Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30271
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Wyśliczniał psiunio Nie ten sam. Teraz to kandydat do konkursu piękności
  2. On jest po prostu bardzo zgodny i przyjazny. Pacyfista.
  3. Też tak uważam. Trochę jeszcze czasu musi upłynąć, żeby pies się uspokoił i przekonał do Ciebie, fajnie, że już dobrze mu się kojarzysz z jedzonkiem i czeka na Ciebie. To bardzo dobry początek.
  4. Przepiękna sunia z bursztynowymi oczami Dopiero z bliska je widać Cieszę się, że już w domu. Pierwsza spokojna noc w domu wśród swoich ludzi.. jak pięknie
  5. Grafcio wreszcie zostanie umówiony na zabieg zębowy. Pora mu wyleczyć zębulki. Już jest silniejszy, lepiej odżywiony, powinien dobrze znieść narkozę.
  6. Dzielny psiak, a Twój Gucio to superowy kompan! Troskliwy i serdeczny. Będzie z nim Łatuś miał dobrze
  7. 19 kilo to kawał baby? E, nie - po prostu jest atletycznej budowy a nie jakieś tam chucherko
  8. Mój Grey też był tu na dogo, radysiak wyciągnięty w maju 2020, ma wspaniały dom w Opolu. Oby i ten Grey doczekał swojego
  9. Cudny chłopak do 15 listopada już blisko, zobaczysz jak szybko zleci
  10. Nie zdziwiłabym się jeśli okazałoby się, że wzrok stracił w schronie.. coś mi znajomo to wygląda
  11. A ja wierzę, że ona się bała, że ślepaczkowi chcesz coś zrobić, w końcu machnęłaś ręką w jego stronę. I skoro teraz przy nim leży i go pilnuje, to czuje, że on jest słabszy niepewny i potrzebuje ochrony. To mądra dziewczyna jest. Jak złapiecie wspólny język będzie rewelacyjna.
  12. Elu, jeśli pozwolisz, to wpłacę moją jednorazową w ratach, ok? Teraz poleciałaby stówka, a w przyszłym miesiącu kolejna. Może tak być? Łatwiej mi będzie ogarnąć budżet.
×
×
  • Create New...