Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Zaglądam do Pucusia z nadzieją, że dobre wieści zastanę :) Pucusiu, do domku!
  2. Ależ się zadziało u Loni! Ciekawe, co z tego wyniknie?
  3. moja wpłata dla Aiszuni poleciała wczoraj
  4. Joanko, no czegos takiego u Luśkota się nie spodziewałam - na wątku jeż się panoszy :) Ależ Ty masz serducho i podejście do stworzeń wszelakich, cudowna kobieto. Czekam na relację z pobytu u Was jakiejś żabci czy może wiewiórki? ;)
  5. ale wieści od Karolka! Kochany pycholec przebył długą drogę dzięki wspaniałym ludziom, jakie los postawił na jego drodze, a zwłaszcza handzi i kudłatej :loveu:
  6. To niemożliwe..., taka pięknota i nikt?!?
  7. o, jak szybka moja wpłata doszła :) Cieszę się, że u Dieselka tak dobrze :)
  8. moja wplata na Misiaczka dziś poleciała
  9. No i dramat... boziu, biedna psina :( Tak trudno pomóc wszystkim :(
  10. Tyle bidusiów w tym schronisku.. pewnie, jak w każdym ... serce boli
  11. dziewczyny, wywaliłam gdzieś konto deklaracji na Kamusię, podeślijcie proszę - chciałam za październik puścić
  12. Trzymam kciuki za pomyślną podróż, jutro będę w stanie wysłać przelewik ewu
  13. Jutro będę w stanie wysłać przelew. Bardzo trudna ta sytuacja, nie mam jak teraz pomóc bardziej :(
  14. Na stałe nie pomogę - mam za daleko, ale w razie jakiejś akcji pilnej mogę przyjechać i zawieźć gdzieś kruszynę / kruszyny. Tylko z kilkudniowym wyprzedzeniem muszę wiedzieć.
  15. A kanapki widocznie masz za dobre ;) Smaruj musztardą, może nie będą tak smaczne..
  16. Cudniaste wieści - jak to dobrze, że choć na tym wątku dobrze się dzieje dzięki Nutusi :)
  17. O rany, dobijająca ta polska schroniskowa rzeczywistość.. :-( Gdzie tu umieszczać te wszystkie bidy? Ja mogę wspomóc transportem, jeśli udałoby się zgrać z moimi wyjazdami..
  18. Figuniu, a do kiedy Lonia może być u Ciebie?
  19. Jestem Tolu, z Twojego zaproszenia. Psiak rzeczywiście prześliczny, myślę, że będzie duży odzew z ogłoszeń - tym bardziej, że młodziuchny :)
  20. Czyli na razie nie wiadomo czy transport z W-wy będzie w ogóle potrzebny. Oby sunieczki bezpieczne dotarły do Pani Magdy
  21. Dobre wieści, bardzo się cieszę! :jumpie:
  22. Popłakałam się ze szczęścia, że mój maluszek (wiem, wiem, że to było dawno, ale takim pozostał w mej pamięci ;)) ma taki dobry i kochający dom. Kłaniam się do samej ziemi wszystkim, którzy pomogli Agatce i Jacusiowi w ich drodze do własnych szczęśliwych domów :modla: Mureczko, Tobie za opiekę nad naszą rodzinką i wszystkim kochanym dogomaniaczkom, które wspierały psiaczki i zaglądały do nich :hand: Dzięki dzięki dzięki!!!
  23. Jakie dobre cudowne wieści!!! Figulcu jeden - bądź pszczęśliwy psiulku! :klacz:
×
×
  • Create New...