-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
Ulka18 replied to eloise's topic in Już w nowym domu
To czekamy, czekamy na wizyte i dobre wiesci. -
LOBO-Mielec, wielki, śliczny, puchaty misiek do przytulania!!
Ulka18 replied to kaskadaffik's topic in Już w nowym domu
Ehhhh zycie, trudne, bylejakie :-( -
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
Ulka18 replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Posucha jest masakryczna, po prostu niesamowita cisza w adopcjach, nie znalam takiej ciszy az do tego roku. Zeby jamnik Falcor, Tomus, Balbinka czekali :-( Malutkie, grzeczne psiaki. -
Z obrozami zawsze byly tam cuda. Nieraz przeciez ludzie przysylali obroze przeciwpchelne to nigdy nie zalozyli, zawsze leżaly i czekaly na zmiluj sie. Numerkow do obroz tez sie nie dalo zalozyc. Ze niby obroze sa niebezpieczne dla psow z boksow, wiadomo, jesli przelaza z boksu do boksu, to obroze moga byc niebezpieczne. Mysle, ze kilka naszych 'starych' psow moze byc jeszcze normalna np. 3 siostry rude z Lagowa, Fredusia, Maniusia. Reszta dziczeje.
-
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
Ulka18 replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Chyba Pancia Amci wraca po 12.8., wiec musimy poczekac. Oby to byl ten domek :kciuki: -
Straszne to jest, taka nadprodukcja wszedzie w pseudohodowlach, to wiadomo, ze takie zwykle psiaki beda czekac i czekac :-( A i ludzie tez mnie ludzcy niz kiedys :-(
-
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
Ulka18 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Zalezy jakie koty, moje by sobie na pewno poradzily z takim maly psem. Oby to byly normalne, odwazne koty, bo nikt z nas by nie zniosl kolejnego powrotu Balbinki z adopcji z powodu kotow. -
JARA czyli sunia znaleziona w lesie pod Lublinem... doczekała się domu
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
SUPER :D Oby sie udalo :D -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
Ulka18 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy sie cieszyc, czy nie. Czy to bedzie dobry domek dla Balbinki. -
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
Ulka18 replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Masakra z ta cisza adopcyjna, strasznie to dolujace, ze tyle psow czeka. -
Beniu roczny berneńczyk - prócz bólu nie znam wiele...
Ulka18 replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] ...kupiony jako szczenię po rodowodowym rodzicach [/QUOTE] Fakt, psiak jest po rodow.rodzicach czyli to moze byc wszystko, nawet blisko spokrewnione psy i suki moga byc rozmnazane i 'towar' idzie jak swieze bulki jako porodowodowy i tanszy. Kto by sie tam zastanawial. A skoro hodoffca wszystkie szczeniaki sprzedal, to pewnie juz nastepne bedzie mial na sprzedaz. Pseudo nie sa w PL zabronione, teraz to juz nawet ustawa spoleczna trafila do kosza w sejmie, wiec kto im zabroni. -
Beniu roczny berneńczyk - prócz bólu nie znam wiele...
Ulka18 replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
Straszne te jego stawy... i to jest pies po rodowodowych rodzicach :???: Pewnie hodowla dalej tlucze szczeniaki po tych samych rodzicach. Skandal po prostu, skandal. Da sie zrobic cos w tej sprawie? Hodowca wie 'co produkuje' i jakiego cierpienia przysparza :angryyy: Zrobcie pls banerek, allegro cegielkowe, porozsylam wsrod znajomych. -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
Ulka18 replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Ha ! to super, niedaleko i w razie czego to Amcia bedzie mogla sie z Ciocia Zozolina na spacerkach spotkac :D -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
Ulka18 replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Super, że Zozolina sie zgodzila sie isc na wizyte. Dziekujemy z gory :D -
Bedzie wyjazd, ale dopiero jak sie skonczy kwarantanna wscieklizny, czyli koniec wrzesnia/poczatek pazdziernika. Zapytam czy nadal dom Dextera na niego czeka.
-
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
Ulka18 replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Malawaszka ma daleko do Piekar. Pls napisz Paulinko do zozoliny i scarlet, domek by sie przydalo zwizytowac, zeby miec jaka taka pewnosc, ze naszej Amci dobrze sie bedzie dzialo i ze bedzie kochana. -
JARA czyli sunia znaleziona w lesie pod Lublinem... doczekała się domu
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jak bedzie ten rybi olej to na pewno problemy skorne znikna. Oczka zaropiale - moze jakas bakteria siedzi w oczach? Moja kota mielecka tez miala rope w oczach dlugi czas i pomogla chyba 3-cia kuracja antybiotykowa. Murko, a nie ma masci do oczu z darow? cos tam widzialam : augentropfe , poszukaj. -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
Ulka18 replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Pisalam na watku woj.slaskiego, ale nikt nie odpisal, chyba trzeba bedzie pw powysylac, moze trafimy na kogos z Piekar. -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, badanie poziomu hormonow tarczycy nie sa nawet w wypasionym badaniu krwi, to odrebne,drogie badania, ale samo TSH juz by dalo obraz pracy tarczycy. TSH chyba kosztuje kilkanascie zeta. -
Dalam Ronalda na tablicy w woj. malopolskim, Krakow. Jak bedzie trzeba to sie psiaka podrzuci, jesli bedzie dobry dom.