Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. To czekamy, czekamy na wizyte i dobre wiesci.
  2. Ehhhh zycie, trudne, bylejakie :-(
  3. Posucha jest masakryczna, po prostu niesamowita cisza w adopcjach, nie znalam takiej ciszy az do tego roku. Zeby jamnik Falcor, Tomus, Balbinka czekali :-( Malutkie, grzeczne psiaki.
  4. Z obrozami zawsze byly tam cuda. Nieraz przeciez ludzie przysylali obroze przeciwpchelne to nigdy nie zalozyli, zawsze leżaly i czekaly na zmiluj sie. Numerkow do obroz tez sie nie dalo zalozyc. Ze niby obroze sa niebezpieczne dla psow z boksow, wiadomo, jesli przelaza z boksu do boksu, to obroze moga byc niebezpieczne. Mysle, ze kilka naszych 'starych' psow moze byc jeszcze normalna np. 3 siostry rude z Lagowa, Fredusia, Maniusia. Reszta dziczeje.
  5. Chyba Pancia Amci wraca po 12.8., wiec musimy poczekac. Oby to byl ten domek :kciuki:
  6. Straszne to jest, taka nadprodukcja wszedzie w pseudohodowlach, to wiadomo, ze takie zwykle psiaki beda czekac i czekac :-( A i ludzie tez mnie ludzcy niz kiedys :-(
  7. Zalezy jakie koty, moje by sobie na pewno poradzily z takim maly psem. Oby to byly normalne, odwazne koty, bo nikt z nas by nie zniosl kolejnego powrotu Balbinki z adopcji z powodu kotow.
  8. No nareszcie :D Oby Magma znalazla swoje miejsce na ziemi, dobry, porzadny dom :kciuki:
  9. Nie wiem czy sie cieszyc, czy nie. Czy to bedzie dobry domek dla Balbinki.
  10. Masakra z ta cisza adopcyjna, strasznie to dolujace, ze tyle psow czeka.
  11. [QUOTE] ...kupiony jako szczenię po rodowodowym rodzicach [/QUOTE] Fakt, psiak jest po rodow.rodzicach czyli to moze byc wszystko, nawet blisko spokrewnione psy i suki moga byc rozmnazane i 'towar' idzie jak swieze bulki jako porodowodowy i tanszy. Kto by sie tam zastanawial. A skoro hodoffca wszystkie szczeniaki sprzedal, to pewnie juz nastepne bedzie mial na sprzedaz. Pseudo nie sa w PL zabronione, teraz to juz nawet ustawa spoleczna trafila do kosza w sejmie, wiec kto im zabroni.
  12. Straszne te jego stawy... i to jest pies po rodowodowych rodzicach :???: Pewnie hodowla dalej tlucze szczeniaki po tych samych rodzicach. Skandal po prostu, skandal. Da sie zrobic cos w tej sprawie? Hodowca wie 'co produkuje' i jakiego cierpienia przysparza :angryyy: Zrobcie pls banerek, allegro cegielkowe, porozsylam wsrod znajomych.
  13. [COLOR=darkgreen][B]Gratulacje Pipi[/B][/COLOR] :Rose:
  14. Biedne psisko, spac nie dadza, tylko zdjecia 'robiom' jakims ciotkom z dogomanii :D
  15. Ciekawe czy nam kiedys dadza jeszcze psy ze schroniska na DT? Jesli nie bedziemy ratowac inne biedy bezdomne, tych akurat nie brakuje.
  16. Ha ! to super, niedaleko i w razie czego to Amcia bedzie mogla sie z Ciocia Zozolina na spacerkach spotkac :D
  17. Super, że Zozolina sie zgodzila sie isc na wizyte. Dziekujemy z gory :D
  18. Dziekujemy Celinko za wiesci i zdjecia. I pamietaj, ze my tu zawsze na Ciebie czekamy, na informacje i zdjecia Tosine. Jestesmy silnie zwiazane z ta sunia, na pewno kilka z nas osobiscie uczestniczylo w jej ratowaniu, a to wiąże ludzi i psa na zawsze.
  19. Bedzie wyjazd, ale dopiero jak sie skonczy kwarantanna wscieklizny, czyli koniec wrzesnia/poczatek pazdziernika. Zapytam czy nadal dom Dextera na niego czeka.
  20. Malawaszka ma daleko do Piekar. Pls napisz Paulinko do zozoliny i scarlet, domek by sie przydalo zwizytowac, zeby miec jaka taka pewnosc, ze naszej Amci dobrze sie bedzie dzialo i ze bedzie kochana.
  21. Jak bedzie ten rybi olej to na pewno problemy skorne znikna. Oczka zaropiale - moze jakas bakteria siedzi w oczach? Moja kota mielecka tez miala rope w oczach dlugi czas i pomogla chyba 3-cia kuracja antybiotykowa. Murko, a nie ma masci do oczu z darow? cos tam widzialam : augentropfe , poszukaj.
  22. Pisalam na watku woj.slaskiego, ale nikt nie odpisal, chyba trzeba bedzie pw powysylac, moze trafimy na kogos z Piekar.
  23. Tak, badanie poziomu hormonow tarczycy nie sa nawet w wypasionym badaniu krwi, to odrebne,drogie badania, ale samo TSH juz by dalo obraz pracy tarczycy. TSH chyba kosztuje kilkanascie zeta.
  24. Dalam Ronalda na tablicy w woj. malopolskim, Krakow. Jak bedzie trzeba to sie psiaka podrzuci, jesli bedzie dobry dom.
×
×
  • Create New...