Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Irma, Ewkaa, nocleg w Mielcu zalatwiony. Tak jak pisalam na pw do Hani, prosze o kontakt z Kasia nasza nowa wolontariuszka. Perro zanocuje u niej. A w niedziele bedziemy pakowac psiaki do drogi. Irma, a czy jakiegos maluszka wybralas z tych wyslanych przeze mnie?
  2. Lucyna W Wspaniala wiadomosc przekazuje z forum collie.pl od znanej hodowczyni collie. Dołączył: 26 Lip 2005 Posty: 56 Skąd: Śrem -------------------------------------------------------------------------------- [b]Ula tak jakjuz pisalam wczesniej przekaze mysle najpozniej pod koniec pazdziernika trzy duze ocieplane budy dla Collaczkow w Mielcu,pieniadze na sterylizacje tej biednej suni tez,prosze dopilnuj zeby byly wykorzystane na ten cel.[/b] Serdecznie pozdrawiam. Lucy Jak milo czyta sie takie wspaniale wiesci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Kubuś juz po operacji. Powolutku dochodzi do siebie. Trzymajmy kciuki, żeby nie bylo przerzutow. Planowana jest też sterylizacja suni collie Katii, dzieki Anielicy i innym ofiarodawcom, ktorzy sie przylacza do akcji.
  4. Alaa, przepraszam za zmiane imienia,ale kierownik napisal mi taka wlasnie liste. Z nowości schroniskowych : zostały ogrodzone nowiutką siatką nowe boksy, bo niestety psów przybywa, nie ma miejsca już w starych boksach. Usilnie zabiegamy o sponsoring , w akcje włączyła się nowa wolontariuszka Kasia widoczna na zdjęciach. Może uda nam się znalezc sponsora na większa ilość bud. Na piasek i zwir, ktorych chcielibyśmy wysypać boksy. Oto jak wyglądają nowe boksy [img]http://img72.imageshack.us/img72/4466/pa0109013ya.jpg[/img] [img]http://img72.imageshack.us/img72/4214/pa0109026px.jpg[/img] [img]http://img72.imageshack.us/img72/3585/pa0109039uc.jpg[/img] W nowym boksie zamieszkała Greta (niestety w rozwalającej się budzie :( ) [img]http://img72.imageshack.us/img72/1005/pa0109047hs.jpg[/img] [img]http://img72.imageshack.us/img72/7500/pa0109057jx.jpg[/img]
  5. Wczoraj Vanilia wygladala jak maczana w czekoladzie...straszne błoto jest w schronisku. Kto chce pomóc słodkiej suni i Carmelkowi?
  6. Ciociu Anielico, masz racje, mozna sie popłakać do krokodylich łez, ale ze śmiechu, szczególnie z tego stłuczonego wazonu, którego nikt nie zauważył !!! Ma nasz Brunko życie, Pan i Pancia dbają o niego jak mało kto :D :D :D ma cudnego kolegę, regularne kąpiele :lol: , wspaniałe obiadki - mniam, mniam :facelick: , wygrzewanie kości w słoneczku... :roflt: :biggrina: :cunao: :sweetCyb:
  7. [color=indigo][b]Nowe budy mają Wilczak, Baca, stary Wilczur koło kuchni, jedna czeka na gospodarza.[/b][/color] [img]http://img123.imageshack.us/img123/4566/pa0105328la.jpg[/img] [img]http://img74.imageshack.us/img74/8803/pa0105439vm.jpg[/img] [img]http://img74.imageshack.us/img74/9844/pa0105403ji.jpg[/img] Rozliczenie wpłat na schronisko w Mielcu do 27.09.2005 [b] wpłacający [/b] Danuta Widomska Sołtysik 100,-zl dla 2 ślepych piesków Alina Pomykała 100,- zł dla B.Foczki z wybiegu 72 Agata Sobczyk 100,- zł na sterylizację Sary Helena Dorota Konarska 100,-zł na leczenie Kubusia Jolanta Łazińska-Rymsza 250,-zł na sterylizację Kolaczki Krystyna Siejka 120,- zł na sterylizację Hienki Krystyna Siejka 120,- zł na sterylizację ON-ki ze 116 Aleksandra Fajfer 300,- zł wpłata bez tytyułu [b]Za te pieniądze zostały wysterylizowane :[/b] [b][color=green]Hienka, ON-ka "żona" boksera z wybiegu 116, Kaja, Sara dalmatynka, Bielusia, Czarna sunia z wybiegu obok świetlicy oraz sunia z boksu 93.[/color][/b] Kubuś będzie miał operację już za chwilę. Prosimy o mocne kciuki. [color=blue][b]Kolejne sterylki są planowane w przyszłym tygodniu.[/b][/color] [size=6][color=red][b]Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania. Bez Was kochani nie byłoby to możliwe [/b][/color][/size]
  8. Na to zdjecie nie moge sie napatrzec :D Ciociu Anielico, czekamy na list od Bruna. Masz jakis w swojej skrzynce?
  9. Co u naszych łobuziakow slychac? Jutro jadę do schroniska, przekazałabym wiesci od Ofkorsika i Foksika.... :D
  10. Monia, Supergoga, mamy widac podobne corki, paszcze wielkie tak samo jak serca dla zwierzat. Wrazliwe serca, to maja na pewno. To jest nowe pokolenia dzieci indygo lub fioletowych. One maja zmienic swiat. Moniu, moja 13-letnia corka po smierci naszej suni Wenus 9.02. , to byl czwartek, w nocy z czwartku na piatek dostala takiej goraczki, ze przez caly weekend lezala w lozku. A ja wzielam urlop na piatek! Mialam 3 dni, zeby dojsc do siebie. Teraz tez Wenus patrzy na mnie ze zdjecia... Rozumiem Cie doskonale. Opiniami niewrazliwcow sie nie przejmuj! Badz taka jak jestes, niech oni sie od Ciebie ucza.
  11. Myszszo, dla mnie to sie wcale nie rozpisalas, dopiero sie zaczytalam, a tu juz koniec...kocio-psie opowiesci sa takie wspaniale domowe, jaka ta Grita musi byc szczesliwa u Was :P . Czekamy na obiecane zdjecia. :D :D :D
  12. Alaa, wiadomosc juz wyslalam ze schroniskowej skrzynki. Nie trzeba nic tylko dokonywac wplaty wyraznie oznaczone, na ktorego psa sa przeznaczone pieniadze. A to mail od pani Izy : "[b] Wczoraj wysterylizowana została Sara oraz Hienka, a dzisiaj ma iść pod nóż Bielusia [/b]. Narazie to wszystko jak coś będzie nowego to dam znać , pozdrawiam Iza " [color=green][b]5 sterylek :ON-ka żona boksia, Kaja mama 11 szczeniakow, Sara, Hienka i Bielusia !!!!!!!!!!![/b][/color] Jak tu sie nie cieszyc :D :D :D DZIEKUJEMY WSZYSTKIM KOCHANYM OFIARODAWCOM :iloveyou:
  13. Bedzie informacja przy kazdym adoptowanym piesku, kto jest jego opiekunem. Murka juz niedlugo rusza na studia, wiec bedzie miala chlopakow - Adama i Kube - pod reke, zeby robic techniczne zmiany na stronie.
  14. Mysle, ze ta biedna sunia ma za duzo wrazen jak na male psie serduszko. Za duzo osob jest kolo niej, a ona nie wie, czego mozna sie spodziewac po kazdej z nich. Widac wyraznie, ze zna i wybrala swoja pania, bedzie jej i siebie bronic przed intruzami. Rowniez przed druga sunia, ktora moze uwazac za konkurentke. Zdecydowanie ograniczylabym liczbe osob, z ktorymi styka sie sunia, liczbe odwiedzin, wyjazdow w nowe miejsca, przeciez ona jest w nowym otoczeniu dopiero kilka dni. To bardzo malo, zeby okreslic granice. Sunia powinna bardzo powoli przyzwyczajac sie do nowego srodowiska. Jesli ktos chce ja glaskac, to pod broda, za uchem, ze boku, ale nie na glowie, bo to jest zachowanie dominacyjne, moze byc zle odebrane. Smakolyki moga ja przekonac, ale tylko chwilowo. Moja sunia ze schroniska do konca swoich dni nie znosila mezczyzn, zaden (oprocz mojego ojca) nie mogl jej dotknac. Tak wiec z Amanda nie jest tak zle, nie ma co panikowac. Amandzie potrzeba milosci i spokoju i czasu.
  15. Wreszcie widzimy adopcje wirtualne na stronie schroniska!! :lol:
  16. Hop Słodziaczki szukac domow!
  17. Asiaf1, dziekujemy, bardzo, bardzo, bardzo ! Wiadomosc juz przeslalam do pani Izy, ktora ja wydrukuje i przekaże kierownikowi. [color=green][b]Jestesmy Wam Wszystkim ogromnie wdzieczni za pomoc okazaną mieleckiemu schronisku. Bez Was Kochani nie byloby nowych bud, zabiegow sterylizacyjnych. [/b][/color]
  18. Hesiu, pan stolarz jest tak ugodowy, ze chyba zrobilby nawet karmnik dla golebi, gdybym zamowila. Jesli tylko mu powiem przez telefon co chce, to on sam sobie rysuje, mierzy, dobiera material. Poczatkowo pierwsza buda dla schroniska byla z dachem dwuspadowym (zobacz zdjecia na poczatku watku), a teraz sa z dachem jednospadowym, z lekkim katem nachylenia, zeby psiaki mogly siedziec na dachu i obserwowac teren. Juz mielismy takie plany, zeby zaoszczedzic material i zrobic podwojna bude ze wspolna scianka srodkowa.
  19. Moniu, wiadomosci dotarly, dzisiaj bylam na szkoleniu i nie moglam wczesniej odpisac. Pan stolarz na razie nie bedzie mogl zrobic bud, bo ma inne zamowienia, trzeba poczekac na poczatek pazdziernika. I musze od razu zamowic 3-4 budy, bo nie moze przestawiac maszyn na 1 bude. Mam jeszcze 120,- od kolegi i od Ciebie 150,- , poczekam na przyplyw gotowki, zeby byly 3 budy do zamowienia. Na pw wysle Ci nr konta . Dziekuje za Twoja pomoc na rzecz mieleckich psiakow.
  20. Oj tak, nasza kochana Irma vel Hania ma juz najlepsze logistyczne doswiadczenie i wprawe i zapal i checi i wszystko. Absolutnie. Jesli ktos nie wierzy, niech zobaczy szczesliwa mordke Bruna starego wyzla z naszego schroniska, ktory od 3 tygodni mieszka dzieki IRMIE w Wejherowie.
  21. Brunonku, badz pewny, ze zadna ciocia nie zgubi adresu Twojej i Rudolfa galerii!!! Ciocia Aga jak tylko Cie zobaczyla schowanego w budzie, wiedziala, ze nie mozesz tam dlugo zostac. Wspolnymi silami wielu cioć udało sie znależc Ci wymarzony dom. Którego zazdrościlby Ci każdy pies na świecie. Bądż grzeczny i nie kop za dużo w ogrodzie. Koszmary na pewno z czasem mina. Pisz często, bo ciocie czekają na wieści od Ciebie. :buzi: :buzi: dla Ciebie, Rudolfa przekaz tez :buzi: :buzi: :buzi: dla Panciowej, Pancia i Anisi Ciocia Aga i Ulka
  22. Przepiekne to wspolne zdjecie na dywanie...dwa szczesliwe czowornogi spia sobie spokojnie we wlasnym domu.... :D :D :D
  23. :angel: :multi: :angel: :multi: :angel: I to sie nazywaja dobre wiesci :D :D :D
  24. Oto mail od Pani Izy pracownicy schroniska [b]" Za te pieniążki od pana Zygmunta została wysterylizowana Kaja , ta co miała 11 małych i była pod oknem świetlicy, a teraz jest na wyb 72."[/b] Ale szczesliwa wiadomosc, sunia juz nigdy nie bedzie miala niechcinych szczeniat...dzieki Panu Zygmuntowi, ktory adoptowal starego wyzelka, zwanego teraz Brunem! Panie Zymuncie dziekujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...