Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Chwyta za serce i to mocno...przecudny psiaczek mimo tak wielkich krzywd potrafi sie jeszcze usmiechac...ogromnie wzruszajacy jest ten maluch.
  2. Z tego co czytalam to Supergoga miala naszykowany juz prawie domek dla Bulusia podhalanczyka, ktory niestety odszedl za TM. :( Moze Perraszka daloby sie tam umiescic na stale?
  3. Dobra wiadomosc z poniedzialku z rana: NINA281 czyli Anita z Warszawy wplacila 120,-z na sterylke kotki czarno-brazowej ze swietlicy oraz zastanawia sie nad adopcja wirtualna psiaka chodzacego na dwoch lapkach oraz kotki Tarnobrzeskiej. Anita ma zamiar przyjechac do schroniska w sobote wraz z darami, ktore zbierala dla schroniska. :)
  4. Widac prawdziwe szczescie na tych twarzach i mordce Nerusia... :D :D :D
  5. Anielica, :buzi: dzieki wielkie!!!!!!!!!!!!!!
  6. Moniu, jedna zdjecie na tydzien to troche malo...poprosimy o wiecej. Sliczny i kochany ten Niunius-Nero.
  7. Perro, ciocia Aga plakacikow nie umie robic, ale trzymam kciuki za Ciebie i Wilczaka, zebyscie szybko domki znalezli. Wysylam Cioci Hani kolorowe fluidy, zeby wyszla z dolka jak najpredzej. Domki sie znajda, tylko trzeba zapukac w odpowiednie drzwi do kochanych ludzikow, ktorzy marzyli zawsze o takich psach jak Ty i Wilczysko.
  8. Perro wlasnie przyjechal pod schronisko [img]http://img149.imageshack.us/img149/1484/p10110877lt.jpg[/img] [img]http://img149.imageshack.us/img149/2985/p10110880jb.jpg[/img] Ponowne zapoznanie z Wilczakiem [img]http://img149.imageshack.us/img149/4852/p10110912fc.jpg[/img] [img]http://img149.imageshack.us/img149/6438/p10110941fr.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/8427/p10111017vq.jpg[/img] Perro w calej krasie [img]http://img149.imageshack.us/img149/9652/p10110994hx.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/5264/p10111003no.jpg[/img] Przygotowanie do drogi [img]http://img163.imageshack.us/img163/6024/p10110949yv.jpg[/img] [img]http://img163.imageshack.us/img163/5301/p10111046oh.jpg[/img] [img]http://img163.imageshack.us/img163/5759/p10111053bp.jpg[/img] w samochodzie [img]http://img163.imageshack.us/img163/7043/p10111132gf.jpg[/img] [img]http://img163.imageshack.us/img163/3470/p10111152vb.jpg[/img] Pozegnanie z Kasia [img]http://img163.imageshack.us/img163/4029/p10111174ke.jpg[/img] [size=6] [color=blue] [b]Zdrowiej szybciutko Perro u naszej kochanej Irmy i predziutko biegiem do domku na stałe...[/b][/color][/size]
  9. DZIEKUJE ZA ZABRALYSCIE MALGOSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myslalam ,ze @sica wezmie ja jutro, a tu taka niespodzianka. Tak dlugo szukalysmy jej domu !!! Udalo sie. A jutro Perro i Wilczak jada do kochanej Irmy!!! Kolejne sierotki trafia do raju, a potem po podleczeniu do raju na stale.
  10. Ewkaa, czy zabralas Malgosie niewidoma z Mielca??? Napisz plisss, tak dlugo szukalysmy jej domu!?!?!!?
  11. :laola: Jest szansa na więcej informacji z nowego domu Sancha?
  12. Hej, hej , Perro juz u Kasi naszej wspanialej w Mielcu, czeka na jutrzejsza dalsza podroz. Zapoznal sie dzisiaj z Wilczakiem na neutralnym gruncie. Kasia z Perro i pan Wiesiu wolontariusz ze schroniska zadbali o zapoznanie sie piesów. A tutaj zdjecia Perro z domu Kasi [img]http://img68.imageshack.us/img68/4936/dsc01207fc.jpg[/img] [img]http://img68.imageshack.us/img68/4531/dsc01217mz.jpg[/img] [img]http://img68.imageshack.us/img68/416/dsc01224sv.jpg[/img] [img]http://img68.imageshack.us/img68/3476/dsc01234ht.jpg[/img] [img]http://img68.imageshack.us/img68/2388/dsc01248um.jpg[/img] Jutro dalszy ciąg relacji. Trzymajcie kciiuki!!!
  13. Brunonku, jak Ty masz dobrze, mozesz sobie biegac, wcinasz kabanoski, Rudolf zjada razem z Toba Panciowe kanapki...i biegasz sobie po łąkach i kosciach już mniej trzeszczy :D :D :D . Popatrz jak się złożyło, w niedzielę masz "miesięcznicę" pobytu w Nowym Kochanym Domku, a ciotka Aga właśnie w niedzielę wyprawia uśmiechniętego Wilczaka do Cioci Irmy do Gdańska! Może nawet się spotkacie? Po powrocie do domu ciocia Aga wypije Twoje zdrowie Brunonku. I Twojej Calej Wspaniałej Rodzinki :beerchug: :popcorn:
  14. 4 kolejne budy zostaly zamowione u znajomego pana stolarza. Beda do odbioru za ok. 7-14 dni. Koszt budy podwojnej z dwoma wejsciami to w zaleznosci od wielkosci 200-250-300 zl. Wycena na podstawie zdjec przeslanych przez kochana Hesie.
  15. Rozmawialam dzisiaj dlugo z kierownikiem schroniska w Mielcu. Co do potrzeb naszego mieleckiego schroniska to najbardziej niezbedne teraz sa : -środki, tabletki na odrobaczanie -szczepionki na nosowke -clamoxil (antybiotyk) -neomycyna, oxycord (spray) Szczególnie te ostatnie są najniezbędniejsze, bo ruszyly sterylki. Dzięki Wam kochani dogomaniacy oczywiście!!! Może ktoś ma w domu niepotrzebne leki, maści,środki opatrunkowe i móglby wyslać maleńką paczuszke do schroniska. BEDZIEMY OGROMNIE WDZIĘCZNI I ZOBOWIĄZANI!!!!!!!!
  16. :laola: I wszystkie psiaczki maja zapewnione dobre domki!!!!!!!!!!!
  17. Ewkaa, Irma, juz wszystko obgadane z Kasia. Dam znac Kasi na kiedy ma przyprowadzic Perro pod schronisko i zaladujemy go razem z Wilczakiem. Czekam tylko na wiadomosc od Hani, na kiedy mam byc pod schroniskiem.
  18. Agat21, my sie tez cieszymy!!!! Ale przez te godziny spedzane przed kompem /wysylanie prosb do firm o pomoc - jedna juz pomogla!!!, obrobke i wklejanie zdjec, mailowanie, itd./ moja rodzinka juz cierpnie na sam widok moich krokow w kierunku komputera. ALE WARTO, naprawde warto troche niedospac! Zwierzaki beda odpchlone, znajduja nowe domy --> to jest motywacja!
  19. Biedny Rexik, moze dzieki Waszej milosci Elawisko wkrotce zapomni o swoich przezyciach...chociac czesciowo. Wspaniala jestes, wiesz o tym na pewno, bo niejeden chyba juz Ci to mowil, prawda? :D :D :D
  20. MORDKA PRZESLODKA..... ale mu dobrze!!! Nie jeden pies mu zazdrości takiego szczęscia... :D :D :D
  21. Z dobrych wiadomosci chcemy przekazac :D : [b]"Schronisko dostalo wczoraj od firmy Bayer preparaty do odpchlenia psów[/b]."
  22. Esperanza, zglosilas kandydature schroniska do bezplatnej pomocy i karmy w Vetservisie? Hartubowice i Elk moga miec pierwsza dostawe, ale Ostrowia powinna byc zgloszona. Moze powysylaj maile lub jesli znajdziesz czas pochodz do kierownikow sklepow w Ostrowii /resztki zywnosci sklepowych sa dodawane do jedzenia w naszym schronisku/ mozesz popytac tez w ubojniach, przetworniach, zakladach miesnych. Mialyby psy co jesc. Moze ogloszenia w lokajnej prasie o zbiorce darow dla schroniska?
  23. Aniu, coś przegapiłam ostatnio ten wątek, a tutaj takie sensacje!!!!!!!!!!!!! I Ciocia Ania i Wujek Pawel!!!!!!!!!!!!!! Koks i Beza jak prawdziwa dobra WZ-tka :eating: . I Koksik takie przystojny :iloveyou: . No nic, jeszcze raz sobie przewine wszystko od poczatku.
  24. Nie wiem czy wiecie, ale na tych zdjeciach jest nasz koffany Bregus !!! Co prawda pani Bregusia, nasza Asiczka pisała, że zdjecia sa niezbyt udane, ale ja nie wierzyłam i miałam rację. Zdjecia sa CUDNE!!!!!!!!!! [img]http://img277.imageshack.us/img277/6639/pic022221mg.jpg[/img] [img]http://img323.imageshack.us/img323/1570/pic022321nh.jpg[/img] [img]http://img323.imageshack.us/img323/5299/pic022361hx.jpg[/img] [img]http://img323.imageshack.us/img323/2532/pic022372jj.jpg[/img] A to przebój sezonu!!!!!!!!!! [img]http://img323.imageshack.us/img323/4157/pic022421ba.jpg[/img] Asiczko, mam nadzieje, ze się nie gniewasz za te zdjęcia.
×
×
  • Create New...