-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Chwyta za serce i to mocno...przecudny psiaczek mimo tak wielkich krzywd potrafi sie jeszcze usmiechac...ogromnie wzruszajacy jest ten maluch. -
Perraszku - gdzie jesteś? - pytanie bez odpowiedzi....
Ulka18 replied to Ewkaa's topic in Już w nowym domu
Z tego co czytalam to Supergoga miala naszykowany juz prawie domek dla Bulusia podhalanczyka, ktory niestety odszedl za TM. :( Moze Perraszka daloby sie tam umiescic na stale? -
Dobra wiadomosc z poniedzialku z rana: NINA281 czyli Anita z Warszawy wplacila 120,-z na sterylke kotki czarno-brazowej ze swietlicy oraz zastanawia sie nad adopcja wirtualna psiaka chodzacego na dwoch lapkach oraz kotki Tarnobrzeskiej. Anita ma zamiar przyjechac do schroniska w sobote wraz z darami, ktore zbierala dla schroniska. :)
-
Widac prawdziwe szczescie na tych twarzach i mordce Nerusia... :D :D :D
-
Anielica, :buzi: dzieki wielkie!!!!!!!!!!!!!!
-
Moniu, jedna zdjecie na tydzien to troche malo...poprosimy o wiecej. Sliczny i kochany ten Niunius-Nero.
-
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hop! -
Perraszku - gdzie jesteś? - pytanie bez odpowiedzi....
Ulka18 replied to Ewkaa's topic in Już w nowym domu
Perro, ciocia Aga plakacikow nie umie robic, ale trzymam kciuki za Ciebie i Wilczaka, zebyscie szybko domki znalezli. Wysylam Cioci Hani kolorowe fluidy, zeby wyszla z dolka jak najpredzej. Domki sie znajda, tylko trzeba zapukac w odpowiednie drzwi do kochanych ludzikow, ktorzy marzyli zawsze o takich psach jak Ty i Wilczysko. -
Perraszku - gdzie jesteś? - pytanie bez odpowiedzi....
Ulka18 replied to Ewkaa's topic in Już w nowym domu
Perro wlasnie przyjechal pod schronisko [img]http://img149.imageshack.us/img149/1484/p10110877lt.jpg[/img] [img]http://img149.imageshack.us/img149/2985/p10110880jb.jpg[/img] Ponowne zapoznanie z Wilczakiem [img]http://img149.imageshack.us/img149/4852/p10110912fc.jpg[/img] [img]http://img149.imageshack.us/img149/6438/p10110941fr.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/8427/p10111017vq.jpg[/img] Perro w calej krasie [img]http://img149.imageshack.us/img149/9652/p10110994hx.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/5264/p10111003no.jpg[/img] Przygotowanie do drogi [img]http://img163.imageshack.us/img163/6024/p10110949yv.jpg[/img] [img]http://img163.imageshack.us/img163/5301/p10111046oh.jpg[/img] [img]http://img163.imageshack.us/img163/5759/p10111053bp.jpg[/img] w samochodzie [img]http://img163.imageshack.us/img163/7043/p10111132gf.jpg[/img] [img]http://img163.imageshack.us/img163/3470/p10111152vb.jpg[/img] Pozegnanie z Kasia [img]http://img163.imageshack.us/img163/4029/p10111174ke.jpg[/img] [size=6] [color=blue] [b]Zdrowiej szybciutko Perro u naszej kochanej Irmy i predziutko biegiem do domku na stałe...[/b][/color][/size] -
Perraszku - gdzie jesteś? - pytanie bez odpowiedzi....
Ulka18 replied to Ewkaa's topic in Już w nowym domu
DZIEKUJE ZA ZABRALYSCIE MALGOSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myslalam ,ze @sica wezmie ja jutro, a tu taka niespodzianka. Tak dlugo szukalysmy jej domu !!! Udalo sie. A jutro Perro i Wilczak jada do kochanej Irmy!!! Kolejne sierotki trafia do raju, a potem po podleczeniu do raju na stale. -
Perraszku - gdzie jesteś? - pytanie bez odpowiedzi....
Ulka18 replied to Ewkaa's topic in Już w nowym domu
Ewkaa, czy zabralas Malgosie niewidoma z Mielca??? Napisz plisss, tak dlugo szukalysmy jej domu!?!?!!? -
:laola: Jest szansa na więcej informacji z nowego domu Sancha?
-
Perraszku - gdzie jesteś? - pytanie bez odpowiedzi....
Ulka18 replied to Ewkaa's topic in Już w nowym domu
Hej, hej , Perro juz u Kasi naszej wspanialej w Mielcu, czeka na jutrzejsza dalsza podroz. Zapoznal sie dzisiaj z Wilczakiem na neutralnym gruncie. Kasia z Perro i pan Wiesiu wolontariusz ze schroniska zadbali o zapoznanie sie piesów. A tutaj zdjecia Perro z domu Kasi [img]http://img68.imageshack.us/img68/4936/dsc01207fc.jpg[/img] [img]http://img68.imageshack.us/img68/4531/dsc01217mz.jpg[/img] [img]http://img68.imageshack.us/img68/416/dsc01224sv.jpg[/img] [img]http://img68.imageshack.us/img68/3476/dsc01234ht.jpg[/img] [img]http://img68.imageshack.us/img68/2388/dsc01248um.jpg[/img] Jutro dalszy ciąg relacji. Trzymajcie kciiuki!!! -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Brunonku, jak Ty masz dobrze, mozesz sobie biegac, wcinasz kabanoski, Rudolf zjada razem z Toba Panciowe kanapki...i biegasz sobie po łąkach i kosciach już mniej trzeszczy :D :D :D . Popatrz jak się złożyło, w niedzielę masz "miesięcznicę" pobytu w Nowym Kochanym Domku, a ciotka Aga właśnie w niedzielę wyprawia uśmiechniętego Wilczaka do Cioci Irmy do Gdańska! Może nawet się spotkacie? Po powrocie do domu ciocia Aga wypije Twoje zdrowie Brunonku. I Twojej Calej Wspaniałej Rodzinki :beerchug: :popcorn: -
4 kolejne budy zostaly zamowione u znajomego pana stolarza. Beda do odbioru za ok. 7-14 dni. Koszt budy podwojnej z dwoma wejsciami to w zaleznosci od wielkosci 200-250-300 zl. Wycena na podstawie zdjec przeslanych przez kochana Hesie.
-
Rozmawialam dzisiaj dlugo z kierownikiem schroniska w Mielcu. Co do potrzeb naszego mieleckiego schroniska to najbardziej niezbedne teraz sa : -środki, tabletki na odrobaczanie -szczepionki na nosowke -clamoxil (antybiotyk) -neomycyna, oxycord (spray) Szczególnie te ostatnie są najniezbędniejsze, bo ruszyly sterylki. Dzięki Wam kochani dogomaniacy oczywiście!!! Może ktoś ma w domu niepotrzebne leki, maści,środki opatrunkowe i móglby wyslać maleńką paczuszke do schroniska. BEDZIEMY OGROMNIE WDZIĘCZNI I ZOBOWIĄZANI!!!!!!!!
-
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
Ulka18 replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
:laola: I wszystkie psiaczki maja zapewnione dobre domki!!!!!!!!!!! -
Perraszku - gdzie jesteś? - pytanie bez odpowiedzi....
Ulka18 replied to Ewkaa's topic in Już w nowym domu
Ewkaa, Irma, juz wszystko obgadane z Kasia. Dam znac Kasi na kiedy ma przyprowadzic Perro pod schronisko i zaladujemy go razem z Wilczakiem. Czekam tylko na wiadomosc od Hani, na kiedy mam byc pod schroniskiem. -
Agat21, my sie tez cieszymy!!!! Ale przez te godziny spedzane przed kompem /wysylanie prosb do firm o pomoc - jedna juz pomogla!!!, obrobke i wklejanie zdjec, mailowanie, itd./ moja rodzinka juz cierpnie na sam widok moich krokow w kierunku komputera. ALE WARTO, naprawde warto troche niedospac! Zwierzaki beda odpchlone, znajduja nowe domy --> to jest motywacja!
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Ulka18 replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Biedny Rexik, moze dzieki Waszej milosci Elawisko wkrotce zapomni o swoich przezyciach...chociac czesciowo. Wspaniala jestes, wiesz o tym na pewno, bo niejeden chyba juz Ci to mowil, prawda? :D :D :D -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
MORDKA PRZESLODKA..... ale mu dobrze!!! Nie jeden pies mu zazdrości takiego szczęscia... :D :D :D -
Z dobrych wiadomosci chcemy przekazac :D : [b]"Schronisko dostalo wczoraj od firmy Bayer preparaty do odpchlenia psów[/b]."
-
Esperanza, zglosilas kandydature schroniska do bezplatnej pomocy i karmy w Vetservisie? Hartubowice i Elk moga miec pierwsza dostawe, ale Ostrowia powinna byc zgloszona. Moze powysylaj maile lub jesli znajdziesz czas pochodz do kierownikow sklepow w Ostrowii /resztki zywnosci sklepowych sa dodawane do jedzenia w naszym schronisku/ mozesz popytac tez w ubojniach, przetworniach, zakladach miesnych. Mialyby psy co jesc. Moze ogloszenia w lokajnej prasie o zbiorce darow dla schroniska?
-
KOKSIK w swoim domku, czyli koksiobezozakoceni :-)
Ulka18 replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
Aniu, coś przegapiłam ostatnio ten wątek, a tutaj takie sensacje!!!!!!!!!!!!! I Ciocia Ania i Wujek Pawel!!!!!!!!!!!!!! Koks i Beza jak prawdziwa dobra WZ-tka :eating: . I Koksik takie przystojny :iloveyou: . No nic, jeszcze raz sobie przewine wszystko od poczatku. -
Nie wiem czy wiecie, ale na tych zdjeciach jest nasz koffany Bregus !!! Co prawda pani Bregusia, nasza Asiczka pisała, że zdjecia sa niezbyt udane, ale ja nie wierzyłam i miałam rację. Zdjecia sa CUDNE!!!!!!!!!! [img]http://img277.imageshack.us/img277/6639/pic022221mg.jpg[/img] [img]http://img323.imageshack.us/img323/1570/pic022321nh.jpg[/img] [img]http://img323.imageshack.us/img323/5299/pic022361hx.jpg[/img] [img]http://img323.imageshack.us/img323/2532/pic022372jj.jpg[/img] A to przebój sezonu!!!!!!!!!! [img]http://img323.imageshack.us/img323/4157/pic022421ba.jpg[/img] Asiczko, mam nadzieje, ze się nie gniewasz za te zdjęcia.