Jump to content
Dogomania

agabass

Members
  • Posts

    2846
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agabass

  1. BRAVO BRAVISIMO:multi: :p :multi:
  2. Wstawiam wyniki Asiaczka z dnia 21.05.2006 - Radom PSY kl. otwarta [B]Abotere's WAHZIRI[/B] - ocena dosk., CWC (rozpoczęty Championat Polski) kl. championow [B]Abotere's ADUNBI[/B] - ocena dosk., CWC, BOB, [B]BOG3!!!![/B] [I][SIZE=3]I jeszcze jedna notka z wystawy.[/SIZE][/I] [I][SIZE=3]Moskwa, 20.05.2006 r.[/SIZE][/I] [I][SIZE=3]kl. szczeniąt[/SIZE][/I] [I][SIZE=3][B]JUST FOR YOU Asiaczek[/B] - ocena wybitnie obiecująca, Najlepsze Szczenię w Rasie, BIS Szczeniąt - V miejsce!!!!!![/SIZE][/I] [B][I]GRATULACJE DLA PSIAKÓW I ICH WŁAŚCICIELI[/I][/B] :multi:
  3. no no proszę fajna ta twoja nowa lalunia pręguska witamy w Polsce :razz:
  4. [B]Asiaczek, Hanecek[/B] gratulacje:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  5. [quote name='stellanovaa']"zajączek basenji-owy " [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/5826/zabawa8js.jpg[/IMG][/URL][/quote] skoczna bestia z tego zajączka :)
  6. :multi: bravo Ala bravo Bibi:multi:
  7. :lol:[quote name='AlKil']Pozdrowienia dla Roya vel Skutera...:loveu:[/quote] dzieki wielkie ku mojej radości Royek w nowym domu nosi dumne imię Roy Royson on mi zawsze wyglądał na Roya:evil_lol:
  8. :lol: :lol: fotki jak zawsze rewelka a Gezes to chyba pracę nową znalazł jako zabujany
  9. kto by pomyślał, że on taki niewinny
  10. a z tą złotą pchłą to chyba jakieś oszustwo może farba zeszła ?
  11. [quote name='Asiaczek']A te połamane nogi i powykręcane ręce + wielki siniak pod okiem, to co?!!!!! Pzdr.[/quote] normalka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a co do Dżastinka to śliczny chłopaczyna szkoda, że nie mój ;)
  12. gratulacje szczęścia moc życzymy serdecznie
  13. [quote name='Asiaczek']Za ok. godzine widzę się z Agabass na mieście i wtedy Jaj "nawkładam!!". Nie pójdzie Jej ze mną tak łatwo, chociaż na swoje usprawiedliwienie ma egzaminy. Ale co sobie pogadam, to sobie pogadam, a co!!! Pzdr.[/quote] no no ja tu wam zaraz dowale kare :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i co jakoś po spotkaniu z Asiaczkiem jeszcze żyje :diabloti:
  14. No no Lotka bravo bravo i całuski dla córki słodkaśnej a i imię juz wybrane -:loveu: fajne
  15. [quote name='Asiaczek']A u mnie, w mojej Galeryjce, już lada moment coś będzie widać... Pzdr.[/quote] no ciekawe tylko co i za ile hehehehe
  16. remont nadal trwa i nie widać bohaterek galeryjnych
  17. prawdziwa miłość nigdy nie odchodzi wpomnienia karmią naszą pamięć - szybuj Lazy po wiecznej łączce
  18. fotki młodziaków super extra dopiero je teraz odgrzebałam , ale warto było sunia Ekado całkiem fajna dupeczka no to czekamy na wystawy dla Włoszki zdrowia jak najwięcej życzę
  19. [quote name='Asiaczek']A jak Ci się widza maluchy? Pzdr.[/quote] widzę je u siebie w domu:lol: :lol: ale tak poważnie no to mogą być smakowite hehehe
  20. ciekawe gdzie Facula trafi i co zobaczy ?
  21. ale ładne piechy śliczniaste moje trkitikilory
  22. [quote name='beth_i_boogi']Witam, Mam takie pytanko: Czy algi to mogą byc te same co dla rybek, tzn w takich płatkach, czy specjalne dla psów są:???: , bo u mnie nigdzie ich nie ma w żadnym zielarskim itp. tylko w zoologiku jako pokarm dla ryb:roll:[/quote] w ziołowych sklepach to się nazywa spirulina co do pytania to nie wiem
  23. ta skarpetka to nie powiedziałabym, że dziadkowa :evil_lol: :evil_lol: :razz: Oliwka jak zawsze słodka i jaka już duża panna, a Bolesław sempulec niezły, za to Luna siłacz prawie jak Pudzian :lol:
×
×
  • Create New...