Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. [size=6][b]OTO NOWE ZDJECIA BREGUSIA [/b][/size] (jak sie Asiczka dowie jaka afera byla ze zdjeciami, to sie usmieje do łez--> patrz temat Benia na pwp) Ciotce Adze serce walilo 200 uderzen na minute jak nie szybciej, dobrze ze Brego jest u siebie w domu! Mozna spac spokojnie. Taki jestem piekny pies, poznajecie mnie??? [img]http://img302.imageshack.us/img302/3807/pic020338xa.jpg[/img] A tu z moją Pancia ukochana [img]http://img302.imageshack.us/img302/6531/pic020511ei.jpg[/img] Tylko Pancie kocham najbardziej na swiecie [img]http://img302.imageshack.us/img302/3640/pic020524yy.jpg[/img] Moja Pancia i ja [img]http://img302.imageshack.us/img302/2456/pic020826zf.jpg[/img]
  2. Agat, takie jest moje zdanie, bo wiesz Sara jest rasowa i moglaby pojsc do rozmnozenia, a tak to nie bedzie szans. Moze dzieki temu, ze bedzie wysterylizowana ktos da jej dobry dom. Tak jak Misi ze swietlicy, ktora zaraz po zabiegu znalazla dom. Jutro zapytam w schronisku ile suniek jest po sterylkach, a ile nie.Zaraz napisze tutaj na forum. Dziekuje za Twoja pomoc :buzi: .
  3. Agat, chyba nie, ale musze zapytac w schronisku. Wiele suniek nie jest sterylizowanych. Tak sobie mysle, ze dobrze byloby wysterylizowac dalmatynke Sare, zeby ktos sie nie skusil na szczeniaki potem :-? . Na razie Kochana Hesia :buzi: sponsoruje sterylke suni "zonie" boksera, ktora niedawno miala 2 szczeniaki. Uff, to jeden krok naprzód w dobrym kierunku.
  4. Myszsza, jak mozesz nawet watpic czy sa chetni do czytania?! Za chwile zaczniemy wyliczac ilu nas jest...lista zrobi sie taaaaaaaaaka dluga... Pamietaj Kochana Myszszo, ze w chwilach zwatpienia, takie relacje jak Twoja trzymaja nas przy zyciu. Prosimy zatem o nowe zdjęcia i co najmniej kilka słow codziennie.
  5. Biedny ten mis...do jutra chyba nie przeżyje... :D :D :D Eloise, ale masz teatrzyk w domu, nie musisz nigdzie wychodzic.
  6. Hahahahaha, Ofkors malo aktywny, a to dobre!!! Ja kilka sobot probowalam mu pstryknac dobre zdjecie, zeby byla miniatura mordki do strony schroniska, ale gdzie tam.Nie dalo sie.Dopiero Jogi go unieruchomila. Jak milo czyta sie takie wiesci, ze Ofkorsik i Foksik tak sie wspaniale dogaduja. I ze zaden nie chce zbytnio rzadzic, tylko im zabawy w glowie.
  7. Hesiu Kochana, dzieki, dzieki, dzieki :buzi: :buzi: :buzi: W sobote powiem w schronisku, ze pomalu rusza nam sterylki. A to sie uciesza!!!
  8. Agat21, Hesia, Wszyscy,ktorzy chca pomoc mieleckim zwierzakom, koszt sterylki w schronisku wynosi okolo 100 zl. Robi to weterynarz wolontariusz lub ew. inny zaprzyjazniony z nim weterynarz. W sobote popytam, ktore sunie najbardziej potrzebuja sterylki, ale juz teraz moge napisac, ze On-ka z boksu 116 "zona" boksera z topiku "Bialy Bokser czyli dzieciate malzenstwo" . Niedawno miala szczeniaki wlasnie z tym bokserem. Zdjecia sa w galerii pt.dzieciate malżeństwo. O innych suniach napisze w sobote. Dziekuje wszystkim za pomoc.
  9. Aniu, jest przekochana :buzi: :buzi: :buzi: . Mam nadzieje, ze z nami zostaniesz tu na zawsze, bo takich jak Ty nam ciagle malo. Masz przedobre fluidy, pomozesz je rozsiewac, gdy bedziemy szukac domow inny biedaczkom na 4 lapach. Dzieki, ze jestes.
  10. Agat, Ty to jestes zlota dziewczyna, kazdemu pomagasz :D . Jesli moge zasugerowac, gdy bedziesz jakies przelewy robic, to moze rzadziej, a wieksza sumke z tytulem przelewu np. na sterylke suni (wybierz sobie sunie z galerii naszego schroniska). W ten sposob pieniadze sie nie rozejda, a na sterylki to wiadomo kasa idzie z konta w ostatniej kolejnosci, bo nie sa az tak pilne. Prosze nie obraz sie za moja sugestie. Dzieki Ci bardzo. Bardzo.
  11. Anielica, Mureczka jest w Lublinie, moze znajdzie chwilke, zeby napisac cos w stylu wyżelka lub Wilczaka. To musi chwytac za serce. Moze tez trzeba dodac , ze boksiu ma "zone" i dorobil sie dwojki dzieciakow... Sprobuj Murcie jakos zlapac. Bedziemy Ci wdzieczni za umieszczenie boksia na allegro.
  12. To nie jest mieszaniec, on ma tylko nieciety ogon, reszta jest 100% bokser. Zaloga schroniska miala nawet sprawdzic czy nie ma tatuazu. Zadzwonie dzisiaj, zapytam czy sprawdzili.
  13. Monia, zeby nie bylo, ja tez chce nowe zdjecia, tak jak Ania. I to nie tak od czasu do czasu, ale czesciej. Umiesz juz wklejac, to lecisz ile chcesz. PS. Czy to Ty jestes na tej kanapie z panciem? Pancio--> bardzo, bardzo dobry czlek widac od razu. O ciotce Moni, jesli to Ona nie wspomne, bo ma juz swoje miejsce na ordery pewnie.
  14. Anielico, :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: dla Wspanialej Rodzinki, dla Brunka, Rudolfa. Wreszcie Bruno przyslal list ! Juz sie doczekac nie moglam. :calus: dla Ciebie Anielico od Ciotki Agi
  15. Tanitko, wyżelek nie byl dlugo w schronisku. Ja go wypatrzylam tuz przed moim urlopem tj. okolo 8-10. sierpnia. Wczesniej go nie bylo w schronisku. 12.sierpnia dodalam go do galerii na naszej stronie internetowej. Murka zrobila ogloszenie na dogo podczas mojej nieobecnosci. Potem na allegro dala go Anielica. Tak wiec Bruno w schronisku nie byl dluzej niz miesiac. Zobacz na pierwsze jego zdjecia, jaki byl strasznie chudy... :( , porownaj ze zdjeciami z zaladunku, juz lepiej wtedy wygladal :D :D :D . A teraz dochodzi do siebie w cieple wlasnego domu :D :D :D .
  16. XWegaX, takie ogolne wpisy na przelewach moga nie byc skuteczne, a tak jak bedzie napisane, na ktora sunie lub psa, to raczej taki datek nie bedzie do wykorzystania na inny cel. Jesli jest ofiarodawca z konkretna prosba, wtedy schronisko stara sie dokladnie zrealizowac jego zyczenie. Do konca tego tygodnia powinnam wiedziec, ile kosztuje jedna sterylka / w Mielcu weterynarz jest wolontariuszem jak pisala Murcia/. Bardzo liczymy na pomoc dogomaniakow i wszystkich ludzi wielkich serc.
  17. Eloise, ja tu zagladam i zagladam, nie chce nic mowic, ale od 2 dni nie ma wiesci od 2 psiakow ganiajacych sie na zmiane w berka. Co u Foksika i Ofkorsika? Pisz, prosimy :modla: .
  18. Anielico, nie ma dzisiaj listu od Bruna?????
  19. :Help_2: :Help_2: :Help_2: Jesli ktos moze nam pomoc :modla: :modla: :modla: , to bardzo prosimy kazda wplate tytulowac : "na sterylke suni z boksu..." lub "na kastracje psa z boksu..." (za wplacone pieniazki mozna by wysterylizowac np.dalmatynke Sare, miala juz 2-3 razy szczeniaki, istnieje obawa, ze moze byc pokusa o kolejne, bo to przeciez rasowa sunia). Na sterylkach i kastracjach nam najbardziej zalezy. Schronisko nie ma pieniedzy na zabiegi, a my nie chcemy, zeby nasze mieleckie psiaki byly pozniej rozmnazane. Dziekujemy wszystkim za pomoc .
  20. Anielico, i od ciotki Ulki, i od ciotki Agi !!! Chociaz ciotka Aga nie odmawia sobie wysyłania sms'ow. Dzisiejszy poranny list postawil mnie na nogi, a ten całkiem rozkleil :placz: . Moje wyżliska kochane Caruś, Bruno są w raju juz teraz.... :placz:
  21. Larysa wedruje na sam szczyt w poszukiwaniu domu.
  22. Monia, piekne pozowanko, Panowie widac szczesliwi :grins: , Niunius lekko poważny :great: ..... kochane psisko znalazlo dom. Co do zdjec, to mysle, ze przyjdzie taki dzien, ze sama zaczniesz wstawiac zdjecia :D :D :D .
  23. Myszsza, bedzie dobrze. Z czasem Grita nabierze zaufania, a ze jest w najlepszych rekach do jakich mogla trafic :D :D :D , nadrobi na pewno wszystkie "zaleglosci" , jakie inni ludzie jej wczesniej zafundowali.
  24. Ciociu Anielico, oj warto, naprawde warto :placz: :sweetCyb: :ylsuper: :B-fly: :multi: :sweetCyb: :roflt: :roflt: :placz: . Mozna sie smiac i plakac ze szczescia na zmiane. Nasz wyzelek lepiej trafic nie mogl. Dzieki Tobie - jestes jego mama chrzestna. Takie wiadomosci daja moc, zagluszajac rzekomego pecha tego wtorku 13-tego. Czekamy na kolejne wiesci od Brunka i Rudolfa. Sa niezbedne dla nabrania wiekszego poweru do dalszych dzialan.
  25. Kociol nr 1 najbardziej skotlowany! A ile posilkow jedza Bezunia i Koks? 2 czy 3 razy dziennie??? No to macie teatr :rainbowa: :rainbow1: :rocol: :BIG: :haha: :sweetCyb: :rocol: :rainbow1:
×
×
  • Create New...