Jump to content
Dogomania

agabass

Members
  • Posts

    2846
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agabass

  1. a cóż to za żabka w tarwie leży i co tu widzimy dwie Ale się spotkały i alują:evil_lol:
  2. agabass

    OPOLE 2006

    [quote name='karenina']Agabass, no nie będe prała, oj nie będę. Same sie jutro wypiorą jak bedzie lało :shake: .[/quote] A ty na cały weekend jedzież jeszcze z chartolkami swoimi cudnymi oprócz rudych. My jedziemy na niedziele do zobaczenia na miejscu
  3. agabass

    OPOLE 2006

    [quote name='karenina']Dziewczynki, liczyłam ze tchniecie we mnie troche optymizmu co do pogody.. Prac te psy czy nie prac, oto jest w takim razie pytanie ...[/quote] nie prać oj nie prać ale lipa co nam pozostało modlic się o słoneczko dziś piątek, a w skrzynce pusto - jedziemy bez potwierdzenia niestety
  4. [quote name='basiulka22tychy'][I][B]Okej no to lecimy :):):)[/B][/I] [I][B]Ten piesek ;) to jest duzy piesek :D:D nazywa sie Winter(Łinter) nie wiem jak sie pisze ale tak sie mowi :):)[/B][/I] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5138/02lu.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/1968/10zi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/7010/102mu.jpg[/IMG] duzaaa roznica D:D:D [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/9159/116rg.jpg[/IMG] :D [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5528/125vc.jpg[/IMG] a co tam masz [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3449/24yf.jpg[/IMG] pozwolisz ze do ucha tez zagladne :cool3: [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5302/33yz1.jpg[/IMG] sam Winterek [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7657/41cg.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9712/58nx1.jpg[/IMG] słodziutki [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2167/62nz.jpg[/IMG] :cool3: [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/1175/78el.jpg[/IMG] zobaczmy nochalek [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4701/86hd1.jpg[/IMG] [I][B]na koniec dwa pycholki[/B][/I] [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/7412/95em.jpg[/IMG][/quote] niezła z nich para super :cool3:
  5. Ida cud miód malinka super fotoski
  6. A o to Nalu moja wirtualna dziewczynka - Bodek już w domu, więc teraz jej kolej. No kochani Dogomaniacy, może ktoś by pokochał maleńką ślicznotkę. [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19728_235638.jpg[/IMG] Przebywa w schronisku w Korabiewicach [URL="http://dajmudom.pl/futro.php?id=826"]http://dajmudom.pl/futro.php?id=826[/URL] Pozdrawiam
  7. Raduję się bardzo, bo mój wirtualny Bodzio znalazł prawdziwy kochający dom - super super extra :multi: :multi: :multi: dla przypomnienia to on [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/16681_329503.jpg[/IMG] [URL="http://dajmudom.pl/adopcje_zdj/551/10.jpg"]http://dajmudom.pl/adopcje_zdj/551/10.jpg[/URL] [URL="http://dajmudom.pl/adopcje_zdj/551/11.jpg"]http://dajmudom.pl/adopcje_zdj/551/11.jpg[/URL] :p
  8. NO NIEZŁY TEN BERET SZPILKOWEJ HAHAHA :lol: :lol: :lol: NO TO CZEKAMY NA NASTĘPNY ROZWÓJ WYDARZEŃ;)
  9. nie ma nic lepszego przd snem jak błotniasta szpilkowa regeneracja i odnowe jak u kosmetyczki :lol:
  10. [quote name='Basenji']Co znaczy rewelacyjnie? Zdrówko:angryy:[/quote] poszukaj troche wyniki gdzieś są na dogo no to co do dzieła :razz:
  11. ach ta moja faflunica cudniasta :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  12. agabass

    OPOLE 2006

    u nas też cisza
  13. gratulujemy :multi: wszystkim sukcesów [B]Basenji[/B] w Rydze start rewelacyjnie ;)
  14. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Super chłpoaki moje i gratki również dla Felosławy :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :multi: :multi: :multi: :multi: czekamy na foteczki, a zdjęcia z nad rzeczki miodzio
  15. agabass

    OPOLE 2006

    [quote name='Alicjarydzewska']ja też będę napewno w niedzielę ;)ale chciałam też w sobotę /[SIZE=1]tylko że jade w odwiedziny do siostry i nie wiem czy wypada znikać na całe dnie na wystawę :evil_lol:/ [SIZE=2]Agabassku kiedy sa baski :cool3:[/SIZE] [/SIZE][/quote] o super, że się spotkamy :multi: w niedziele są baski i my ;) No zobaczę Ozzborna na własne oczy rewelka :multi: Baski zaczynją o 13.45 ring 19
  16. agabass

    OPOLE 2006

    a ja wiem, że Agga będzie i w sobotę i w niedzielę :multi: :multi:
  17. agabass

    OPOLE 2006

    u mnie jeszcze nie ma potwierdzenia jak narazie czekamy może się doczekamy
  18. no nareszcie jakieś fotosy chłopcy piękni jak zawsze, a gdzie ty z nimi byłaś nad jakimś potokiem rwącym :razz:
  19. [B][COLOR=red]najlepsze życzenia marzeń spełnienia szczególnie tego upragnione[/COLOR][COLOR=red]go[/COLOR][/B] ;) :Dog_run:
  20. a może tak do TOZ-u zgłosić tą sprawę, chyba, że już ktoś to zrobił ręce opadają
  21. super ta twoja mała Ida :loveu: no to czekamy na więcej fotków
  22. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/48/pllso87bibprr7dk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/48/7hcn6nw7d1fggcv2.jpg[/IMG][/URL] Ale śpioch przesłodki :loveu:
  23. Olek super Czaruś. Jesteś dobry chłopaczyna :multi: Wstawiaj więcej fotek swoich psiaków pozdrawiam
  24. spać idę buziaki wy moje szalone dogomaniaczki :eviltong: :mad: :mad: :mad: :mad: zatłuczemy zabijemy drani, którzy biją damy ;)
×
×
  • Create New...