Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Limonko, na to samo konto zbierasz, z którego wpłacasz na psiaki? Jeśli uda mi się wziąć urlop i nie będę potrzebna akurat w rodzinie - postaram się przyjechać, ramię w ramię będzie łatwiej to znieść.. chyba
  2. Dlaczego odchodzą najlepsi ludzie?
  3. Słuchajcie, sytuacja jest taka - w piątek do Anecik miał jechać Edzio, ale jak wiecie już zapewne Edzio znalazł dom. Chcemy na jego miejsce wziąć innego psiaczka. Myślałam początkowo o jakimś Edzio-podobnym czyli w miarę adopcyjnym, ale - może jechać i ten biedaczek bez oczka do niej, z tym, że on będzie na pewno dużo dłużej szukał domu niż byłoby w przypadku Edzia. Na Edzia brakuje jeszcze 130 zł, po 5 miesiącach, kiedy skończą się deklaracje Poker - 150zł miesięcznie. Dojdą na pewno też większe koszty "startowe" niż byłoby to przy Edziu, bo trzeba będzie go gruntownie przebadać i nie wiadomo co wyjdzie. W związku z tym powiem wprost: niestety nie dam rady płacić za niego 230 zł a potem 250 zł miesięcznie przez dłuższy, nie wiadomo jak długi czas (już mam swoją deklarację na niego w wysokości 100 zł miesięcznie) plus nie wiadomo ile na leczenie Czy jest ktoś w stanie jeszcze się zadeklarować? Wesprzeć? Proszę dać szybko znać, bo planowany transport w piątek!! Dzisiaj Asia Alaskan jedzie do schronu, żeby zarezerwować jakiegoś psa zamiast Edzia. Tutaj wątek: Edzio
  4. Słuchajcie, sytuacja jest taka - po dzisiejszej rozmowie z Anecik - może jechać i ten biedaczek bez oczka do niej, ale on będzie na pewno dużo dłużej szukał domu niż byłoby w przypadku Edzia. Powiem brutalnie i wprost: ja nie dam rady płacić za niego 230 zł albo 250 zł miesięcznie przez dłuższy, nie wiadomo jak długi, czas Dojdą na pewno też większe koszty "startowe" niż byłoby to przy Edziu, bo trzeba będzie go gruntownie przebadać i nie wiadomo co wyjdzie. Czy jest ktoś w stanie jeszcze się zadeklarować? Wesprzeć?
  5. Myślałyśmy o nim, ale do hotelu miał pojechać w miarę młody psiak, który w założeniu miał nie siedzieć tam długo. U tego maluszka trzeba się nastawić na zupełnie inne realia i inne warunki.
  6. Pewnie nie co dzień takie fajoskie pojazdy zdarzają się w serwisie
  7. Jeszcze chwila z kontem. Pewna sprawa jeszcze czeka na wyjaśnienie.. Otóż wydarzyło się tak, że w czwartek przyjeżdża po Edzia rodzina z Warszawy, żeby go adoptować. Znajomi wolontariuszki, która Edziem się opiekuje. Zna ich i ręczy, że to dobry dom. Tak więc szczęście uśmiechnęło się do Edzia już zupełnie szeroko W tej sytuacji mam pytanie do deklarowiczów czy możemy jutro z Alaskan wybrać innego psiaka zamiast Edzia skoro wszystko ustalone, dopięte na ostatni guzik? Szkoda, żeby się zmarnowała taka okazja i żeby nie wyciągnąć jakiegoś innego skazańca. Czy podtrzymacie swoje deklaracje jeśli to nie będzie Edzio?
  8. Twoja deklaracja 100 zł to "inna pomoc", więc nie jest liczona jako stała. Zresztą trudno się teraz do tego odnosić, wpłaty szły na konto ewu, ja nie wiem, które wpłaty są, których nie ma. Może w ogóle ten post usunąć, żeby nie robił zamieszania
  9. Przy okazji wpłat bazarkowych imiennych chyba porobiliście od razu też wpłaty dla Edzia, bo konta jeszcze nie rozsyłałam Ogromne dzięki! Już zapisuję wpłaty od Ewy Marty, Aski7 i Mazowszanki
  10. Też tak się pocieszam Dla mnie to super psiak, ale czasy tak dziwne, że ciężko cokolwiek przewidzieć.
  11. Wielkie dzięki Ewo Decyzja podjęta, bo jakże by inaczej. Mam nadzieję, że jakoś to uciągnę dzięki między innymi Twojej pomocy, a Edzio szybko znajdzie dom.
×
×
  • Create New...