-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No, ciotki niezle zgrane czasowo, bo i mysla o Brunku caly czas... ... jaki on pieknie zwiniety w klebek na ostatnim zdjeciu...i na laczce tak sobie swobodnie biega...odżył to widać. -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wspaniala niespodzianka ponizej !!!!!!!!!!!! Warto bylo czekac!!!!!!!!!!!! Hau! Hau! Witam serdecznie! Zapraszam wszystkich na stronę http://klempa.info/Files/Photos/Bruno_i_Rudolf Co ja się będę rozpisywał. Wszystko widać na zdjęciach i będą nowe na tej stronie co jakiś czas. To nasza prywatna galeria. Serdecznie zapraszamy! Łapa dla wszyskich! Bruno z Wejherowa. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D -
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Komu troche Vanilii i Carmelu na oslode?? :) -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciociu Anielico, czy Bruno nie przysylam ostatnio zadnych listow? Smutno tak bez wiesci od Brunka i Rudolfa i ich wspanialej Rodzinki. -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Eloise, moga byc nosy i ogony, nam to nie przeszkadza. A moze zrobisz im zdjecie jak spia albo przysna zmeczeni na chwile? Musza przeciez kiedys regenerowac sily :D :D :D -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sunia juz po sterylce...pieniadze jeszcze dobrze nie weszly na konto w banku, a weterynarz juz jechal robic zabieg. Sunia dochodzi do siebie bez zadnych komplikacji. Ciecie jest bardzo male, szwy samorozpuszczalne. Taka relacje dostalam od pani Izy ze schroniska. -
Agat21 - :calus: :calus: :calus: :calus: [i][b]Jestes kochana, ze pomagasz mieleckim zwierzakom.[/b][/i] Wiadomosc do schroniska juz zostala wyslana.
-
Pajuniu, Twoja wplata na Kubusia jest wielka pomoca dla schroniska. Bardzo to cieszy, gdy schronisko bedzie mialo pieniadze na leki czy zastrzyki dla biedaka. Alaa, Asiaf1, juz napisalam maila informujacego schronisko /Pani Iza ze schroniska ma internet/ , zeby sie szykowali na sterylki Bielusi i Bialej Foczki. Oraz na wirtualne adopcje obu sunieczek. Jakie to wspaniale przekazywac takie wiadomosci!!! Jeszcze raz bardzo dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Pajunia, :buzi: :buzi: :buzi: dla Ciebie w podziekowaniu za pomoc dla Kubusia.
-
Moniu, wcale nie zaluje , ze Cie troche poinstruowalam. Dzieki temu mamy nowe zdjecia Niuniusia. Jego slodka morde mozna ogladac bez konca. I Jego Kochana Rodzine, u ktorej znalazl milosci i szczescie. Zdjecia mozna zmiejszac za pomoca Microsoft Photo Editor, klikajac na zdjeciu prawym przyciskiem myszy--> otworz za pomoca Microsoft Photo Editor-->image-->resize-->wpisujesz zadana wielkosc np.500 pikseli. I gotowe. Zatem czekamy na kolejne zdjecia.
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Ulka18 replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Nasze zwierzeta to takie male aniolki na czterech lapkach, odwiedzaja nas czesto po odejsciu za TM...mnie tez odwiedza we snie moja ukochana schroniskowa Panda...jestem z Toba Elawisko...wiem co czujesz. A Rexiulek pewnie dla Ciebie specjalnie na ten swiat przyszedl.Tylko dla Ciebie. -
Schronisko w Mielcu ma juz swoj blog, zalozony przez Ulke. Prosimy o wpisy: [url]http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl[/url] Aga
-
Alaa, co ja moge powiedziec : DZIEKUJE!!! Biala Foczka chyba nie jest wysterylizowana, zapytam jeszcze w schronisku. Gdyby byla, Twoja wplata zostanie przeznaczona na inna sunia. Odezwe sie w tej sprawie. Jeszcze raz dziekuje, to bedzie bardzo duza pomoc dla mieleckiego schroniska.
-
Asiaf1, dziekujemy za Twoja pomoc :buzi: :buzi: :buzi: . Moim zdaniem sterylka przydalaby sie mlodej suni, ktora jest w jednym boksie z Hienka. To [b]"Bielusia przyjaciółka Hienki". [/b]Obydwie są w boksie z przodu schroniska, każdy odwiedzajacy musi ją zobaczyć. Może jesli sie komus spodoba, a padnie pytanie czy jest wysterylizowana, odpowiedz pozytywna dodatkowo zacheci do adopcji Bielusi. Ewentualnie proponuje "Sznaucerkowata sunię spod świetlicy" str. 13 galerii schroniska. Gdyby Bielusia jakims cudem zostala juz wysterylizowana. Hienka bedzie miala sterylke dzieki Siotrze Hesi.
-
[color=green][b]Uprzejmie informuje, ze pieniazki od HESI juz wplynely, a sunia ON-ka juz dochodzi do siebie po zabiegu!!! Tempo dzialania blyskawiczne. [/b][/color] Hesiu :buzi: :buzi: :buzi: wielkie dzieki. Budy nowiutkie dostaly nastepujace psiaki : Wilczak /dopoki nie znajdziemy mu domu, bedzie mial cieplutko/ , Baca /widoczny na zdjeciach, Wilczur /staruszek kolo kuchni/ i jeszcze jeden pies z przodu schroniska. Zdjecia zrobie w sobote lub niedziele, zalezy kiedy pojade do schroniska. [size=6][color=blue][b]Wszystkim ofiarodawcom skladam podziekowania w imieniu kierownictwa i pracownikow, wszystkich zwierzakow mieleckich i nas wolontariuszy.[/b][/color][/size]
-
Murko, sorry, ale tak mnie roztrzeslo po tych zdjeciach, ktore mialybys Beniowe, a byly Bregusiowe, takiego dostalam bicia serducha, chyba z 200 uderzen na minute...dawno mi tak seerce nie walilo ze strachu...dobrze, ze przyszly potem wlasciwe....musze zapanowac nad szybkoscia dzialania, spowolnic i zwolnic troche... :D
-
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzieki Hesi :buzi: Wilczyca bedzie miala juz niedlugo zrobiona sterylke! -
Agat, Hesia juz wplacila 120,- zl na sterylke ON-ki - zone boksera z boksu 116. Mamy obiecana kolejna wplate od siostry Hesi :buzi: na Hienke. Schronisko nie ma pieniedzy na sterylki, dlatego kazda wplata z wyrazna adnotacja " na sterylizacje suni...." jest traktowana jak dar. Tylko w ten sposob mozna zrobic zabiegi sterylizacji. Wiekszosc suniek niestety nie ma zrobionych sterylek... :( :( :( Przyda sie kazdy grosz...
-
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, tak czekamy na fotki Bruna i Rudolfa...i na kolejne listy, ktore daja nam wiare i sile do dalszych dzialan. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hop! -
Tak wygladaly budy zlozone na przodzie schroniska. Jedną z nich dostanie prawdopodobnie Baca widoczny na zdjeciach. [img]http://img7.imageshack.us/img7/5527/obraz0556cx.jpg[/img] [img]http://img7.imageshack.us/img7/4807/obraz0562oz.jpg[/img] [img]http://img7.imageshack.us/img7/9717/obraz0573la.jpg[/img] [img]http://img7.imageshack.us/img7/3771/obraz0588qa.jpg[/img] Koszt 4 bud : 700,- zl Rozliczenie : 500,- zl dogomaniacy, ktorzy wsparli leczenie Kubusia ( o tym pisala Murka w watku Kubusia ) 200,- zl Ania14p [color=green] [b]W imieniu mieleckich psów bardzo serdecznie dziękujemy.[/b][/color]
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Eloise, wczoraj w schronisku slyszalam pochwaly na Twoj temat, zdjecia Korsarza - Ofkorsika sie bardzo podobaly !!! Ale tak sie zrobilo spokojnie w swietlicy schroniska, nie ma juz prowodyra szalonych zabaw. Dzieki Tobie Ofkorsik ma swoj dom :D :D :D . -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sunia piękna ON-ka będzie miala sterylke dzieki Hesi, ktora w przyszlym tygodniu wplaci pieniadze na ten cel. A oto ON-ka To taka koffana sunia Psiaki czekaja na swoj szczesliwy dzien. -
[size=7][b]SOBOTNIA AKCJA : NOWE BUDY ZAKONCZONA [/b][/size] [color=darkblue] [b]Wujek Przemek jako wzorzec dla porównania wielkosci bud[/b][/color] [img]http://img352.imageshack.us/img352/4950/obraz0013tw.jpg[/img] [b][color=indigo]4 budy to malo, ale zawsze cos[/color][/b] [img]http://img352.imageshack.us/img352/8684/obraz0038ie.jpg[/img] [img]http://img352.imageshack.us/img352/5455/obraz0044sg.jpg[/img] [color=green][size=6][b]Buda od Cioci ANI14P[/b][/size][/color] [img]http://img352.imageshack.us/img352/3865/obraz0050kp.jpg[/img] [img]http://img371.imageshack.us/img371/2350/obraz0266kz.jpg[/img] [img]http://img371.imageshack.us/img371/4731/obraz0270to.jpg[/img] [b][color=darkred]Tak wygladaja budy[/color][/b] [img]http://img371.imageshack.us/img371/7011/obraz0189rs.jpg[/img] [img]http://img371.imageshack.us/img371/6053/obraz0198rb.jpg[/img] [img]http://img371.imageshack.us/img371/2920/obraz0203yc.jpg[/img] [b][color=darkred]Pierwsza buda już załadowana[/color][/b] [img]http://img371.imageshack.us/img371/3506/obraz0216ku.jpg[/img] [color=darkred][b]Jeszcze dwie budy do zapakowania[/b][/color] [img]http://img371.imageshack.us/img371/3292/obraz0228cg.jpg[/img] [img]http://img371.imageshack.us/img371/7905/obraz0239wa.jpg[/img] [img]http://img371.imageshack.us/img371/2201/obraz0245gj.jpg[/img] [img]http://img371.imageshack.us/img371/8273/obraz0256qh.jpg[/img]
-
Malawaszko, Asiczko, to ciotka Aga wczoraj zawalila temat, mialam wkleic zdjecia GoniP na temacie "Benio, oddany, bo nie szczeka" , zdjecia przyszly z nieznanego adresu na moja skrzynke. Patrze, a tu Brego, matko , matko, Brega chca oddac, ale skad maja jego zdjecia z Asiczka, matko co sie dzieje, kotlowanina mysli, walenie serca, te sprawy. Pisze do GoniP skad mi wyslala zdjecia Benia, bo wg mnie to Brego. Dopiero po 15 minutach sie okazalo, ze zdjecia od GoniP dopiero doszly do mojej skrzynki. Taka koordynacja w czasie i zamieszanie,ze hej. Ale wszystko dobrze, Asiczka ma Bregusia , a Benio szuka domu. Ciotka Aga na stare lata nerwy traci juz.