Jump to content
Dogomania

agabass

Members
  • Posts

    2846
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agabass

  1. Mały został zaszczepiony, bo niestety nie mam pewności czy był szczepiony wcześniej. Odrobaczony bedzie za jakies 10 dni. Narazie kwarantanna. Jest cudowny naprawde fajny psiak. Jak bedziecie mieć jakieś wieści czy ktoś by nie chciał młodego to dajcie znać. Zaprzyjażnił się z moimi synami i jest gitara. Ten mó RowRoy to niezły gość.
  2. nareszczie fotosony super sprawa taka majowa wyprawa ;)
  3. nawet jak je to pozuje :lol:
  4. ło matko w jakich ty miejscach bywasz, że robią takie rzeczy hihihihih:evil_lol:
  5. ale piękni chłopcy super extra prezentacja boskich basków :loveu:
  6. [quote name='Asiaczek']Zdjęcia superowe!!! Mam ochotę na 2 z nich; tak mi się podobają, że chcę wstawić je na stronę, mogę? Autor, oczywiście, będzie wymieniony (w całości, czy tylko inicjały?). Pzdr.[/quote] wstawiaj jasne [B]A teraz dzisiejsza znajda[/B] [B][COLOR=blue]Mam na imię Rowen - Roy, a siostra Agi to do mnie woła Rohan nie wiem co to oznacza. Znalazł mnie dziś Tezio Agi. Zobaczył, że moja właścicielka mnie wyrzuca i ucieka. O mały włas, a nie wpadłbym pod samochód, ale zawołał mnie, przybiegłem.[/COLOR][/B] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19917_670531.jpg[/IMG] [B][COLOR=blue]Moje Pancia ta taka mała paro0letnia obcieła mi wąsy i powycinała jakieś tam syflorey na futerku. A i bardzi bojkam się innych pów, a u Agi dziś są trzy, bo Maczo w gościach. No ze mną to cztery.[/COLOR][/B] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19918_670574.jpg[/IMG] [COLOR=blue][B]Szukam teraz domu, bo Aga powiedziała, że nie mogę u niej zostać, bo nie ma warunków. Zbadała mnie dziś sama, a jutro idziemy do weta. Temperatura ciała spoko ogólnie całkiem dobrze sie trzymam.[/B][/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]Przygarnij mnie zobacz jak do ciebie pędzę.[/COLOR][/B] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19920_670637.jpg[/IMG] [B][COLOR=blue]A i mam jakieś 3 miesiące[/COLOR][/B] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19916_670500.jpg[/IMG] [COLOR=blue][B]Bojkam się chłopaków wiec chłopcy na syczy.[/B][/COLOR] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19919_670601.jpg[/IMG] [B][COLOR=blue]O to cały ja[/COLOR][/B] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19921_670665.jpg[/IMG]
  7. dla szczęśliwości Leona wrto wszystko - super szczęsliwa mordka za to my dziś szaleliśmy nad Łomną chłopcy zmordowani
  8. [quote name='madzia18sosnowiec'][IMG]http://img332.imageshack.us/img332/2458/img7757ps6ot.jpg[/IMG] debe wyobrazam sobie ciebie siedzaca przed tym komputerem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i piszącą na dogo, tz to ma z ciebie ubaw pewnie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] debe wprawiaona w boju i w takich sytuacjach sobie radzi haha:lol:
  9. [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5241/20060404114crop8kl.jpg[/IMG] plażowy zjadacz jamników- super fotka extra
  10. [quote name='dbsst']agabass no wiesz ;) Kara jasne juz to widze jak z nia w pociagu do Poznania dojade hahahha[/quote] właśnie wiem :diabloti: :evil_lol: :lol:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Ozzy za to ,ze nie mógł pojechać z mamcią dostał prezencik ;)[/B][/I] [I][B]Byczy penis :evil_lol:a musiałam go sznurem związać zeby go w torbie zmieścić i nie wzbudzać ciekawosci tym co wiozę :evil_lol:[/B][/I] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/22/vc0o8fg43nipsvze.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B]Alu[/B] byś nie pszesadzała to tylko byczy penis - naturalne, ze nie wzbudzałby zainteresowania:lol: :lol: :lol: i odrazu zginać i sznurem wiązać - szalona :lol: :evil_lol: a Ozzy to chyba tego wygięcia niepewny hihihih
  12. widzę, że Szpila przypakowała troche tak jak jej Pancia mieśnie górą :evil_lol:
  13. [B]Ala[/B] ręce które skradły Goma :lol: i tyłek szepczący do ucha :lol: No no [B]debe[/B] tójka Drombo :evil_lol: :evil_lol:
  14. no no prosze jak rośnie dziewczynka
  15. [quote name='Ypsylon']Agabass i Ala - ogromne gratulacje za Opole!!!:multi: czy były tylko dwa basenji na tej wystawie?[/quote] Zgłoszone były 4, ale obecne 3 - dwa wystawiane i zgłoszone - trzeci Gom niezgłoszony, ale obecny:p . klasa młodzieży [B]Bi Bahatika Loango[/B] - ocena doskonała, miejsce 1 -Zw. Mł. BOB, BOG III - Ala popraw jakby co [B]Bumbala Bahati Loango[/B] abs klasa pośrednia [B]Dream of Africa Double Vinny[/B] - ocena doskonała m 1, CWC, CACIB klas otwarta [B]Pakanya Liwang[/B] abs
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:pAga cieszkam że ci się fotki podobują :multi:[/B][/I][/quote] a najbardziej mi się podoba ta fotka zad w pysk zarazem :lol: :lol: :lol: [IMG]http://images3.fotosik.pl/59/brnjz8t1v590glfe.jpg[/IMG]
  17. [quote name='stellanovaa']Gratulacje dla Ciebie i Twojego czworonoga ! :-) Jadę jeszcze do Bydgoszczy i Radomia, co potem to jeszcze nie wiem Pozdrawiam[/quote] nasza następna wystawa to będzie raczej W-wa w lipcu, o ile nic się nie zmieni
  18. Baskomaniak ma rację kompozycja raczej lizusowa :lol: ale wszyccy potrzebują zmian Jeszcze pare fotków zapożyczonych od Ali nie zapytałam, ale mam nadzieję, że się nie obrazisz Alu, że z nich korzystam. [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B]Agabass i Chłopaki :p[/B][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images2.fotosik.pl/59/x5sv5s99i9e29kai.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/59/x5sv5s99i9e29kai.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/59/299jrpi66nbgj16n.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/59/299jrpi66nbgj16n.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/59/hx6sn2ss6qp4fjg9.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/59/hx6sn2ss6qp4fjg9.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images4.fotosik.pl/22/a9flz4kpjvwuj3xq.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/22/a9flz4kpjvwuj3xq.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images2.fotosik.pl/59/zdp6hhad7luqqx8o.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/59/zdp6hhad7luqqx8o.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/59/brnjz8t1v590glfe.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/59/brnjz8t1v590glfe.jpg[/IMG][/URL][/URL][/quote]
  19. fajne fotoski ach te baski cudniaste ;)
  20. [quote name='alanowak']Aga- dziekuje:) Ja wstawie fotki wieczorem:)[/quote] wstawiaj wstawiaj ja mam pare ale kiepskiej jakości i chyba nie ma sensu ich wstawiać chyba, że je trochę rozjaśnie.
  21. [quote name='Agga']Dla mnie kazdy dzien bez niej jest taki smutny:shake: Agga serce dla ciebie trzymaj się cieplutki
  22. [quote name='Basenji']Gratulacje Aga! A to zdjęcie nizej jest rewelacyjne.;) zdrówko[/quote] dzięki wielkie a fotka ta to działo Aggi - uchwyciła moment nieżle naprawde
  23. [quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi:[I][B]Hello Dominiczko :multi:[/B][/I] [I]A u mnie 1300 stronka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I] [/quote] no to co jak zawsze za następne 100:multi: :multi: :knajpa: :popcorn: :drinka: :beerchug: :drink1: :drink1: :drinking: :drinking: :cunao: :laola: :chlup: :BIG: :cunao: :cunao: :chlup: :drinking: :drinking: :beerchug: :drink1: :drink1:
  24. ciekawe co oni tam wykopia no no poczekamy na efekt tych poszukiwań
  25. [quote name='malawaszka']tym razem mierzyliśmy przepływy rzek w dorzeczu Białej Przemszy :cool1: Agabass :mad: :mad: :mad: ja Ci dam wszeczki :angryy:[/quote] sorry zjadłam jedną literkę hehehehhe nie bij:modla:. Luna to niezła podróżniczka i alpinistka haha super fotki.
×
×
  • Create New...