-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
W te upaly, to chyba nikt do schroniska nie zaglada, no moze do pierwszych boksow, a co dopiero na sam koniec schroniska :shake: -
Kolejne wiadomosci z nowego domku Pikulinki - teraz Nutki :loveu: [QUOTE]Co do pieska, to zaraz po przyjeździe Nutkę wzięli do weterynarza. Podobno lekarz ocenił wiek psa na ok. 3 lata. Nie orientuję się dokładnie, ale jedno co wiem to to, że piesek jest zdrowy. Akurat mamy w Bochni świetny gabinet weterynaryjny, więc można być spokojnym co do fachowej opieki zdrowotnej Nutki. Zresztą piesek jest teraz oczkiem w głowie mojego Chrześniaka, więc piesek jest totalnie rozpieszczany i dbają o nią bez przerwy. [/QUOTE]
-
Na razie nic nie wiem. Mam bardzo malo wiadomosci ze schroniska. Kierownik bardzo zajety, ludzie na zwolnieniach :shake: , wiec kierownik pracuje fizycznie przy piesach, zeby mialy jedzenie i wode. Dzwonilam w piatek, ale kierownika nie bylo (pojechal po mieso), byla pani Basia. Pocieszajace jest, ze jak mowila pani Basia prawie codziennie ktos do schroniska przychodzi i jakas psine adoptuje. W piatek 7.7. poszedl Wesolek z 1 boksu :p
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hop Hienusia slodka sunia szuka domku. -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Ciocie pamietaja o Hience. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marylka szuka domku. Taki grzeczny pies jak nie wiem co :p -
Siostra,ja to nie bardzo,bo beztalent jestem.Pare zdan to i owszem,ale dluzszy tekst,to raz na rok mi wychodzi ;)
-
Wiadomosci z nowego domku Pikulinki :p [QUOTE] Witam! Piszę w sprawie psa - Pikulinki, którą wzięła moja Siostra. Z powodu awarii komputera i skasowania wielu plików, straciliśmy adres mailowy do osób, które się psem zajmowały, a wiem że był mail w tej sprawie. W każdym razie z psem wszystko w porządku. Mój Siostrzeniec Łukaszek nadał psiakowi nowe imię - Nutka. Pies przez pierwsze dwa dni był dośc spięty i zestresowany, ale teraz jest wybitnie ożywiony i robi wrażenie zadowolonego :) Łukasz go dość rozpieszcza, a pies odwdzięcza się wybitnym przywiązaniem i oddaniem. Piesek jest fantastyczny, nie robi żadnych problemów, lubi się bawić a przy tym jest bardzo spokojny. Ze zdrowiem też wszystko w porządku. Nie wiem kto otrzyma tego maila, ale bardzo proszę o przekazanie informacji Paniom wolontariuszkom. Jak moja Siostra odzyska dostęp do komputera to z pewnością napisze więcej. Pozdrawiam! Stanisław z Bochni [/QUOTE]
-
Hop! Wazna sprawa...sunia wymaga domku tymczasowego od zaraz. Agnieszko,wspolczuje Wam z Morgan, ze tak macie ciezko ze wspolpraca z azylem i ze kierownik takie bzdury wygaduje :mad: Lepiej by sie zastanowil, co gada, a ile Wy dobrego dla psiakow zrobilyscie, ile juz jest w nowych domkach.
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
zdjecia beda najwczesniej za tydzien. nie ma Kasi, kierownik nie ma calej zalogi i nie ma jak sie wygospodarowac czasu na zdjecia. czekam na wiadomosc kiedy znajdzie chwile. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
zdjecia bede nie wczesniej niz za tydzien...jak kierownik bedzie mial zaloge w komplecie i da znac, kiedy mozna przyjsc na sesje. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ewa, dzieki za ten spacer. Mary na pewno bedzie w lepszej kondycji i formie. A jak wrocisz z wakacji, to sie umowimy na porzadna sesje z Kasia, zeby zrobic dobre zdjecia do allegro. Dzielna kochana sunia i Ewa, ze w taki upal jechala szmat drogi, zeby swoja podopieczna wyprowadzic na spacer. -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Musze zdobyc nowe zdjecia Hienki i wystawic ja na allegro. Tylko, ze u nas niesamowite upaly, nie ma sensu na razie meczyc psa zdjeciami. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ewo, czy mimo upalu bylas w schronisku? Jesli tak, to napisz prosze jak tam Marylka. -
Agnieszko, czy probowalyscie zalatwic jakis kacik adopcyjny w lokalnej prasie? Wspolpracuje z wieloma firmami z Tarnowa i ich pracownicy w ogole nie wiedzieli o istnieniu azylu. Ani jedna osoba przepytana przy okazji nie miala pojecia o tarnowskim azylu. Przydalaby sie jakas kampania medialna, wlaczenie szkol do akcji. W Mielcu wlasnie media i szkoly najbardziej nam pomogly, nalosnily istnienie schroniska. I jakos dajamy sobie rade pomalutku. Sorry Agnieszka, ze ciagle wracam do tego. Ale Mielec na poczatku tez byl nieznany. Czy ktos wystawia tarnowskie psiaki na allegro?
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hop Hienko. Moze cie ktos wypatrzy. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
A może nasz Lolus? [url]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=imie&pid=869[/url] Albo inny psiak ze schroniska? Ja nie zakladam wszyskim watkow. Trzeba zajrzec do galerii na [url]www.mielec.bezdomne.com[/url]. -
W których schroniskach praktykuje sie spacery a w ktorych nie?
Ulka18 replied to Franca81's topic in Schroniska
W Mielcu - psy nie są wyprowadzane. Powód taki jak w Pabianicach : [QUOTE]boksy są ustawione tak, że wszystkie psy widzą się nawzajem, powstaje zamieszanie, zazdrość, psy ujadają i niektóre gryzą się.[/QUOTE] Poza tym nie mamy doroslych wolontariuszy, a kierownik boi sie pogryzien w przypadku niepelnoletniej mlodziezy. Oraz tego, ze do tej pory, mlodziez wybierala tylko nielicznych wybrancow na spacerki, a reszta psow nie byla brana pod uwage. Wiec te wybrane psy ogromnie tesknily i wyły. Mimo braku spacerow psy sa spokojne, moze maja nadwage i cierpia na brak ruchu. Ale raczej nie slyszalam o problemach adopcyjnych. Bylo tylko kilka zwrotow z powodow trudnosci w przystosowaniu (odpukac). Moze kiedys,gdy bedziemy miec duza liczbe wolontariuszy,psy beda wyprowadzane. -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Eloise, z tego co pamietam z opowiadania p.kierownika, to potracilo go auto i ktos go przywiozl do schroniska. Nie wiem, czy to byla prywatna osoba czy straz miejska. Moze Murka wiec jeszcze cos. Ja go pamietam od tej strony, ze dlugie tygodnie staralismy sie mu zrobic dobre zdjecia do strony. W koncu Jogi sie udalo przekonac go i wziela go na rece.Bo tak, to nie usiadl ani na minutke :evil_lol: I wiem, ze to byl bardzo kochany piesek,ludzi lubil i zwierzaki tez. To zdjecie rewelacja, zmeczone chlopaki jak nie wiem co :evil_lol: [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM006140.JPG[/img] Cudne sa wszystkie zdjecia. I tak, ze udalo sie ich tyle zrobic. dziekujemy. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mamy w Zakopanem jednego naszego psiaka - Wampirka pekinczyka bez jednego oczka oraz kocinke jedna tez tam wyslalismy do bardzo dobrego domku do Pani Teresy. Moze i Mrowce sie uda. -
Kostek, musze sie dowiedziec dokladnie ile bedzie potrzeba. Ale to nie sa wielkie sumy. Drobne wplaty na zastrzyki wzmacniajace i usmierzajace bol. Suni w warunkach schroniska nic wiecej nie mozna zrobic.
-
Maluch wyżełek znaleziony w podwejherowskim lesie już w nowym domu!
Ulka18 replied to Pancio's topic in Już w nowym domu
Fotka do kalendarza z miesiącem grudzien :iloveyou: Kominek w tle, drewno w koszyku, a na pierwszym planie mordka w kolorze czekolady :cool2: [IMG]http://muflon.linux.pl/%7Efalcon/psy/but%20034.jpg[/IMG] -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Justynko, czy sa jakies przypuszczenia kiedy Sabinka bedzie mogla opuscic szpital? Czy lekarze wiedza juz cos na ten temat? Wielkie buziaki dla Sabinki :calus: :calus: :calus: