Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Bardzo smutno. Ale piesio miał dobry koniec życia. To najważniejsze. Pamiętam jak upodlony i schorowany wyjeżdżał ze schronu. Teraz jest już zdrowy i spokojny. Dziękuję Wam za uratowanie końcówki jego życia.
  2. Musiało boleć jak cholera. Dobrze, że to już poza nią.
  3. Fado ostatnio pokazał nawet twarz konesera. Dostał trochę gotowanego mięsa i potem zrezygnował z jedzenia karmy. Uznał, że go nie satysfakcjonuje Po jednym dniu strajku głodowego jednak zarzucił go. Szczeka sporo, czyli komunikuje się ze światem i chyba to świadczy, że czuje się już w miarę pewnie i na swoim
  4. U Guciusia niestety już bez zmian. Nie wychodzi mu za bardzo wstawanie, ale chodzi. Za kilka dni dostanie kolejną dawkę Librelli, może teraz będzie lepiej, bo ostatnio był słabszy po chorobie, a teraz wykurowany trochę, więc może librella zadziała lepiej. Dużo siusia, trzeba go pilnować, żeby zdążyć wynieść go na czas, gdy jest bez pampersa. Karmiony jest cały czas z ręki.
  5. W jej oczach coś jakby wciąż niedowierzanie. Ależ to wspaniałe obserwować takie spojrzenie
  6. Bardzo krzepiące wieści. Jak dobrze, że są tacy ludzie i niektórym przynajmniej psiaczkom się szczęści spotkać ich w życiu
  7. Nr 4 za KT proszę. Niech maluszek zacznie nowe życie jak najszybciej.
  8. Oby dobrze zniosła narkozę.
  9. No jak już po wszystkim, to wiadomo, że luzak A dodatkowe 2 kg w mięśnie poszły
  10. Dziś dostałam ostatnią wpłatę na bazarku imiennym psiaczków i wysłałam kasę do Asi Alskan. Asia dołoży swoją część w wysokości 40 zł i tym sposobem psinki będą miały 271 zł. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w bazarku. Asiu, potwierdź jak kasa wpłynie.
×
×
  • Create New...