzy odzew. Na miau.pl moze by ktos sie znalazl z okolic. -
JARA czyli sunia znaleziona w lesie pod Lublinem... doczekała się domu
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Murko, a moze polewac Jarusie woda codziennie, jesli bedzie tylko cieplo? Woda przyniesie jej ulge. Zeby ten olej rybi juz przyszedl, to za kilka dni watroba Jarej lepiej by pracowala i skora nie musialaby ta intensywnie pracowac. -
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
Ulka18 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Murko, a drugie ucho tez trzeba bedzie robic? Czy to juz koniec operowania? -
Domek Dextera nadal na niego czeka, nie zrezygnowali. Tylko nie wiem co z transportem, czy w X.2011 Dexter bedzie w Brzysciu czy w Wielkopolsce?
-
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
Ulka18 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Calkiem ladne to uszko, takie rozowe, niezaognione. Oby dalej sie tak dobrze goilo :kciuki: -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
Ulka18 replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
No i wlasnie nie wiemy czy Franio i Dexter i Martin tam pojada, czy tutaj zostana jakis czas. -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
Ulka18 replied to eloise's topic in Już w nowym domu
To przynajmniej zapomni, ze Ziucia nie ma, bedzie miala zajecie. Amcia to byla zawsze kochana,grzeczna,delikatna, nieklopotliwa sunia. Polecam kazdemu, kto szuka spokojnego psiaka. -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
Ulka18 replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Basiu, to Amcia jest mamcia dla tych dwoch koteczkow malych, jednego bialo czarnego i drugiego burasia? Amcia zasluguje na najlepszy dom, czekajmy dopoki taki sie nie znajdzie. -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
Ulka18 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Potwierdzam, rodzice czasami to jakby innych ludzi nie zauwazali...bylam kiedys na agroturystyce z Ulka i Kostaryka. Byl koniec sierpnia, same rodziny z malymi dziecmi nam sie trafily. Zeby tylko wrzaski od rana, czy wieczne darcie i piski. Ale szczytem wszystkiego bylo, gdy podczas sniadania jedna matka zaczela przebierac osranego niemowlaka na lawie/stole, przy ktorej jedlismy. No jasne, dla niej koopa syneczka to normalka, ale dla mnie przy sniadaniu to jednak szczyt wszystkiego. Jakas wybitna swoboda obyczajow dopadla rodzicow, nie ma zadnych norm, czy zasad, wolno wszystko, dzieci sa swiete. -
Jak tam Daisunia? Jak mala Smerfetka, poprawila sie troche?
-
Pozdrowienia od Kolusi :hand: [QUOTE] Von: sylvia hohberger Gesendet: Dienstag, 9. August 2011 20:27 Betreff: Kolusia und Murphy(früher mobi) Hallo ..... Hier ein foto von meinen kleinen Lausern..,Kolusia hat sich sehr gut eingelebt und ist ein sooo liebes und braves Mädchen,und Murphy ist eher ein Lausbube...... l.g. sylvia mit Bande [/QUOTE] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/bild620.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4115/bild620.jpg[/IMG][/URL] [B]Magda[/B], jak tam przygotowania do slubu?
-
Ojoj, biedna Sarunia, co sie stalo, moze cos zjadla podczas spaceru? Skad by sie tak nagle przyplatala biegunka...trzymam kciuki za zdrowie Saruni :kciuki:
-
Collie zyja ok. 12-15 lat, a nawet dluzej w dobrych warunkach i gdy sa zdrowe. Charakterystyczne dla collie jest klapanie dziobem (to juz Diasy pokazala), bekanie na caly glos, szczypanie w lydki i lapanie za nogawki oraz zaganianie podczas spacerow. Murko, musisz znalezc cos, na punkcie czego Daisy zwariuje, moze to bedzie pilka, moze sznur, moze hantelek i tym 'fixatem' ja zachecac do zabawy. Moze jakis maly piesek sie jej spodoba? Trzeba jakos zaczac, grunt, zeby wstala i nie kladla sie co chwilke.