-
Posts
2846 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agabass
-
[quote name='szaraduszka']No właśnie zastanawiam się czy miś nam wreszcie spoważnieje ale na razie nic na to nie wskazuje. A minę to i jamnik potrafi zrobić... Ale co się dziwić Baltajowi... niecałe 1,5 roku... Draka ma ponad 3... Czy tak wygląda poważny, dorosły pies? :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/6628/200605060012ia.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/3963/200605060020uz.jpg[/IMG][/URL][/quote] nie nie nie tak wygląda pomysłowy pies :lol: :lol:
-
:lol: Hugonek rewelacyjnie uszy jak skrzydła rozkłada i szybuje
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agabass replied to arima's topic in Foto Blogi
ach te niufoki piękniaste puuchate:loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agabass replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no no Waszeczko rodzina ci się powiększy o kotowate super drapieżne koty co przeganiają psy hihihihihi aż się kurzy :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
na tej fotce wygląda jak Gomez zupełnie no nie da się ukryć rodzina :cool3: Asiaczku to chyba nie wszystkie fotki z Leszna?
-
niezła ta twoja Fruzia:cool3:
-
[quote name='stellanovaa'][COLOR=blue]Ojej... szkoda :shake: , że dopiero teraz tutaj trafiłam. Tyle ciekawych wiadomości, ślicznych zdjęć. Mam co czytać ;) . Muszę się postarać o przejrzenie wszystkich postów od początku . [/COLOR] [COLOR=blue]A już najbardziej jestem zachwycona :multi: ( z wiadomych względów ;) ) fotkami z wielkich gonitw i zabaw Gomeza, Dablika i Czaki. [/COLOR] [COLOR=#0000ff]Pozdrawiam serdecznie[/COLOR][COLOR=blue] [/COLOR][/quote] kilka razy to dałam plamę i aparata nie zabrałam więc fotków jest mało i nie najlepsze ale są co najważniejsze :lol: [B]Ala[/B] tak tak Gom urodził:evil_lol: :evil_lol: ludzie czasem myślą, że on to mama Dablika, a myślą tak kiedy chłopcy są w dwuznacznej sytuacji - kiedy to Dablik myje Gomowi podbrzusze heheh i wtedy mówią: O jaka ładna mama. A to syn prawda. Na to ja odpowiadam nie nie to tylko geje. Oczywiście nie obrażając mniejszości seksualnych.:megagrin: :evillaug: :D :grin:
-
dla wyjaśnienia Czaka nie jest moja tak napisałam z przyzwyczajenia, bo wszystkie baski są moje :evil_lol: Czaka jest suczką mojej koleżanki Igi - pewnie kiedyś ją zobaczycie jak mi sie uda zrobić jej zdjęcie Czaka pochodzi z hodowli Stellanova
-
PROSZĘ BARDZO :p a oto i link do galerii [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1720922#post1720922"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1720922#post1720922[/URL] fotki się pojawiły ale nieliczne jak znajdę chwilę to wstawię więcej pozdrawiam
-
DOBRE WIEŚCI PSIOWEJ TREŚCI - NALU JUŻ W NOWYM DOMU - SZCZĘŚLIWA SUKA DOMU NIE SZUKA. DLA PRZYPOMNIENIA MAŁA [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19728_235638.jpg[/IMG]
-
a teraz moje leniwe lenie jak zawsze bardzo aktywne [B]Gomez, Dablik i Czaka[/B] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/20773_893765.jpg[/IMG] dzikie węże:evil_lol: [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/20774_894182.jpg[/IMG] czerstwe pączki [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/20775_894215.jpg[/IMG] i moje tępe strzały i szybkie proce :lol: :evil_lol: :loveu: a na końcu leci Czaka [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/20777_894697.jpg[/IMG] bezdech i pocałunki ;) [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/20778_894912.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/20779_896006.jpg[/IMG] słoneczniki kofane [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/20800_906232.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/20799_906193.jpg[/IMG] no to na tyle pogoda na pochmurne i deszczowe dni dla was od nas :cool3:
-
A ja pozwolę sobie wstawić fotki siostry Sindi Zilli - po domowemu Czaki - wprawdzie fotki z przed miesiąca - teraz juz jest dużo większa haha [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/20763_892652.jpg[/IMG] ciekawe kto tam sie za nią chowa, a raczej pod nią [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/20764_892695.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/20770_893282.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/20771_893322.jpg[/IMG] reszta zdjęć niebawem w mojej galerii
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agabass replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
pezentuje się rewelacyjnie :loveu: :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agabass replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'][B]ale z drugiej strony, jakby nagle wyłonił się z lasu, to nie wzięłabyśgo za zboczeńca? :evil_lol: [/B][/quote] trzeba się nad tym zastanowić :lol: :evil_lol: :lol: :evil_lol: :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
dobranoc Dogomaniacy
-
[IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/5-28-36.jpg[/IMG] :evil_lol: :lol: :lol: :loveu: jaki kochaś a nie mówiłam
-
[quote name='Alicjarydzewska']:pdmuchaliśmy ...dmuchawca a buzi to Ozzulec daje często i niezbyt delikatnie :razz:[/quote] widzę, że dmuchacie hehehe
- 78403 replies
-
Lenio się rozkręca kasanova
-
[quote name='Asiaczek']Hihihi, Małgosia obiecała więcej! Masz Agabass konkurencję... pzdr.[/quote] nie kochana kompana :lol:
-
i co ten Marko Polo planuje [IMG]http://i83.photobucket.com/albums/j314/aaliw/92.jpg[/IMG] jakiś skok?
-
[B][COLOR=red]ale miłość[/COLOR][/B] [IMG]http://images1.fotosik.pl/73/bd237b4bbe4fe7b4.jpg[/IMG] [COLOR=red][B]czy będzie buzi?[/B][/COLOR] :loveu: :loveu: :eviltong: [URL="http://images1.fotosik.pl/73/bd237b4bbe4fe7b4.jpg"][/URL]
- 78403 replies
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
agabass replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale przystojniak że hoho -
[quote name='Ambra']:evil_lol: prawko do wejścia nam na głowe! ale x conajmnie 3 psi to jest już total brak naszego prawka! madzia i medor zauważyłam że charty wopgóle dziwnę te kopółki mają:evil_lol: kopółka w kształcie serca :razz:
-
a ja właśnie przejrzałam twoja strone i ku mojej radości przeczytałam, wierszyk Małgosi - co stwierdziłam, ze basenji wywołują w człowieku pokłady ukrytej twórczości- ha co też wymyślamy z tej psiowo-ludzkiej miłości :loveu:
-
Szpilatronie hop hop gdzie jesteś laleczko :shake: kiedy wrócisz?