-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
O Mróweczce wiemy wszystko. Informacje sa w aukcji suni : [url]http://www.allegro.pl/item112214342_malenka_mroweczka_juz_tyle_czasu_czeka_na_dom.html[/url] W Mielcu nie ma duzo adopcji. W ciagu 5 tygodni nowe domki znalazlo 25 psiakow i 4 kociny. To i tak rekord, bo kiedys, zanim tam nastalismy, szly 2-3 psy miesiecznie. Zdjecia zrobie przy najblizszej wizycie w schronisku. Jedno jest w dolku, tam widac, ze sunia jest malutka. -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Zrobie nowe zdjecia Hience, jak zelżeja upaly. Musi sie udac znalezc dobry domek. -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Super wiadomosci :p Niech nam Sabinka zdrowieje szybciutko i wraca do nas. Prosze ucalowac Sabinke ode mnie. -
Na pewno wiedzieli, ze sunia jest juz starsza i ze moze chorowac. Ale pewnie i tak nie mieliby pieniedzy na porzadne leczenie. Bo niby skad? Moja poprzednia sunia miala raka i mimo najlepszych staran i leczenia, odeszla w ciagu 3 miesiecy. Wet powiedzial mi wtedy : 3 miesiace to bardzo dlugo, to jakby 2 ludzkie lata...czas dla psow leci szybciej. Mozna by poprosic dogomaniakow o drobne wplaty na leki usmierzajace bol i jakies wzmacniajace dla suni. Wiec potrzebny nowy tytul.
-
Siostra, napiszesz o BIBI? Dzisiaj Mloda wraca z obozu, wiec juz nie bede miala kompa tylko dla siebie. Ale moze uda mi sie ja odgonic i aukcje zalozyc ;)
-
Ewa, nie martw sie, ze rozdam wszystkie psiaki :evil_lol: Prawie tyle samo czworonogow przyszlo do schroniska w tym czasie. Az strach pomyslec, co by bylo, gdyby adopcje stanely. W schronisku nie ma pogryzien, no moze tylko jedno-->ostatnio P.Kierownika. Chcial rozdzielic gryzace sie psy i jeden z nich go dziabnal w reke. Ale powaznych pogryzien nie ma,nowe psy sa ciagle zmieniane,jesli nie zgadzaja sie z kolegami w boksie.
-
[SIZE="5"][B][COLOR="Green"]DOBRE WIADOMOSCI Z MIELCA [/COLOR][/B][/SIZE] [QUOTE]Od: mtoz <[email protected]> Do: [email][email protected][/email] Temat: adopcje Data: 5 lipca 2006 19:59 Pani Agnieszko. [SIZE="4"][COLOR="#008000"][B]Od 01.06.2006 do 05.07.2006 zostały adoptowane 25 piesków i 4 koty.[/B][/COLOR][/SIZE] Ze znanych ostatnio poszły - pies duży biały w czarne łaty, co siedział z Mają, piesek malutki z wyb. 148, sunia czarna z białą krawatką, lekko kudłata z ogródka pod oknem, 2 szczeniaki od "księdza" oraz kotka i kocurek od Pani z alergią, tzn. tricolorka i biało rudy. Kotki poszły do domu do mojej rodziny.O innych znanych jak choćby Pikulina pisałem innym razem.Opisy i wpłaty za czerwiec wyślę jutro .[/QUOTE]
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mrówenka dzieki Cioci Supergosiencie tyle razy na allegro, a domku nadal brak :shake: -
HOP! Malutka BIBI szuka domku.
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Foczusia juz ma kupiona czerwona obrozke, ktora dzisiaj wysylam do schroniska. Bo nasza Foczusia jak wszystko dobrze pojdzie, za 2 tygodnie bedzie jechac. Jest juz zaszczepiona na wszystkie chorobska. -
Siostra, poprosze o wyciskacz lez. I allegro bedzie za 15 minut. Ale tekst musze miec, bo ze mnie pisarz marniutki :oops:
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hienka najkochansza przylepka szuka domku. -
Elu, bedzie dobrze. Nie martw sie. Fuksik ma najlepszych Panciow i najlepsza opieke, jaka jest dostepna. A milosc do Was każe mu wyzdrowiec. Organizm w takich warunkach sam chce wyzdrowiec.
-
Malawasiu, najgorsze jest, ze w schronisku nie ma jak sprawdzic stosunku do dzieci. A to schronisko dopiero raczkuje w adopcjach i wolontariacie. No i tylko Kika tam moze zagladac.
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Biedne psiaczki...normalne 4-lapkowce maja trudnosci ze znalezieniem domku, a co dopiero te biedactwa :shake: -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mroweczka tyle razy na allegro, a domku nadal brak...:shake: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kremóweczki w góre...domki, gdzie te domki? -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pandusia nadal czeka :shake: A wraz z nia tyle nowych kolegow i kolezanek. Czekam na opisy od kierownika i zaczne wstawiac na stronke. Wg moich obliczen w czerwcu poszlo do adopcji 12 psow, ale dokladna liczbe poda jak zwykle pan kierownik. -
Siostra, jesli trzeba allegro, to nie ma sprawy. Ale musze miec dobry tekst.
-
Taka rade na kaszel dostalam od Jogi. [QUOTE]Kaszel trzeba koniecznie leczyć podając antybiotyk, leki odpornościowe i izolując chore psiaki, ale to jest niewykonalne. [/QUOTE] Jeszcze z rozmowy telefonicznej pamietam,ze Jogi radzila podawanie syropow jak dla dzieci, ale to jak czytam psiaki juz dostaja. Wszystko dostaja jak trzeba.
-
Proponuje tez Therion lub Jogi. Zaraz znajde pw od Jogi, w Mielcu tez mielismy kaszel kennelowy :shake:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Justynko, ucaluj prosze Mame i powiedz, zeby sie nie dala tym "mutantom" szpitalnym. Karteczka wyslana, mam nadzieje, ze bedzie tak, jak sie snilo MoniSi. Cale morze kartek dla naszej Sabinki. -
Irmo, mozemy wyslac list poparcia do Mojego Psa. Ale wiesz, ze podpisy by sie nie zmiescily na jednej stronie. Potrzeba byloby kilku kartek. Uwazam, ze ta historia powinna byc nie tylko w MP,ale w innych czasopismach. A TY Irmo powinnas dostac jakis ORDER PSIEGO USMIECHU :loveu: