Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Co do karmy, to może zostanie kasa po badaniach i sterylce na koncie Zea? Z wyliczeń wynika, że trochę powinno zostać.. Tolu?
  2. O rany, no pogoda nie sprzyja. Trzeba strasznie uważać. Ja wczoraj późnym wieczorem jak dotarłam do domu, wzięłam beztrosko piesa na spacer do parku, ale też zorientowałam się szybko, że spacer potrwa dłużej niż zwykle, bo każdy krok trzeba było stawiać bardzo bardzo ostrożnie. Piesio też mi się wyglebił, co przyprawiło mnie o palpitację, bo jakby sobie coś zrobił w operowaną łapę to bym już zwątpiła do reszty.
  3. Hurrraaaa! Takie wieści na koniec dnia są jak najlepszy balsam
  4. Pies jest pies - potrafi i ugyźć. Dlaczego to zrobiła też można się tylko domyślać. Że bynajmniej nie dlatego, że to fajna zabawa, tylko że przeżyła swoje i ma lęki i traumy.
  5. Myślę, że jak już kłuć bidulę, to warto zrobić ten pełny pakiet, zwłaszcza, że się niepokoimy o suńkę. Zaraz kapnę grosik na konto Zea dla Dianki, nie dam rady dużo, ale jakieś 50 złociszy wysupłam.
  6. Wiadomo ile badania Diany mniej więcej wyniosą? A Dropsisko niech się aklimatyzuje szybko. Też pewnie za mamą trochę potęskni
  7. Pewnie to nie pierwsze jej szczeniaki. Podejrzewam, że wcześniejsze po prostu brutalnie zabierano jej albo zaraz po urodzeniu, żeby się ich "tradycyjnym i wspaniałym" sposobem pozbyć, albo zabierano bardzo wcześnie, żeby je porozdawać po wsi. Teraz sytuacja dla niej wygląda pewnie mniej więcej tak samo. I koszmary z przeszłości wracają.
  8. Czyli dziś psiaki śpią zamknięte? Może to najlepszy sposób, żeby Diankę przyzwyczajać do życia w domu na stałe. Oby nie wyła w nocy. O rany, ale sytuacja. Pani Marzena pewnie już mocno zmęczona psią rodziną.
  9. Możesz mieć rację. To aparatka. Ale może takie miała życie pełne włóczęgi
  10. Jeśli krąży to dobrze. Nie ucieknie daleko. Czuje, że to jednak jej miejsce. W końcu tyle czasu już tam spędziła. I Dropsik jest jeszcze - to też dobrze.
  11. O matko! Musi wciąż być przerażona. Ale może wróci. Przecież ona tam nie zna okolicy.. Tylko dom pani Marzeny. Tam dostawała jedzenie i opiekę. Musi wrócić. To ona przeszła przez bramę jakoś? Przez ogrodzenie?
  12. Tysiu, wiesz ile będzie kosztować sterylka i badania?
  13. No i stęchło Rozi? Przemyśl jeszcze raz. A nuż widelec.... najdejszłaby wiekopomna chwiła dla psiaka?
  14. Co ta suńka musiała przeżyć. Jakie straszne ma wspomnienia
×
×
  • Create New...