Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Murko, a moze jogurcik czy kefirek codziennie jak Margo trzeba by dawac, nawet po lyzce to juz cos. Alergia u psa jest jak u ludzi, siada odpornosc i watroba, od razu pojawiaja sie objawy alergii. Ja sie prawie juz wyleczylam, niestety leczenie skutkow niewiele daje, tylko przyczyny trzeba zwalczyc. Moze z darow jest cos na watrobe - takie cos ogolne na poprawe pracy? Olej rybi jest dobry, ale zanim zadziala, to chwile minie.
  2. Super, ze sa pieniazki z bazarku Eloise :D Mamy teraz tylko 'jednego' mielczaka, to jakos damy rade. Nie licze Loriego i Margo i Tomusia, Falcorka, bo oni sa na innych miejscach.
  3. Trzymamy mocno kciuki za Benia.
  4. Ja zagladam, zagladam. Cudny jest :D I ze nikt nie chce takiego fajnego psiaka :???: Czesanie ogona i portek to nawet dla przyzwyczajonego psa jest trudne do zaakceptowania. To taki rejon dosc bolesny. Jakos corgisie niezbyt mi sie podobaly, dopoki nie zobaczylam tego filmiku :fadein: [url]http://www.youtube.com/watch?v=glii-kazad8&feature=related[/url]
  5. Jasna doopa, odpisalam Lunie, dzisiaj wchodze, patrze nie ma posta :crazyeye: Czy Wasze psy tez tak gadaja podczas snu? Moja Kostaryka chrapie, musza ja jakos nagrac. A te malutki przesłot :D [url]http://www.youtube.com/watch?v=-kIJqXLMLwc[/url]
  6. A my mamy roznych sasiadow, 2 z nami graniczacych to ludzie starsi, jedna para niepracujaca caly tydzien, za to firma koszaca im trawniczek przylazi o 8.rano w soboe. W 3-cia sobote zjeb.alam telefonicznie, ze sa ludzie, ktorzy caly tydzien pracuja, a w sobote spia. Na razie jest spokoj. Najgorsi sa sasiedzi z malymi dziecmi, klada je o 19.30, zeby od 6 rano juz jezdzic na rowerkach. Kazdy z sasiadow tych od dzieci ma ogrodek za domem, ale najprosciej jest wywalic bachoriade na ulice, niech se sasiedzie w leb strzelaja. Ja za to i Mloda tez nie pozostajemy im dluzne i wieczorem wali heavy metal na full (jak rodzicow nie ma). I tak sobie zyjemy zgodnie po sasiedzku :eviltong: Na pocieszenie od sasiadow i na poprawe humoru, co by nasze psy tez tak sie naumialy :D [url]http://www.youtube.com/watch?v=HGwQqxDWE2M[/url]
  7. Jak pluszak w paszczy to nie jest zle...chyba, ze to tak jak smoczek u dziecka na uspokojenie ;-)
  8. Widzialyscie te fajne filmiki z dzieciakami? Mam na mysli z youtube, Mloda mi dzisiaj taki pokazala : [url]http://www.youtube.com/watch?v=WJq4jWSQNd8[/url] Kurcze te dzieci sa nie do zdarcia :D
  9. 3 tygodnie minelo, a miedzy pierwszym zdjeciem a tymi ostatnimi trudno znalezc podobienstwa i ze to ten sam pies. Ostatnie zdjecia wspaniale i budujace.
  10. Bardzo to przykre, gdy pies nie moze zaspokoic swoich spolecznych potrzeb i poznac nowych kolegow czy sie pobawic. Ciekawe czemu sluzy to zabranianie psom spotykania sie z innymi 4-nogami. Najgorsze co moze byc to podnoszenie do gory poprzez branie na ręce lub napinanie smyczy i unoszenie psa na 2 lapy. Wtedy czesto dochodzi do konfliktow. A wystarczyloby poluzowac smycz, wtedy psy same by sie dogadaly, ale czlowiek czesto ingeruje niewlasciwie i konflikty gotowe. Ciekawe jak tam Balbinka i jej dziamotanie, czy z wiekiem bedzie spokojniejsza.
  11. Trzeba szukac dalej. Na pewno znajdziemy jakis normalny, cieply dom dla Daisy.
  12. Super, ze sunia bedzie miec DT. I trzymamy kciuki za zabieg :kciuki: A u suni co slychac ? Przytyla troche?
  13. Cos by sie przydalo na wzmocnienie, jogurt, lakcid, cos po antybiotykoterapii. Nawet wiejska smietana lyzka dziennie to juz cos.
  14. Super, ze Bella ma juz wlasny dom :D Oby wszystko ulozylo sie tak jak trzeba :kciuki:
  15. Moze trzeba by wzmocnic Margo jakimis preparatami, bo po antybiotykoterapii spada odpornosc i wzrasta poddatnosc na grzybice i wszelkiego rodzaju paskudztwa. Nie wiem jak stoimy z kasa, ale moze na cos bysmy sie mogli szarpnac. Bo z darow juz pewnie nic nie zostalo :???: Ten olej rybi pewnie pomoze, ma duzo witamin, ale cos by sie jeszcze przydalo. Murko, a Margo by zjadla jogurt naturalny?
  16. Murko, doszedl ten olej rybny do Ciebie? Do mnie wczoraj przyszla paczka. Moje zwierzaki sie bardzo rzucily na niego. Mam nadzieje, ze Jarusi pomoże i ze watroba sie oczysci i zacznie pracowac lepiej i nie bedzie dawac oznak alergii.
  17. Babcia to skarb, dobrze, ze polubily sie z Balbinka :D Co do panus osiedlowych to ja tez nie cierpie tego zjawiska pt. paniusia i maly piesek, ktory nawet nie ma szans zapoznac sie z innymi psami, bo przewrazliwiona i przekonana o swojej wyzszosci paniusia zaraz podnosi psa do gory, czesto tez krzyczac, zeby zabrac psa, ktory chce sie przywitac. No i rosna takie niezsocjalizowane, szczekajace na wszystko zabawki-dziamoty. Np. psy w domach czesto sa puszczone samopas, bo przeciez dom z ogrodem czesto rowna sie niewychowany pies, ktory obszczekuje wszystko za plotem. Srednia w PL = niewychowane dzieci i psy rowniez.
  18. I na Tomcia przyjdzie pora, dobrze, ze Frajda i Bella znalazly domy, to juz dobry znak.
  19. Super, moze Martinek bedzie Krakusem. Plakaciki moge wydrukowac.
  20. Nie wiem czy Murka nie ma psiakow z chorymi nerkami. My mialysmy Opcia, ale odszedl za TM. Kasiakia, masz plakaciki Martina to wyslij pls. Wydrukuje i wysle AdzeG.
  21. Dajcie kobitki te plakaciki, ktore mam wydrukowac, tylko w tym tygodniu mam swobode ;-)
  22. Przyszlo zapytanie o Tomcia, ale takie niezobowiazujace gdzie mieszka i czy nadal jest do adopcji.
  23. Cos pusto na watku :???: A Igielka pisze i pisze :D
  24. Niby by pasowalo tytul zmienic, ale moze poczekajmy ... kilka razy zesmy sie tak pospieszyli i nie wyszlo to na dobre.
  25. Nikt nie pochwalil figurek Boyostwa :???: A oni tacy szczupli oboje :D
×
×
  • Create New...