-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
z ta 1 zabaweczka ta maly zarcik;) ale nie ma ich za wiele ... haha Ozzulek to ty taki maly przepowiadacz pogody jestes taak:razz: ?? ja to bym chciala wiosne juz:loveu: a Tigrze sie snieg spodobal :crazyeye: w domu okno sie otworzy i trzesie dupka a dzis byl spacerek 15 min :cool1: i co i do domu nie chciala wracac:placz:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=green][I][B]Gdzie to może być :roll:[/B][/I] [I][B][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/5865/szukam11xy.jpg[/IMG][/B][/I] [I][B][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3356/szukam25rv.jpg[/IMG][/B][/I] [/COLOR][/quote] no tak Ozzulek ma tyle zabawek ze nie wie ktora sie pobawic:shake: [SIZE=1]Tigra ma 1 i nie ma wyboru:diabloti: :evil_lol: :lol: ;) [/SIZE]
- 78403 replies
-
[quote name='Cimi']On jest w niej zakochany ;)[/quote] nie dziwie sie ;) Layla jest naprawde śliczna :loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:razz:oj no nie wymyślaj :evil_lol:przecież jajuszka w drugą stronę pokazane :p[/quote] no tak ale ja tak na zapas :eviltong:
- 78403 replies
-
[quote name='PiotrekJ']Ostrzegam, miłość Loca i Tigry przez Twoje zachowanie staje się zagrożona :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] o nie o nie to ja juz milcze :ekmm: ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=blue][I][B]Dzień Doberek wszystkim :loveu:[/B][/I] [I][B][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9776/l15ru.jpg[/IMG][/B][/I] [I][B][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3949/l24pp.jpg[/IMG][/B][/I] [I][B][IMG]http://img492.imageshack.us/img492/1866/l37zc.jpg[/IMG][/B][/I] [I][B]hello koffani :razz:[/B][/I] [/COLOR][/quote] haha i tu tez :shake: wszedzie te jaja sie walaja:cool3: Ozzulku ty to nie masz wstydu tak klejnociki wystawiac do zdiatek:lol: ?? achhh jaki on macałuśny pycholek:loveu:
- 78403 replies
-
:evil_lol: achhh dziki Piotrusiu i Locusi za ten wspanialy patyczek:loveu: :evil_lol: [quote name='PiotrekJ'][B]Model[/B] Ewo, nie modelka :mad: :mad: :mad: ...[/quote] no niby tak:roll: ...aleee ale model jest zawsze dobrze zbudowany silny i wyrzezbiony a modelki takie chudziutkie dlugo nogie pieknosci :loveu: :lol:
-
[quote name='Magda-Amir'] jakis taki chudawy loco jest :lol: takie dluugie chude nozki ma :D[/quote] hehe bo to Loco modelka;) no dobcie Piotrku wiem wiem patyczki nie sa dla mnie:sadCyber:
-
no to ja jeszcze jedno zdiecie Tigry;) kolorowe sny ... [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/2149/668kh.jpg[/IMG] pozdrowionka :)
-
[quote name='PiotrekJ']No co, fafel się trochę odchylił :lol: ... No to jeszcze ze dwie ;) ... [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik023.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik024.jpg[/IMG][/quote] latajaco śnieżny Locersik:loveu: i znowu z patyczkiem do Ewulki pędzi :loveu: :lol: :evil_lol: :cool3:
-
[quote name='PiotrekJ'] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik022.jpg[/IMG][/quote] haha Locersik jaka minka:D:lol:
-
[quote name='dealer']:cool3: co wy z tymi majtami:)? juz mu nie zakładam :) wszystko sie ładnie goi , nawet szalał troszke wczoraj z kolega i braciszkiem:) wenflonu juz nie ma:) i ogólnie pies prawie bez zmian...pisze prawie bo wiecie...:)[/quote] :multi: zdrowiutki Dealerek ..... a czy kolega i braciszek to sie nie smiali .... no wiesz z czegoo:roll: ...
-
[quote name='Magda-Amir'] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/301/collage8ng.jpg[/IMG] [/quote] uuułaaaaaaa jaka śliczna mordusia:loveu: i żółta i żółta :eviltong: :cool3: :cool1: wiecejjjj foteczków :razz:
-
[quote name='Gabryjella'] jak ja chcialam mieć bullteriera,ale białego, tylko że rodzina mnie się nie zgodziła:placz: :placz: :placz: [SIZE=1]no, ale za to mam Rome:loveu:[/SIZE][/quote] u mnie tak samo bylo:placz: :placz: a no i mam Tigre anie Rome:loveu: :cool3: :evil_lol:
-
aaaaaaaaaaaaa moj kochany Locersik:loveu: :loveu: :loveu: taki juz duzy:multi: :tort: zdrowka i wogole :BIG: :drink1::cunao::new-bday::knajpa: :beerchug: :tree1: :laola::drink1::drinka::beerchug::drinking: dobranoc :)
-
[quote name='niki_ill']Stwierdzilismy z Narzeczonym, ze chcemy pomoc boksiom w potrzebie!. Ja nie moge patrzec na nasze faflaki, ktore sa nieszczesliwe i szukaja domu-tymczasowego! Jesli jakis piesio z pomorza bedzie potrzebowal domu tymczasowego, sluzymy pomoca! Nie na stale, ale na jakis czas- chcemy pomoc!!! Pozdrawiamy Aga[/quote] :multi: macie wielkie serducho :loveu:
-
[quote name='PIKA']i bedzie miala problem TYLKO 3 tygodnie a Wy bez przerwy, bo jak jednej się skończy do drugiej zacznie :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: właśnie właśnie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='PiotrekJ']Loco też tak potrafi :evil_lol: :evil_lol: ;) ...[/quote] hehe paszczaki małe :D:evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Dobranoc Magdaleno, my też się zaraz kładziemy ;) ... Ciekawe co lub kto nam się przyśni? :cool3: :lol: ;)[/quote] ja wiem co :multi: ja wiem co :multi: a raczej kto :eviltong: Locusiowi Tigra ktora przynosi mu w pyszczku wieeeelka kosc:loveu: Loco na dobranoc, aczkolwiek nie senny ;) [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik013.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik016.jpg[/IMG][/quote] mniam mniam mniam
-
[quote name='PiotrekJ']A ta jak zwykle przez życie poszkodowana :shake: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :evil_lol: a zebys wiedzial:eviltong:
-
[quote name='PiotrekJ']No pewnie że każdy, ale nie z takim wyrazem pyszczka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] hehe a copowiesz o tej mince :eviltong: :evil_lol: :lol: [img]http://img139.imageshack.us/img139/8707/667dd.jpg[/img]
-
[quote name='PiotrekJ']Śliczniasta dziewczynka :loveu: ... Ten Loco to ma gust :lol: :cool3: ...[/quote] pchii jasne ze ma gust to śliczna młoda dama :cool3: kazdy by chcialmiec taka dziewczyne ;) [img]http://img51.imageshack.us/img51/1746/295ov.jpg[/img]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:p ale jest dziewczynką :razz:[/quote] hehe no fakt :roll: ale co tam sterylka i problem z glowy:evil_lol:
- 78403 replies
-
no wiem wiem ze byles :eviltong: ale jak to pisalam to jeszczenie wiedzialam ze byles:evil_lol:
-
haha dobrze ze Tigierka nie jest chlopcem :eviltong: :multi:
- 78403 replies